Sector.sk http://www.Sector.sk Videá zo Sector.sk sk Sector (c)2009 saver@sector.sk Mon, 25 Sep 2017 16:33:49 +0200 Strategická Video - Bannermen - Kickstarter Trailer http://www.sector.sk/video/47748/bannermen-kickstarter-trailer.htm Ak chcete novú stratégiu v klasickom štýle, pouvažujte o podpore hry Bannermen na Kickstarteri. Okrem bojov stredovekých bojovníkov umožní aj ovládanie prírodných síl. Trailer zahrňuje ukážky z hry aj príhovor vývojárov. Mon, 25 Sep 2017 14:24:10 +0200 Strategická Video - Planet Coaster - Spooky Pack trailer http://www.sector.sk/video/47745/planet-coaster-spooky-pack-trailer.htm Halloween je za dverami a Planet Coaster vydáva nový DLC balíček, ktorý prináša tematické atrakcie a ďalší nový obsah. Mon, 25 Sep 2017 13:38:21 +0200 Akčná Video - Resident Evil: Revelations 2 - Switch overview trailer http://www.sector.sk/video/47743/resident-evil-revelations-2-switch-overview-trailer.htm Resident Evil Revelations 2 ponúkne kooperáciu aj na Switchi a to už koncom novembra. Mon, 25 Sep 2017 13:33:36 +0200 Akčná Video - Resident Evil Revelations - Switch Overview trailer http://www.sector.sk/video/47742/resident-evil-revelations-switch-overview-trailer.htm Kvalitný spin-off Resident Evil Revelations si pomaly razí cestu na Nintendo Switch. Mon, 25 Sep 2017 10:55:24 +0200 Šport Video - Super Beat Sports - Net Ball Trailer http://www.sector.sk/video/47740/super-beat-sports-net-ball-trailer.htm Nenáročná športová hra pre Nintendo Switch bude odpaľovať loptičku na kurte s hudbu milujúcimi mimozemšťanmi 12.októbra. Sat, 23 Sep 2017 22:55:59 +0200 Akčná Video - Sword Art Online: Fatal Bullet - gameplay http://www.sector.sk/video/47734/sword-art-online-fatal-bullet-gameplay.htm Gameplay z JRPG titulu Sword Art Online: Fatal Bullet Sat, 23 Sep 2017 22:54:10 +0200 Akčná Video - Sword Art Online Fatal Bullet - trailer http://www.sector.sk/video/47733/sword-art-online-fatal-bullet-trailer.htm Trailer na JRPG titul Sword Art Online: Fatal Bullet Sat, 23 Sep 2017 19:32:57 +0200 Akčná Video - Code Vein TGS 2018 trailer http://www.sector.sk/video/47730/code-vein-tgs-2018-trailer.htm Tokyo Game Show výstava priniesla príbehový trailer na JRPG hru Code Vein. Bandai Namco ju plánuje vydať už začiatkom budúceho roka na PC, Xbox One a PS4. Sat, 23 Sep 2017 15:41:19 +0200 Akčná Video - Nintendo pôsobí už 40 rokov v konzolovom biznise http://www.sector.sk/video/47728/nintendo-posobi-uz-40-rokov-v-konzolovom-biznise.htm Nintendo je na konzolovej scéne už 40 rokov a za tú dobu priniesli množstvo legendárnych titulov a hlavne zástup konzol a handheldov. Poďte sa spolu s nami pozrieť na to, čo hráči za tých 40 rokov s Nintendom zažili. Sat, 23 Sep 2017 09:00:45 +0200 Akčná Video - South Park: The Fractured but Whole - Gold trailer http://www.sector.sk/video/47724/south-park-the-fractured-but-whole-gold-trailer.htm Nový South Park je už oficiálne dokončený a svoj gold status oslavuje trailerom. Hra vyjde 17. októbra. Sat, 23 Sep 2017 08:34:56 +0200 Akčná Video - LEGO Ninjago Movie Video Game - launch trailer http://www.sector.sk/video/47720/lego-ninjago-movie-video-game-launch-trailer.htm Launch trailer na začiatkom októbra vychádzajúcu LEGO Ninjago hru. Tá bude teraz inšpirovaná kino verziou tejto obľúbenej Lego značky. Fri, 22 Sep 2017 16:57:23 +0200 Akčná Video - Ruiner - Boss Bounties http://www.sector.sk/video/47722/ruiner-boss-bounties.htm Už o pár dní vychádza brutálna kyberpunková akcia Ruiner, ktorá nám dnes predstavuje štvoricu bossov, na ktorých v nej narazíte. Fri, 22 Sep 2017 16:51:31 +0200 Akčná Video - Sword Legacy: Omen - The heroes of Broken Brittania http://www.sector.sk/video/47721/sword-legacy-omen-the-heroes-of-broken-brittania.htm Taktická RPG Sword Legacy: Omen vychádza na Steame čoskoro a Team 17 nám teraz predstavujú jej hrdinov, z ktorých každý má unikátne schopnosti. Fri, 22 Sep 2017 16:23:53 +0200 Akčná Video - Mugsters - Announcement Trailer http://www.sector.sk/video/47695/mugsters-announcement-trailer.htm V Mugsters budete mať jednoduchú úlohu - zachrániť svet. Ale počas toho zažijete mnoho iného, či je akcia, alebo zbieranie. Hra vychádza budúci rok na PC a neoznámené konzoly. Fri, 22 Sep 2017 15:39:29 +0200 RPG Video - Atelier Lydie & Suelle: The Alchemists and the Mysterious Paintings - Announcement http://www.sector.sk/video/47718/atelier-lydie-a-suelle-the-alchemists-and-the-mysterious-paintings-announcement.htm Atelier séria bude mať budúci rok na PS4, Nintendo Switch a PC nový prírastok s dvojičkami Lydie a Suelle. Fri, 22 Sep 2017 15:19:37 +0200 Akčná Video - Battle Princess Madelyn - Teaser 1 http://www.sector.sk/video/47685/battle-princess-madelyn-teaser-1.htm Retro platformovka Battle Princess Madelyn príde v prvom štvrťroku 2018 a teraz predvádza svoju hrateľnosť. Fri, 22 Sep 2017 14:06:58 +0200 Akčná Video - Back to the Future - Pinball Trailer http://www.sector.sk/video/47702/back-to-the-future-pinball-trailer.htm Už 29. septembra sa budeme môcť opäť vrátiť do budúcnosti v pinballovej verzii filmovej série Back to the Future. Fri, 22 Sep 2017 13:14:02 +0200 Akčná Video - DRAGON BALL FighterZ - Story Teaser Trailer http://www.sector.sk/video/47703/dragon-ball-fighterz-story-teaser-trailer.htm Príbehový trailer na bojovku DRAGON BALL FighterZ toho z príbehu príliš veľa neukazuje, no zato vyzerá veľmi dobre. Fri, 22 Sep 2017 12:13:55 +0200 Akčná Video - Take Off - The Flight Simulator - launch trailer http://www.sector.sk/video/47715/take-off-the-flight-simulator-launch-trailer.htm Astragon ponúka launch trailer na Take Off - The Flight Simulator ich letecký simulátor, ktorý sa 10. októbra dostane na Steam, ale už teraz ho nájdete na iOS a Android mobiloch. Fri, 22 Sep 2017 09:32:51 +0200 Akčná Video - Mare VR - trailer http://www.sector.sk/video/47710/mare-vr-trailer.htm Trailer na novú hru od jedného z vývojárov z Teamu Ico. Tentoraz bude pre VR na PC, ale v podobnom štýle ako Last Guardian. Fri, 22 Sep 2017 09:27:34 +0200 Akčná Video - Inmates - Despair trailer http://www.sector.sk/video/47712/inmates-despair-trailer.htm Titul Inmates vychádza 5. októbra a ponúkne nám atmosferický psychologický horor v starom väzení. Thu, 21 Sep 2017 21:13:25 +0200 Akčná Video - Call of Duty WWII - Brotherhood of Heroes documentary trailer http://www.sector.sk/video/47708/call-of-duty-wwii-brotherhood-of-heroes-documentary-trailer.htm Autori zo Sledgehammer games nám porozprávajú o tom ako kampaňou v Call of Duty približujú druhú svetovú vojnu novej generácii hráčov. Thu, 21 Sep 2017 18:02:32 +0200 RPG Video - Battle Chasers: Nightwar - Hero Spotlight 1 - Knolan http://www.sector.sk/video/47701/battle-chasers-nightwar-hero-spotlight-1-knolan.htm Jesenná komiksový RPG Battle Chasers: Nightwar začína pomaly predstavovať svojich hrdinov a prvým z nich je Knolan. Thu, 21 Sep 2017 16:37:20 +0200 Strategická Video - Steel Division: Normandy 44 - Second Wave - Release trailer http://www.sector.sk/video/47700/steel-division-normandy-44-second-wave-release-trailer.htm Druhá vlna nepriateľov so štyrmi novými divíziami dorazila do stratégie z obdobia druhej svetovej. Thu, 21 Sep 2017 16:25:33 +0200 Adventúra Video - Trüberbrook - Teaser 2 http://www.sector.sk/video/47680/truberbrook-teaser-2.htm Adventúra Trüberbrook zmieša Twin Peaks a Akty X, no tiež ručne vytvorené prostredia a digitálne efekty a postavy. Už čoskoro sa objaví na Kickstarteri. Thu, 21 Sep 2017 15:42:20 +0200 Strategická Video - Stellaris: Synthetic Dawn - Rise of the synthetics Launch http://www.sector.sk/video/47699/stellaris-synthetic-dawn-rise-of-the-synthetics-launch.htm V novom príbehovom balíčku pre stratégiu od Paradoxu je zmapovaný vzostup robotickej civilizácie. Thu, 21 Sep 2017 15:13:37 +0200 Akčná Video - The Path of Motus - ohlásenie hry http://www.sector.sk/video/47690/the-path-of-motus-ohlasenie-hry.htm Roztomilý trol bude zaujímavým spôsobom stavať mosty a hlavne využije verbálny bojový systém, aby slovami porazil nepriateľov. Thu, 21 Sep 2017 14:31:12 +0200 Akčná Video - Hellmut: The Badass from Hell - Teaser http://www.sector.sk/video/47694/hellmut-the-badass-from-hell-teaser.htm Hellmut: The Badass from Hell je roguelike dungeon crawler v retro štýle od košického vývojára Petra Nagyho a jeho štúdia Grindstone. Thu, 21 Sep 2017 14:03:36 +0200 Akčná Video - Resident Evil 7 - Not a Hero DLC - gameplay http://www.sector.sk/video/47697/resident-evil-7-not-a-hero-dlc-gameplay.htm Capcom ponúkol ukážku z Not a Hero DLC s Chrisom Redfieldom v hlavnej úlohe a rovno ju naplánoval na vydanie na 12. decembra. Vtedy vyjde aj gold edícia Resident Evil 7 hry so všetkým obsahom. Thu, 21 Sep 2017 13:58:49 +0200 RPG Video - Pokémon Gold Version and Pokémon Silver Version - Launch Trailer http://www.sector.sk/video/47682/pokemon-gold-version-and-pokemon-silver-version-launch-trailer.htm Na 3DS dorazila vlna nostalgie v podobe dvojice starších Pokémon hier. Nechýba možnosť hrať a obchodovať bezdrôtovo s ďalšími hráčmi a hra bude dostupná aj v krabicových verziách. Thu, 21 Sep 2017 12:33:09 +0200 Akčná Video - Elevate Combat League - ohlásenie hry http://www.sector.sk/video/47691/elevate-combat-league-ohlasenie-hry.htm Futuristická akcia ponúkne prestrelky v interaktívnej aréne a hlavným režimom bude smrtiaci kontaktný šport Ricochet, kde popri zabíjaní treba skórovať s loptou. Thu, 21 Sep 2017 10:41:46 +0200 RPG Video - Guardians of Ember - Launch Trailer http://www.sector.sk/video/47689/guardians-of-ember-launch-trailer.htm Hack'n'Slash MMORPG Guardians of Ember je „diablovina" ako vyšitá a po verzii s predbežným prístupom tu už máme kompletnú hru. Autori titulu Runes of Magic tentoraz ponúkajú PvE obsah aj PvP súboje hrdinov. Thu, 21 Sep 2017 09:56:58 +0200 Akčná Video - Ace Combat 7 - Post Stall Maneuver - trailer http://www.sector.sk/video/47688/ace-combat-7-post-stall-maneuver-trailer.htm Nový trailer na lietadlovú akciu Ace Combat 7 predstavuje manéver známy ako kobra. Thu, 21 Sep 2017 06:43:41 +0200 Akčná Video - Left Alive - TGS 2017 trailer http://www.sector.sk/video/47687/left-alive-tgs-2017-trailer.htm Rozsiahlejší trailer na Left Alive, prichádzajú futuristickú akciu od Square Enix. Tá bude v rovnakom svete ako Front Mission séria a postavená medzi Front Mission 5 a Front Mission Evolved do roku 2127. Wed, 20 Sep 2017 22:10:17 +0200 Akčná Video - Serious Sam VR: The Last Hope - Launch Trailer http://www.sector.sk/video/47686/serious-sam-vr-the-last-hope-launch-trailer.htm Croteam na Steame vydáva plnú verziu Serious Sam VR: The Last Hope. Wed, 20 Sep 2017 17:36:28 +0200 Akčná Video - Project Cars 2 - Race is On - launch trailer http://www.sector.sk/video/47684/project-cars-2-race-is-on-launch-trailer.htm Project Cars 2 vychádza 22. septembra a ešte pred vydaním nám zhŕňa svoju ponuku prostredníctvom launch traileru. Wed, 20 Sep 2017 16:37:13 +0200 Akčná Video - Need For Speed Payback - Graveyard Shift gameplay http://www.sector.sk/video/47683/need-for-speed-payback-graveyard-shift-gameplay.htm Nová ukážka z PC verzie Need For Speed: Payback, tentoraz Graveyard Shift misiu. Samozrejme v 4K/60 fps. Wed, 20 Sep 2017 16:14:38 +0200 Akčná Video - Mysterious Fighting Game - TGS trailer http://www.sector.sk/video/47670/mysterious-fighting-game-tgs-trailer.htm Arika na TGS predviedli ďalší teaser zo svojej ešte neoznámenej novej bojovky. Hra bude novým prírastkom do EX série. Wed, 20 Sep 2017 15:03:53 +0200 Šport Video - McLaren Ultimate Vision Gran Turismo - trailer http://www.sector.sk/video/47681/mclaren-ultimate-vision-gran-turismo-trailer.htm McLaren oficiálne predstavil nový prírastok do Vision Gran Turismo ponuky v Gran Turismo Sport. Wed, 20 Sep 2017 13:34:16 +0200 Akčná Video - Ghost Recon Wildlands - Classy: Tank Artillery a Enforcer http://www.sector.sk/video/47665/ghost-recon-wildlands-classy-tank-artillery-a-enforcer.htm Ubisoft približuje ďalšie classy z multiplayerového bojového modu pre Ghost Recon Wildlands