|
18.12.2012 15:28
Re: RE:Re: RE:TrollorT
áno zo začiatku bol s bojom problém, často ma zabili, to pre tú zmenu boja, ale už po odohraných asi 70 hodinách to hrám, bez toho aby mi ubrali trocha života...........treba sa učiť a aj vy budete mať skill like a master assassin :)
|
2
ARISTARCH
-> TrollorT
15.12.2012 22:54
Re: RE:TrollorT
ako ktorú hru si hral, super Mário ? Ja som v AC3 mal okolo seba tak piatich a súboj mi neprišiel nejako extra ľahký. Prešiel som všetky diely Assassins Creed ale v tých predošlých dieloch, aj v ospevovanej dvojke som nezomrel ani raz, na rozdiel od AC3. AC2 mi prišiel ako najľahší, tam som bol nezmar :) V Assassins Creed3 napríklad pri vedľajších misiách tých tajných pevností, stačila jedna chyba, spustil si poplach uprostred pevnosti plnej vojska, a ten sa dal riešiť jedine útekom. Neviem ako sa ti podarilo tam len tak stáť, popíjať kávičku a všetci okolo teba mreli. Kopa detí, čo tu opakujú hlášky z netu, napr. Games.cz, tú hru ani neprešli celú. Prestaňte už za každú cenu opakovať po druhých ... a názor si vytvorte sami, poctivým a nezaujatým zahraním celej hry. Celej hry! Vrátane vedľajších úloh. Milujem ľudí čo napíšu " Skyrim ma sklamal, čakal som viac" a potom doplní "prešiel som ho za tri hodiny" !!! Ja hovorím "ale ty si nehral tú istú hru. Ja mám v Skyrime 487 hodím a hru som ešte neprešiel" ...chápete?
|
2
ARISTARCH
15.12.2012 22:35
noo...ja neviem chlapci. Ja som do tejto hry zamilovaný. Na stole statue of Connor the Hunter :) Mne osobne sedeli najviac AC prvý diel, kvôli prostrediu, postave Altaira a trojka nápodobne. Príbeh AC3 mi sedel ako riť na šerbli, hudba od Lorna Balfeho skvelo zapadala do oboch období, hra za Desmonda ma po prvý raz naozaj bavila. Ja fakt netuším, prečo čítam na nete toľké sklamanie :(
|
14.12.2012 22:00
prečo mi ten multiplayer na ACIII nejde ? ked zalozim server lebo mi nijaky nenajde tak cakam a potom ked sa mi tam hráč aj dostane (maximalne 1 ) nevydrzi cakat proste mi nenajde dostatok hračov
|
1
NOOBIK4EVER
14.12.2012 20:58
jako mne sa ta hra ako celok paci ale na druhú stranu si myslím, že ako záver trilógie(pantalógie) to nieje nič moc, lebo vlastne nič nevysvetlili
spoiler: napríklad: prečo sa musel obetovať, ako to zachránilo zem, ako ju to oslobodilo? a tak ďalej |
1
XUBE
-> Asimister.
14.12.2012 11:34
Re: RE:Asimister.
Prehnane kriticky pohlad, ale kazdemu sedi nieco ine. Mne sa osobne obdobie velmi pacilo, len ma mrzi, ze tam nebolo nic s piratmi a historicka kampan je viacmenej prazdna. Zo slubovaneho traileru tam bola akurat jedna nepodarena misia... Velka skoda. Tiez velka skoda, ze tie namorne bitky boli ake boli, cakal som trochu viac.
Ale nic to nemeni na tom, ze slo o dobru hru. |
1
ASIMISTER.
14.12.2012 0:30
Tak strašne nudnu a nezaujmavu hru som dlho nehral , mali to nechať v tom komunistickom období , američanou zabijať ma už nebavi... ( hre by som dal 3-4 body a to zato za značku a pekny cover obal )
|
6
TROLLORT
13.12.2012 20:27
Najslabší diel série. Sprostá amerika aj tak tam nie je čo ukázať ale strašný rambo style assassín my ass. 100 vojakov okolo neho mohli ho zabiť už pred hodinou ale nie hra zakazuje aby tie deti náhodou nezabili aby sa nerozplakali. no no.
|
13.12.2012 18:18
Re: RE:Gilly
Práve preto, je sú tie čísla také pekné. Lebo sa tam rátajú len poctivý hráči :)
|
3
GILLY
13.12.2012 17:49
este by mozno stalo za zmienku ze to cislo je ratane len pre platiacich hracov takze skutocne cislo moze byt v SP omnoho vacsie
|
|