010203
icon
level 29
OLDCUBE
   10.2.2012 8:01 (editované 10.2.2012 8:02)
Takze budu dve krabicove edicie:
Standard Edition:

Premium packaging
Disc 1: Main game plus both DLCs – “The Signal” and “The Writer”.
Disc 2: OST of the game including 13 Tracks (Audio-CD).
Six post cards with different pictures/scenes from the game.
Manual.
One poster (printed on both sides).
Seven stickers with different pictures/scenes/characters from the game.

Collector’s Edition

Premium packaging.
Disc 1: Main game plus both DLCs “The Signal” and “The Writer”; Additionally, the main game of the LCE contains audio commentary and background information by Remedy, which can be switched on in addition to the game.
Disc 2: OST of the game including 13 Tracks (Audio-CD).
Disc 3: Bonus Disc: History of Remedy, Making of “Alan Wake”, Making of a thriller, music videos by the “Old gods of Asgard”, several trailers to the game, Storyboard (witch concept art) as a movie clip.
The “Alan Wake Files”; 144 pages with evidence on the mysterious incidents around Alan Wake and Bright Falls, compiled by the fictitious author Clay Steward (same print format as the game manual).
Six post cards with different pictures/scenes from the game.
Manual.
One poster (printed on both sides).
Seven stickers with different pictures/scenes/characters from the game.

Jednoznacne sa oplati kupit tu Limitku uz len pre tie veci a cena je fakt dobra.
icon
level 167
RELLIK
   10.2.2012 7:55
Nebude to port ako od R* a ak sa to bude dať módovať tak do týždna môžme čakať dáke packy ale aj takto to stačí
icon
level 29
OLDCUBE
   10.2.2012 1:21
icon
level 173
WES8723 -> saver
   9.2.2012 23:50
Re: RE:Re: RE:Neoficiálne screeny
Z oficiálneho fóra, kde tie screeny urobila nemecká redakcia PC Games Hardware : "You might be interested in some PC screenshots of Alan Wake (thanks Nordic and Remedy to actually get the chance to show the beauty of Alan Wake). This isnt the final version, some of the textures will be improved until launch, but nevertheless - this rocks, Remedy.

http://www.pcgamesha... .....e/?iid=1625767

Čiže nie je to finálna verzia hry... a tu je odkaz na to fórum: http://forum.alanwak... ...p?t=7525&page=48
icon
level 599
1
SAVER -> wes8723
   9.2.2012 22:44
Re: RE:Neoficiálne screeny
nie, su oficialne z review verzie
icon
level 173
WES8723
   9.2.2012 22:11
Neoficiálne screeny
Inakšie tieto screeny nie sú z finálnej verzie hry.. to sa jedni šťastlivci dostali k niekoľko mesiacov starej verzie hry, z ktorej porobili tieto screeny.. čiže to nie sú oficiálne screeny od Remedy.. a ešte veľa práce čakalo na ľudí, čo sa týka grafiky, takže je dosť možné, že pár vecí sa zlepšilo, aj keď v podstate jedine to auto a schody do majáku by bolo treba trochu zlepšiť - ostatok vypadá už na týchto screenoch dosť dobre
icon
level 599
1
SAVER -> HulkM
   9.2.2012 21:10
Re: RE:HulkM
aj v krabici v marci, ale u nas este nebola ohlasena lokalna distribucia
icon
level 85
HULKM
   9.2.2012 21:08
Hra inak vychadza aj krabicovo alebo len Steam? Tuto hru checm uz dlho a urcite ju raz kupim ci na Xko alebo PC. Len problem ze Xko neslape a PC si niesom isty ci zvladne, dufam ale ze ano
icon
level 157
1
FLYBOOGY
   9.2.2012 20:34
Tu je aj video z pc verzie




icon
level 90
MISKOZNP
   9.2.2012 19:39
vcelku to vypada celkom dobre :) aj ked niektore textury su horsie ako v mafii I...
icon
level 213
1
???? -> Mihail
   9.2.2012 16:42
Re: RE:Mihail
"presne co som cakal to sa aj stalo...ze sa v diskusii bude pocitat kazdy pixel :)) ..."

nie kazdy, len tie dolezite. Uznaj sam ze na tom obr. 21 kde je tak pekne spracovana postava posobi to megalowres auto dost rusivo.
icon
level 84
CYBER16
   9.2.2012 15:09
najlepšie je na tom to nasvetlenie.. ale tak celkovo je ten engine dosť kvalitny.
icon
level 150
FIFO80
   9.2.2012 15:06
awesome....
icon
level 237
2
MX-72
   9.2.2012 14:47
Pekne to vyzerá, až na niektoré slabé textúry (auto - obr.21). Dosť dobrý dojem robí hlavne to veľmi prirodzené nasvietenie
icon
level 129
MULDER
   9.2.2012 14:41
tá grafika vyzerá naozaj nádherne
icon
level 148
NEMESIS02
   9.2.2012 13:52
mne osobne Alan Wake vyhovoval v takom prevedeni ako je...a teda ako linearna pribehova hra...mam rad open world hry (Red Dead Redemption, GTA4 alebo Skyrim), ale v psychologickom thriller-i ako je AW mi to velmi nesedi. Open world hram je potrebne venovat vela casu a atmosfera by nemusela byt po cely cas taka "husta" ako to bolo v hre. A kedze mam rad aj serial Twin Peaks (10/10), paci sa mi rozdelenie hry na epizody. A v takomto duchu by mohla pokracovat aj dvojka...
icon
level 185
2
MATOVAN -> r!pper
   9.2.2012 13:30
Re: RE:Re: RE:Nemesis02
Je to otázne čo z toho muselo byť a prečo vlastne orezali. Uvidíme čo spravia z Alan Wake 2.
icon
level 113
11
R!PPER -> Nemesis02
   9.2.2012 13:23
Re: RE:Nemesis02
"je to krasna grafika...faktom zostava, ze Xboxova grafika je pekna, ale toto je ovela krajsie...na druhej strane, cakat dva roky??? takze to, co sme si my na konzolach uzivali uz davno a PC hraci na to pozerali s pohrdanim, ze oni to vlastne ani nechcu, lebo je to na KONZOLACH, budu oni teraz hrat a budu sa rozplyvat nad uzasnou grafikou :))))"

je možné, že na Sectore nájdeš aj pcčkárov "Kam vietor tam plášť", ja som však názor na AW nezmenil. Z môjho pohľadu je to stále zákrpok toho s čím autori chceli pôvodne prísť, tj. s open world hrou využívajúcou viacero jadier pre výpočet pokročilého fyzikálneho modelu, ktorý mal priamo zasahovať do deja. Vďaka HW limitom Xboxu z hry urobili orezátko, síce kvalitné, ale stále orezátko. Nad tým aká vynikajúca hra to mohla v konečnom dôsledku byť dnes už môžeme len špekulovať. Hovoril som to v roku 2010, hovorím to v roku 2012, keď je PC verzia predo dvermi.
icon
level 110
1
SVK_ROB -> Pascalwb
   9.2.2012 12:58
Re: RE:Pascalwb
Psychologický akčný thriller, ktorý sa odohráva v idylickom americkom mestečku v štáte Washington, kde žije hlavný hrdina Alan Wake. Ide o spisovateľa, ktorý má na svojom konte kopec bestsellerov v žánre hororovej literatúry. Podstatná je skutočnosť, že Alan píše romány na základe svojich nočných môr, ktoré sa v hre stanú skutočnosťou.

Alan Wake ponúka masívny herný svet a herný koncept postavený na systéme misií. Podstatným prvkom je dramatický a zaujímavý príbeh ako aj atmosféra ktorá k nej prispieva.
icon
level 168
2
MIHAIL
   9.2.2012 12:52
presne co som cakal to sa aj stalo...ze sa v diskusii bude pocitat kazdy pixel :)) ...
01 02 03