Sector.sk http://www.Sector.sk Videá zo Sector.sk sk Sector (c)2009 saver@sector.sk Thu, 23 Nov 2017 13:08:39 +0200 Akčná Video - Reboant - Cinematic Trailer http://www.sector.sk/video/48672/reboant-cinematic-trailer.htm Sci-fi FPS pre VR zariadenia nevyzerá vôbec zle. A keďže je hra krátka, tvorcovia ju ponúkajú len za 99 centov. Thu, 23 Nov 2017 12:29:09 +0200 Akčná Video - Raiders of the Broken Planet - Wardog Fury Campaign Trailer http://www.sector.sk/video/48674/raiders-of-the-broken-planet-wardog-fury-campaign-trailer.htm Raiders of the Broken Planet sa už 30. novembra dočká vydania druhej prémiovej kampane, teda vlastne akejsi druhej epizódy. Thu, 23 Nov 2017 11:23:35 +0200 Akčná Video - Mulaka - The Tarahumara Culture http://www.sector.sk/video/48662/mulaka-the-tarahumara-culture.htm Autori titulu Mulaka štartujú novú sériu videí, ktoré vás zoberú do pozadia vývoja hry a to dnešné vám predstaví mexickú tradičnú kultúru, ktorá inšpirovala hru samotnú. Thu, 23 Nov 2017 08:54:13 +0200 Akčná Video - Battlefield 1 Turning Tides DLC - teaser http://www.sector.sk/video/48682/battlefield-1-turning-tides-dlc-teaser.htm Ďalšia expanzia pre Battlefield 1 bude rozdelená na dve časti a prvá várka príde pre majiteľov Premium passu 11. decembra. Thu, 23 Nov 2017 08:04:38 +0200 Akčná Video - Bush Hockey League - Trailer http://www.sector.sk/video/48663/bush-hockey-league-trailer.htm Arkádový Old Time Hockey to skúša pod novým názvom a už aj na Xbox One, kam hra digitálne dorazí 29. novembra, pričom je to podľa autorov tá najlepšia verzia. Uvidíme, či zmeny a opravy hre pomohli. Thu, 23 Nov 2017 07:09:53 +0200 Akčná Video - Assassin's Creed Origins - Horus pack - trailer http://www.sector.sk/video/48679/assassin-s-creed-origins-horus-pack-trailer.htm Do Assassin's Creed Origins prišiel ďalší balík oblečenia a vybavenia nazvaný Horus pack. Je dostupný pre season pass majiteľov, alebo zakúpiteľný za helix menu v hre. Wed, 22 Nov 2017 18:57:38 +0200 Simulácia Video - Planet Coaster - Anniversary Update Trailer http://www.sector.sk/video/48675/planet-coaster-anniversary-update-trailer.htm Planet Coaster je tu s nami už rok a autori to oslavujú veľkým updatom, ktorý zadarmo prináša nový obsah pre každého. Pribudnú nové atrakcie, možnosti a aj editor scenárov. Wed, 22 Nov 2017 18:02:57 +0200 Šport Video - Gear.Club Unlimited - Launch Trailer http://www.sector.sk/video/48677/gearclub-unlimited-launch-trailer.htm Switch sa už čoskoro aj u nás dočká vydania svojej prvej autentickej racingovky v podobe Gear.Club Unlimited, kde na vás čaká 400 pretekov v kariére a split-screen. Wed, 22 Nov 2017 16:05:29 +0200 Akčná Video - Black Mirror - gameplay trailer http://www.sector.sk/video/48671/black-mirror-gameplay-trailer.htm Prvá ukážka hrateľnosti z nového spracovania Black Mirror značky, u nás známej ako Posel Smrti. Wed, 22 Nov 2017 14:50:27 +0200 Akčná Video - Project 5: Sightseer - Reveal Trailer http://www.sector.sk/video/48669/project-5-sightseer-reveal-trailer.htm Sandboxová hra ideálna hlavne v multiplayeri a kooperácii zavedie hráčov do procedurálne generovaného sveta, ktorý môžu spoznávať, ťažiť tam suroviny pomocou lasera, budovať základňu, vyvíjať technológie a lietať. 4.decembra bude hra dostupná vo verzii s predbežným prístupom. Wed, 22 Nov 2017 12:29:43 +0200 Strategická Video - Dustwind - Reveal http://www.sector.sk/video/48666/dustwind-reveal.htm Svet po apokalypse nápadne pripomína klasický Fallout, ale toto bude multiplayerová hra s bojmi v reálnom čase. Wed, 22 Nov 2017 11:13:31 +0200 Strategická Video - War Planet Online: Global Conquest - Steam trailer http://www.sector.sk/video/48667/war-planet-online-global-conquest-steam-trailer.htm Mobilnú vojnovú hru môžete od 30.novembra hrať zadarmo aj na Steame. Wed, 22 Nov 2017 11:01:19 +0200 Akčná Video - The Fog - trailer http://www.sector.sk/video/48665/the-fog-trailer.htm V hmle sa môže stať kadečo, o čom nás presvedčil už horor Stephana Kinga, ktorý inšpiroval aj tvorcov pripravovanej hry. Tue, 21 Nov 2017 22:36:40 +0200 Akčná Video - Middle-earth Shadow of War - Slaughter Tribe trailer http://www.sector.sk/video/48654/middle-earth-shadow-of-war-slaughter-tribe-trailer.htm Do Shadow of War práve pribudol nový kmeň a to Slaughter tribe. Je v podobne platenej expanzie, ktorá je zahrnutá v season passe. Tue, 21 Nov 2017 19:07:22 +0200 Akčná Video - Assassin's Creed Origins - Trials of the Gods - Sobek http://www.sector.sk/video/48660/assassin-s-creed-origins-trials-of-the-gods-sobek.htm Assassin's Creed: Origins dostáva druhého boha, ktorého je potrebné v úlohe Trials of the Gods zničiť a je to krokodíl Sobek. Tue, 21 Nov 2017 17:21:39 +0200 Akčná Video - Marvel vs. Capcom: Infinite – Winter Soldier, Black Widow & Venom Gameplay http://www.sector.sk/video/48657/marvel-vs-capcom-infinite-winter-soldier-black-widow-a-venom-gameplay.htm 5. decembra do bojovky Marvel vs. Capcom: Infinite dorazia vo forme DLC tri nové postavy, ktoré sa nám rovno predvádzajú v novom videu. Tue, 21 Nov 2017 16:43:41 +0200 Akčná Video - Dragon Ball FighterZ - Gotenks Intro Trailer http://www.sector.sk/video/48656/dragon-ball-fighterz-gotenks-intro-trailer.htm Namco postupne pokračuje v predstavovaní hrateľných postáv z bojovky Dragon Ball FighterZ a dnes je na rade Gotenks. Tue, 21 Nov 2017 15:21:25 +0200 Akčná Video - Neverwinter Nights: Enhanced Edition teaser http://www.sector.sk/video/48655/neverwinter-nights-enhanced-edition-teaser.htm Beamdog ohlásilo návrat Neverwinter Nights v Enhanced edícii, kde bude spojený všetok obsah s vylepšenými funkciami. Tue, 21 Nov 2017 13:36:02 +0200 Video - Space Engineers - Major Physics Overhaul http://www.sector.sk/video/48653/space-engineers-major-physics-overhaul.htm Autori Space Engineers sa posledný rok sústredili na veľké zmeny v oblasti hernej fyziky a aktuálny update nám túto prepracovanú fyziku priniesol. Tue, 21 Nov 2017 13:21:13 +0200 Akčná Video - Code Vein - Misbehave http://www.sector.sk/video/48652/code-vein-misbehave.htm Štýlový trailer nám sumarizuje, čo si svet myslí o Code Vein. Zároveň nám predvádza ako akciu, tak aj príbehové animácie. Tue, 21 Nov 2017 10:30:41 +0200 Akčná Video - The Silence Outside - Teaser trailer http://www.sector.sk/video/48647/the-silence-outside-teaser-trailer.htm 27.novembra sa stanete údržbárom na vesmírnej stanici v mysterióznej hre z pohľadu prvej osoby so stealth prvkami. Zatiaľ vo verzii s predbežným prístupom, ktorá si počká na príbehový mód do budúceho roka. Mon, 20 Nov 2017 22:57:56 +0200 Akčná Video - Apparition - teaser http://www.sector.sk/video/48645/apparition-teaser.htm Teaser na hororovú survival hru Apparition, v ktorej budete komunikovať s mŕtvymi pomocou Ouija tabuľky. Hra príde v druhom štvrťroku. Mon, 20 Nov 2017 22:50:14 +0200 Akčná Video - Ruiner - Savage Update Trailer http://www.sector.sk/video/48644/ruiner-savage-update-trailer.htm Kyberpunková akcia Ruiner dostala veľký update, ktorý prináša nový obsah a aj úpravy hrateľnosti, ktoré oslovia aj skúsených hráčov. Mon, 20 Nov 2017 18:03:50 +0200 Akčná Video - JetX - Trailer http://www.sector.sk/video/48641/jetx-trailer.htm Arkádový racing so zbraňami vo virtuálnej realite bude rýchly a môžete tam súperiť s inými hráčmi alebo botmi. Mon, 20 Nov 2017 17:39:50 +0200 Akčná Video - PS4 Playlink - Play On trailer http://www.sector.sk/video/48642/ps4-playlink-play-on-trailer.htm Sony ponúka nový trailer na Playlink funkciu. Tá zahŕňa PS4 hry určené aj pre nehráčov a hrateľné aj bez gamepadu. Teda rôzne kvízy, party hry alebo jednoduché interaktívne hry. Mon, 20 Nov 2017 15:46:17 +0200 Šport Video - Sumocrats - Alpha Gameplay Trailer http://www.sector.sk/video/48640/sumocrats-alpha-gameplay-trailer.htm Futuristický šport s loptou v priestoroch bez gravitácie ukazuje svoju hrateľnosť v ranej verzii. Do alfa testu sa môžete zapojiť v januári. Mon, 20 Nov 2017 14:34:38 +0200 Akčná Video - Valkyria Chronicles 4 - Announcement Trailer http://www.sector.sk/video/48634/valkyria-chronicles-4-announcement-trailer.htm Sega oznamuje nové pokračovanie Valkyria Chronicles série, ktoré je naplánované na rok 2018. Mon, 20 Nov 2017 11:47:23 +0200 RPG Video - Glory Warrior: Lord of Darkness - Gameplay Trailer http://www.sector.sk/video/48639/glory-warrior-lord-of-darkness-gameplay-trailer.htm Na obzore je nová akčná RPG, ktorá zrejme vody svojho žánru veľmi nerozvíri, ale nemusí byť na zahodenie. Mon, 20 Nov 2017 11:23:44 +0200 Akčná Video - Cosmo's Quickstop - Trailer http://www.sector.sk/video/48638/cosmo-s-quickstop-trailer.htm V lete sa stanete šéfom a operátorom mimozemskej čerpacej stanice s pohonnými hmotami, kde budete vykonávať všemožné práce pre blaho svojich zákazníkov. Mon, 20 Nov 2017 11:02:44 +0200 Akčná Video - The Revolt: Awakening - March of Revolt http://www.sector.sk/video/48637/the-revolt-awakening-march-of-revolt.htm Toto bude vzbura - v 2D platformovej hre, kde treba utekať a bojovať proti presile v meste ovládanom vojenskými jednotkami. Mon, 20 Nov 2017 09:15:28 +0200 Akčná Video - Body of Evidence - trailer http://www.sector.sk/video/48635/body-of-evidence-trailer.htm Už v prvej polovici roka sa staneme čističom a budeme zakrývať stopy po zločinoch a zbavovať sa mŕtvol. Mon, 20 Nov 2017 08:12:42 +0200 Akčná Video - Street Fighter V - Arcade Edition V-Trigger 2 Teaser Trailer http://www.sector.sk/video/48632/street-fighter-v-arcade-edition-v-trigger-2-teaser-trailer.htm Bojovka Street Fighter V sa s vydaním Arcade edície dočká nových V-triggerov pre každú z postáv. Sun, 19 Nov 2017 18:52:02 +0200 Akčná Video - Tower 57 - trailer http://www.sector.sk/video/48593/tower-57-trailer.htm Pixelovaná akcia Tower 57 od 11bit studios je už vonku, aby vám ponúkla oldschoolovú dieselpunkovú akciu. Hru už nájdete na Steame aj GOG. Sun, 19 Nov 2017 18:18:09 +0200 Akčná Video - Gran Turismo Sport - videorecenzia http://www.sector.sk/video/48625/gran-turismo-sport-videorecenzia.htm Gran Turismo vstupuje do novej generácie, ale so zmeneným štýlom. Pozrime sa na túto zmenu aj vo videorecenzii. Sat, 18 Nov 2017 20:23:27 +0200 Akčná Video - Minecraft Super Duper - Musical trailer http://www.sector.sk/video/48618/minecraft-super-duper-musical-trailer.htm Muzikálový trailer s Melissou Benoist na Super Duper Graphics Pack pre Minecraft ohlasuje jeho vydanie na rok 2018. Sat, 18 Nov 2017 19:26:16 +0200 Akčná Video - Playstation Store - Black Friday - teaser http://www.sector.sk/video/48619/playstation-store-black-friday-teaser.htm Sony teasuje zľavy na čierny piatok na Playstation Store. Sat, 18 Nov 2017 18:00:27 +0200 Akčná Video - Wolfenstein II: The New Colossus - videorecenzia http://www.sector.sk/video/48615/wolfenstein-ii-the-new-colossus-videorecenzia.htm Blazko sa v pokračovaní Wolfensteinu vydáva do Ameriky a pozrime si jeho cestu aj vo videorecenzii. Sat, 18 Nov 2017 15:40:27 +0200 RPG Video - The Elder Scrolls V: Skyrim - VR Comes to Life http://www.sector.sk/video/48613/the-elder-scrolls-v-skyrim-vr-comes-to-life.htm Túto jeseň sa konečne rozbiehajú veľké VR hry a najviac ich má Bethesda. Ich VR verzia Skyrimu už dorazila na PSVR vo forme časovej exkluzivity a niekedy budúci rok príde aj na HTC Vive. Sat, 18 Nov 2017 13:08:28 +0200 Video - Reigns: Her Majesty - dátum vydania http://www.sector.sk/video/48612/reigns-her-majesty-datum-vydania.htm 7. decembra vychádza pre PC a mobily titul Reigns: Her Majesty. V ňom ste hlavou kráľovstva a máte sa jednoducho rozhodovať, ako sa zachováte k ostatným. Niekto chce pomôcť, inú kujú intrigy. Sat, 18 Nov 2017 13:02:45 +0200 Strategická Video - Golem Gates - Early Access Trailer http://www.sector.sk/video/48611/golem-gates-early-access-trailer.htm 7. decembra na Steame prostredníctvom Early Access vyjde hra Golem Gates, ktorá v sebe kombinuje prvky RTS a kartovky. Poháňa ju UE4 engine a pracuje na nej človek, ktorý robil aj pre Marvel a na Transformeroch.