|
3.7.2023 8:25
tomu pelovi muskovi čoraz viac prepína, ale tak keď niekto dokáže reálne používať twitšit, zaslúži si aj horšie 😌
|
2
0
LUKASRENGAR
2.7.2023 16:49
Inak povedané, chce ľudí donútiť aby si zaplatili Verified subscription. Osobne to žili netrhá, ale chápem ludi čo na Twitter chodia pravidelne a toto ich môže obmedziť.
|
1
0
SAVER
2.7.2023 15:32
Let me explain in plain English for yall how abso****inglutely b.s. Elons claim is. First, you dont prevent scraping by cutting off your own apps access to its OWN database. However... Lets say you are a huge platform on AWS, like Twitter is, and you arent paying your bill. The first thing theyre going to do is meter your usage, then theyre going to throttle your usage. So, what Elon is really admitting is that he DIDNT PAY HIS F--KING AMAZON BILL.
https://twitter.com/... ...bYqM1ZOCD9g&s=19 |
1
0
ANTIMAT.97
2.7.2023 14:57
čo ja viem --> Twitter používam ,je to premňa niečo ako spravodajstvo ohľadne toho čo sledujem - napríklad elektro,hudba a PC HW
Ale žeby som niekedy videl ako som prešvihol svoj limit? No .... nie,to chce asi veľmi veľa času A to ho používam denne |
2.7.2023 15:40
cca 2 dni som overený uživateľ - dovtedy som to neriešil (vlastne nemal som prečo no sem-tam mi to robilo problém s prihlásením či sledovaním niekoho)
A aj to" obmedzenie "ma neobmedzovalo Takže sa mi to tiež nezdá,možno to platí pre nejaký region... Ale preferujem Twitter lebo instagram či Facebook bloknú artbook albumu za "sexuálny obsah" lebo je tam kreslená žena s výstrihom hoci kontext je o tom že je napojená na prístroje ako otrok strojov..... No a potom tu máme instagram kur**- influencérky ktoré spravia reels kde čakajú 10sec a na konci nadskakujú s ceckami a je to OK... Twitter je v tomto dospelí - chceš porno? pozri si .... Chceš šport? Pozri si,žiadne smiešne bloky ako instagram hoci všetci vieme aké typy žien sa tam preslávili práve na insta ,napr pani Plačková ktorá sa preslávila gaučovou scénou Twitter je v tomto mne sympatičnejší |
4
0
MONSIGNORBILLY
2.7.2023 13:07
Niekedy sa fakt divím ako môže byť Musk taký bohatý keď je tak mimo realitu so svojimi až banálne hlúpymi biznis rozhodnutiami. Ako ho poznám tak všetko toto backtrackne, ako skoro všetky jeho zmeny ktoré chcel vnútiť ľudom a všetci ho poslali dpc. :D
|
3.7.2023 8:58
Možno to bude tým že robil v technologických firmách.
Je jedným zo zakladateľov PayPallu. Dlho vedie Teslu a SpaceX. Proste Musk má iný obor. |
3
0
CETO
-> MonsignorBilly
2.7.2023 17:12
Errol Musk (born 1946) is a South African retired politician, electromechanical engineer, pilot, sailor, consultant, and property developer who once co-owned a Zambian emerald mine near Lake Tanganyika
|
5
LASTPCGAMER
2.7.2023 11:20
(editované 2.7.2023 17:11)
Twitter potreboval zmenu, lebo pôvodný manažment, ktorý tam bol pred odkúpením, sa tváril, že ma patent na pravdu, a tým len zbytočne dochádzalo k polarizácii spoločnosti.
Avšak aktuálny vyvoj vo firme Twitter citlivo vnimam. |
2.7.2023 10:33
Chápem že potrebuje zarobiťa dáva mi logiku dávať výhody tým čo ťa podporujú ale vážne je treba pre overenie Twitter Blue?
|
3
1
NONESK
2.7.2023 9:27
Mozno vdaka tomu ludia zistia, ze existuje aj nieco ine ako spravy na Twitter-y.
PS: Limit 400 sprav za den je malo pre bezneho uzivatela? Pochopim profesionalov, ktory sa tym zivia a potrebuju byt v obraze, ale bezny clovek? |
2.7.2023 10:16
ano lebo spravodajske ucty toho nazdielaju denne hromadu veci
|
1
0
BLAKES
-> NoneSK
2.7.2023 10:08
Záleží kto čo sleduje, ja som na Twitteri 2-3x do týždňa tak asi 30min maximálne hodinu. Cez týždeň to podľa mňa nehitnem, ale cez víkend stačí aj 25min. Najväčšie zlo robia asi tie "komentáre" čo sú tiež v podstate tweety.
|
|