Onlinehry.sk http://www.onlinehry.sk Onlinehry - flash hry sk Sector (c)2004 saver@sector.sk Wed, 22 Nov 2017 23:24:19 +0200 12 Caribbean Crime http://www.onlinehry.sk/onlinehra/19673/caribbean_crime.htm Nová adventúra s hľadaním vecí. Teraz pomôžte vyriešiť zločin v Karibiku. Pomôžte vyšetrovateľom nájsť všetko potrebné. Tue, 21 Nov 2017 23:24:17 +0200 Fun Rollz.io http://www.onlinehry.sk/onlinehra/19669/rollzio.htm Kvalitne spravená súťažná hra s guľou. Prejdite prichystanou dráhou čo najrýchlejšie. Mon, 20 Nov 2017 22:41:26 +0200 Strategická Smash City 2 Monster Battles http://www.onlinehry.sk/onlinehra/19667/smash_city_2_monster_battles.htm Starajte sa o svoje monštrum a bojujte proti iným monštrám v meste Sat, 18 Nov 2017 23:50:46 +0200 12 Indentity Withheld http://www.onlinehry.sk/onlinehra/19666/indentity_withheld.htm Príbeh Dr. Jekylla a Mr. Hyde v adventúre s hľadaním vecí. Ako doktorov asistent musíte nájsť všetky veci na protilátku. Fri, 17 Nov 2017 22:42:22 +0200 Fun Mutilate a doll 2 http://www.onlinehry.sk/onlinehra/19664/mutilate_a_doll_2.htm Vyberte si zbrane a prostredie a ničte panáčika. Thu, 16 Nov 2017 22:57:00 +0200 12 Tropical World http://www.onlinehry.sk/onlinehra/19665/tropical_world.htm Hľadanie vecí teraz v botanickej záhrade. Pomôžte dievčaťu nájsť všetko potrebné. Thu, 16 Nov 2017 22:51:38 +0200 Stolná Zombie Foodtruck http://www.onlinehry.sk/onlinehra/19663/zombie_foodtruck.htm Servírujte ľuďom jedlo ako zombík. Wed, 15 Nov 2017 22:00:31 +0200 Logická Chef Right Mix http://www.onlinehry.sk/onlinehra/19662/chef_right_mix.htm Hra v štýle barmana, ale teraz nebudete miešať nápoje, ale variť jedlo. Skúste nájsť správnu kombináciu. Wed, 15 Nov 2017 21:59:03 +0200 Fun Super Flippy Knife http://www.onlinehry.sk/onlinehra/19648/super_flippy_knife.htm Zábavná hra s nožíkom. Vyhadzujte ho do vzduchu a snažte sa aby sa zapichol. Tue, 14 Nov 2017 22:48:13 +0200 Akčná Warbonkers http://www.onlinehry.sk/onlinehra/19656/warbonkers.htm Akčná vojnová multiplayerovka v štýle Battlefieldu. Vyrazte do prostedia pešo alebo na vozidle a likvidujte nepriateľov. Tue, 14 Nov 2017 22:35:17 +0200 Skákačka Scrappy Dog http://www.onlinehry.sk/onlinehra/19659/scrappy_dog.htm Lietajte s psom a zozbierajte všetky predmety pre svojho pána. Mon, 13 Nov 2017 22:45:22 +0200 Logická Pixcross - Maľované krížovky http://www.onlinehry.sk/onlinehra/19661/pixcross_malovane_krizovky.htm Vyriešte maľované krížovky. Mon, 13 Nov 2017 22:40:37 +0200 Logická Tetris Twist http://www.onlinehry.sk/onlinehra/19660/tetris_twist.htm Zahrajte si tetris v novej podobe, zahrajte si klasickú verziu alebo verziu s levelmi. Mon, 13 Nov 2017 22:32:12 +0200 Akčná Gun shark Terror of Deep http://www.onlinehry.sk/onlinehra/19655/gun_shark_terror_of_deep.htm Zábavná hra na šikovnosť. Plávajte so žralokom cez more. Jedzte menšie ryby a vyhýbajte sa nebezpečným rybám a ponorkám. Sun, 12 Nov 2017 23:40:27 +0200 14 Rally Racer http://www.onlinehry.sk/onlinehra/19652/rally_racer.htm Zábavné a kvalitné rally autíčka. Pokúste sa dostať do cieľa prvý. Sun, 12 Nov 2017 23:36:58 +0200 12 Shamans Dream http://www.onlinehry.sk/onlinehra/19651/shamans_dream.htm Pomôžte šamanovi nájsť stratených bojovníkov z jeho kmeňa v klikacej adventúre s hľadaním vecí. Sat, 11 Nov 2017 23:47:11 +0200 Šport Archery 3D http://www.onlinehry.sk/onlinehra/19649/archery_3d.htm Kvalitná lukostrelecká hra teraz pokračuje v Japonsku. Fri, 10 Nov 2017 23:30:19 +0200 12 Guardian Wolf http://www.onlinehry.sk/onlinehra/19650/guardian_wolf.htm Pohľadajte veci pre ľudí, ktorých terorizuje vlk. Pomôžte im zbaviť sa ho v adventúre s hľadaním vecí. Fri, 10 Nov 2017 08:33:11 +0200 Akčná Dino Survival http://www.onlinehry.sk/onlinehra/19647/dino_survival.htm Prežite útok dinosaurov. Strieľajte ich a vydržte čo najdlhšie. Thu, 9 Nov 2017 22:52:24 +0200 14 Super Car Zombie http://www.onlinehry.sk/onlinehra/19646/super_car_zombie.htm Skáčte s autom cez prekážkové trate a likvidujte zombíkov Thu, 9 Nov 2017 22:45:47 +0200 Akčná Cartoon Tanks http://www.onlinehry.sk/onlinehra/19639/cartoon_tanks.htm Single alebo multiplayerové boje kreslených tankov. Bojujte v dedine, zbierajte zbrane. Wed, 8 Nov 2017 22:05:12 +0200 Akčná Surviv.io - PUBG Battle Royale http://www.onlinehry.sk/onlinehra/19640/survivio_pubg_battle_royale.htm Kvalitná multiplayerovka pre fanúšikov Playeruknowns Battlegrounds. Len tu máte Battle Royale hru v 2D. Zbierajte zbrane, náboje a snažte sa prežiť a zabiť ostatných. Wed, 8 Nov 2017 21:55:04 +0200 Strategická Tribs.io http://www.onlinehry.sk/onlinehra/19638/tribsio.htm Multiplayerová hra s požieraním nepriateľov. Bojujte s menšími nepriateľmi a utekajte pred väčšími. Wed, 8 Nov 2017 21:40:48 +0200 12 Vínové údolie - hĺadanie vecí http://www.onlinehry.sk/onlinehra/19637/vinove_udolie_hladanie_veci.htm Pomôžte Siene a Chaire nájsť veci turistov a upratať ich dedinu v adventúre s hľadaním vecí. Tue, 7 Nov 2017 23:13:40 +0200 Stolná Farmer 3D http://www.onlinehry.sk/onlinehra/19636/farmer_3d.htm Webová verzia Farming Simulatoru. Ovládajte vozidlá a starajte sa o polia. Tue, 7 Nov 2017 23:08:24 +0200 Stolná Open Restaurant http://www.onlinehry.sk/onlinehra/19635/open_restaurant.htm Otvorte si svoju reštauráciu a starajte sa o ňu. Mon, 6 Nov 2017 08:58:17 +0200 12 Monkey Go Happy - Maze http://www.onlinehry.sk/onlinehra/19634/monkey_go_happy_maze.htm S malou opicou musíte tentoraz prejsť bludiskom. Dokážete to? Fri, 3 Nov 2017 23:41:59 +0200 Akčná Gran Gang Crime Island http://www.onlinehry.sk/onlinehra/19633/gran_gang_crime_island.htm Snaha o podobnú hru ako GTA len vo web verzii. S postavičkou môžete strieľať ovládať autá a aj helikoptéru v rozsiahlo prostredí. Fri, 3 Nov 2017 23:29:07 +0200 12 Wonderland http://www.onlinehry.sk/onlinehra/19632/wonderland.htm Hľadajte stratené veci teraz s Alicou v krajine zázrakou. Prejdite ňou celou a vráťte sa domov. Thu, 2 Nov 2017 23:20:49 +0200 Logická Optika http://www.onlinehry.sk/onlinehra/19629/optika.htm Logická hra so svetlom. Upravte svetelné toky tak aby sa dostali do cieľov k žiarovkám. Thu, 2 Nov 2017 23:13:57 +0200 12 Ghost Next Door http://www.onlinehry.sk/onlinehra/19631/ghost_next_door.htm Nová adventúra s hľadaním vecí, teraz musíte hľadať veci a odhaliť ducha, ktorý straší v stredisku. Wed, 1 Nov 2017 23:22:29 +0200 14 3D City racer http://www.onlinehry.sk/onlinehra/19630/3d_city_racer.htm Vyberte si auto a jazdite s ním po meste. Tue, 31 Oct 2017 23:45:55 +0200 Fun Anna a Elsa na Halloween http://www.onlinehry.sk/onlinehra/19628/anna_a_elsa_na_halloween.htm Oblečte Annu a Elzu z Ľadového kráľovstva na Halloween. Tue, 31 Oct 2017 23:43:05 +0200 Logická Bazooka and Monster Halloween http://www.onlinehry.sk/onlinehra/19627/bazooka_and_monster_halloween.htm Ďalšia hallowenska hra, tentoraz musíte s raketometom ničiť monštrá. Pozor na prekážky Mon, 30 Oct 2017 22:43:33 +0200 Šport Halloween Archer http://www.onlinehry.sk/onlinehra/19626/halloween_archer.htm Strieľajte s lukostrelcom po prichádzajúcich zombíkoch. Mon, 30 Oct 2017 22:40:04 +0200 12 Crazy Dad - Halloween http://www.onlinehry.sk/onlinehra/19625/crazy_dad_halloween.htm Šialený otec musí nájsť všetky halloweenske predmety. Riešte puzzle prvky a hľadajte. Sun, 29 Oct 2017 00:31:10 +0200 Logická Switch or Not http://www.onlinehry.sk/onlinehra/19624/switch_or_not.htm Zapnite elektrické obvody tak aby došiel prúd do cieľa. Sun, 29 Oct 2017 00:27:07 +0200 Akčná Combat Pixels http://www.onlinehry.sk/onlinehra/19622/combat_pixels.htm Bojujte s kockovými zombie postavičkami. Hrajte multiplayer, alebo singleplayer. Fri, 27 Oct 2017 21:31:10 +0200 12 Unmasked http://www.onlinehry.sk/onlinehra/19542/unmasked.htm Nová adventúra s hľadaním vecí. Teraz pomôžte detektívnom vyriešiť prípad. Fri, 27 Oct 2017 06:52:46 +0200 Logická Regular Show - Rozdiely http://www.onlinehry.sk/onlinehra/19620/regular_show_rozdiely.htm Hľadajte rozdiely na obrázkoch. Nájdete ich všetky?