6.4.2005 21:17
Dúfajme, e HW nároky sa neposunú u nového Dooma ete vyie. Síce neviem akú krajiu grafiku by mohli vymyslie ale dúfam, e to bude žapa aj bez podpory pixel shaderov.
|
6.4.2005 18:52
zahuba3 ci co si...ked chces hovorit o hre ako kazda druha tak sa obracaj prosim na HL2 [HL1 bolabrutalita] Doom tu bol veeeeelmi daaaavno takze sa da povedat ze kazda druha hra kopiruje Dooma ak sa nemylim.
Pribeh ma paradny a urcite na nekonecno % lepsi ako HL2 - ze hra roka, shit roka! HRA ROKA DOOM 3 :P |
6.4.2005 15:51
nechapem ludi co hovoria ze je hra stereotypna a najme o doomovi, by som chcel vidiet taku hru ktora nieje ... aj zivot je stereotypny :)
|
6.4.2005 9:27
ako DOOM3 je spickovo spravena hra po grafickej a zvukovej a horrorovej stranke....hratelnost trochu kazi stereotyp ktory po case pride, pretoze je to neustale jednotvarne....ale hovorit ze je to uplna blbost je cira somarina
|
5.4.2005 21:12
RE:sb
Podža mňa je Doom SUPER bez úvodzoviek a neviem či ste ho vy vetci čo ho ohovárate vôbec hrali.
|
![]() | 5.4.2005 18:48
Doom3 vzdy bola, bude a je sracka ako kazda 2. hra.Suhlasim s nekim kto tu povedal ze z hier sa vytraca originalita. vychadza tolko... skoda reci A este datadisk. holy hell! d3 nemal zadny pribeh, iba primitivne strielanie a datadisc-to im je naco?!
Jaaaj aby z debilkov dostali prachy |
5.4.2005 18:05
Preco sa niekomu nepozdava gravity gun? ved to je jedina novinka v tomto datadisku a je to fajn urobene.
|
|