01
> Film: Mila Jovovich zhrnula Resident Evil sériu
icon
detail (l.125)
7 5
Erasermark
  pridané 26.1.2017 9:24
Celá séria bola úplne o houne... priživila sa pani herečka trochu na sláve B.W. vo filme Piaty Element... a tak ju obsadili do bečka Resident Evil, ktorá ešte dopadla ako tak. Následne pokračovania balancovali už na hrane C produkcie a posledné časti boli čisté zvratky. Pani herečke to nič nebráni prirovnávať ságu k iným oveľa úspešnejším projektom. O jej "kvalitách" svedčí, že nikde inde ju do hlavnej úlohy nepostavili a túto hrala dookola len preto, lebo za prvé nikto iný by sa na podobný shit nedal a za druhé už si ju všetci nejak dali dohromady s touto hrôzou... aké smutné, že filmovo to vypadá tak hlúpo a lacne oproti hre.
icon
detail (l.137)
3 1
tXtX -> Erasermark
  pridané 26.1.2017 12:00
Blbosť..
Tak za prvé, do hlavnej úlohy by sa práve naopak s radosťou natlačila KOPA iných herečiek keby mali tú možnosť, čo bohužiaľ nemajú.. dočítaš sa prečo.
Za druhé, Mila má v každej časti hl. úlohu nie preto, že by do toho nikto iný nešiel ako píšeš ty, ale preto, pretože je režisér a scenárista jej manžel.. (to, že si ju tam obsadí je predsa pochopiteľné..)
No a za tretie, filmy vôbec oproti hrám nevyzerajú hlúpo (Ok, oproti prvým možno áno).. sú na rovnakej (TUPEJ) úrovni ako posledné RE hry, na čele s šestkou..

Sedmička sa už našťastie opäť tlačí hororovou cestou, začo som rád a teším sa na ňu. Filmy sú mi okrem jednotky ukradnuté. Aj keď musím priznať, že v Afterlife boli niektoré scénky s Axemanom pôsobivé a tiež to malo super ost.. inač bieda biedovitá.
icon
detail (l.125)
Erasermark -> tXtX
  pridané 26.1.2017 12:48
Išlo mi hlavne o to poukázať na to, že filmy Resident Evil sú slabé ako čaj (oproti hrám... dobre tak hlavne oproti jednotke, dvojke a trojke) a pani herečka je úplne slabučká... no a to, že to točí jej manžel len potvrdzuje fakt, že proste ona sa do dobrého filmu nedostane a naopak s ňou dobrý film (po piatom elemente) nebude.
> Dark Souls III
icon
detail (l.137)
2 0
tXtX
  pridané 17.5.2016 14:01
Výborná hra. Len je škoda, že v new game plus niesu nové predmety, žiadna extra motivácia na opakované hranie, len upgradnuté prstene +1 a +2, žiadne nové truhlice, vzácne zbrane a pod. Hrám to teraz tretí krát, náročnosť sa síce trochu zdvihne, ale už je človek tak naskillovaný, že to nie je problém. A celkovo bossovia mi prídu o dosť ľahší ako v jednotke a dvojke. Za mňa pekných 9/10.
icon
detail (l.113)
Xardo -> tXtX
  pridané 23.5.2016 19:13
Sú tam nejaké zbrane ktoré sa dajú odomknúť až pri NG+ takisto ako aj zbroje, teda minimálne jedna o ktorej viem. Ale osobne som nehralNG+ ešte.
icon
detail (l.131)
8SCARFace8 -> tXtX
  pridané 18.5.2016 13:19
Ja som radšej na druhé hranie miesto NG+ išiel za úplne iný build. A bavím sa rovnako dobre ako pri prvom hraní.
> Layers of Fear
icon
detail (l.137)
4 0
tXtX
  pridané 27.2.2016 22:55
Po dlhom čase konečne vysoko atmosferická hororová vec. Krásna grafika a kvalitné zvuky.. Veľmi ma to bavilo. Škoda že je to len na jeden záťah..
> NINTENDO 3DS
icon
detail (l.137)
tXtX
  pridané 10.1.2016 20:50
čo je vlastne s európskou verziou XCX ? o čo je ochudobnená od tej japonskej ?.. áno, ženy nemajú 86 centimetrové cecky a netrčia im z riti tangáče, to som si pri hraní všimol.. a ďalej ? ušlo mi niečo?..
icon
detail (l.91)
Inergio -> tXtX
  pridané 14.1.2016 15:35
O tých ceckoch, už odstránenie slidera veľkosti poprsia ukazuje aké puritánske NoA je. Nemôžeš mať veľké, ale ani malé, len jednu veľkosť na každom. Ten feminizmus sa v NoA proste nezapre.

A vyhľadaj si tie ostatné zmeny doprdele sám, ja som to tu písal minimálne 10x. Samozrejme, že niekto kto skočí NoA vždy na špek si toho nevšimne.
icon
detail (l.137)
tXtX -> Inergio
  pridané 15.1.2016 14:53
nevadí že si písal desať krát.. ja teba a tvoje komentáre pokladám za spam, takže ten odpad pochopiteľne nečítam.. Ale keď už človek nehrá hru kvôli tomu, že si v nej nemôže upraviť veľkosť ženských ceckov, to už je iný level dementnosti.. ako ja chápem že ťa to ukája, ale existuje aj iný spôsob ako vypustiť paru..
icon
detail (l.91)
Inergio -> tXtX
  pridané 15.1.2016 16:01
Sám si sa na to pýtal tak tu prosím teraz nehraj "honíš si nad kb ceckami" kartu. Pokiaľ mňa ukája cecko slider tak teda potom musí ukájať, že ho odstránili. "Oh ano tak čisté, tak čisté presne môj fetish".

Doslova každá hra s tvorením postavy to má, totálne neospravedlniteľné, že to vypustili len pre rozmar niektorej z lokalizačného týmu. Že za tým hľadáš niečo sexuálne tak si už musíš riešiť so svojím lekárom.

Absolútne žiadny dôvod to vypustiť a o to tu ide, o princíp.

A moje komentáre čítať nemusíš pre zmeny, to ti vyjde všade.

Ale pre také puritánske zatvrdlé hovado to ešte raz zopakujem.

>odstránenie armorov
>odstránenie náboženských tiem
>zmena názvov na totálne nezmysli (viz. BLADE, Skell)
>cenzúra
>cenzúra slov
>menenie "backgroundu" postáv
>zníženie ratingu
>odstránene dual audia, a implementovanie toho nechutného burger dabingu


Pár na ktoré som si spomenul. To posledné je rozšírený názor, neboli schopný ani nechať slušný britský dabing z Chronicles. Ten hnus čo tam teraz je ja počúvať nehodlám.

Tak to vyzerá keď sa do toho stará NoA a nie NoE.
icon
detail (l.194)
Bigboss -> tXtX
  pridané 15.1.2016 15:59 (editované 15.1.2016 16:13)
" aj iný spôsob ako vypustiť paru.."

Napriklad masturbacia nad pornom s desiatimi sedemnastrocnymi trpaslickami so zarastenymi pazuchami a susami, ako davaju deepthroad dvom "vyspelym" cernochom?

edit: Chcel som len odlahcit situaciu, aby sme mu tu zas az tak vela nenakladali . Navyse je jeho vec, co sa mu paci, a co sa mu nepaci. A tiez je jeho vec, preco nieco chce, alebo nechce hrat. Ked ma nejaky dovod, nemyslim, ze ho treba spochybnovat a uz vobec nie mu za to nadavat, alebo ho nejako za to zhadzovat. Nijako sa ta to netyka. Ak to robis, tak mas ten isty problem, ako Inergio
01