01
> Catherine sa vráti v novej verzii na PS4 a Vitu
icon
detail (l.138)
1 0
tXtX
  pridané 19.12.2017 15:29
Zboznujem tuto hru. Mal som to dohrate na vsetky konce a tych je presne 8. Niekde sa mi doma vala dokonca limitka s trickom a podpivnikmi na x360, ktory uz roky nemam :D.. Beriem day one jednoznacne.
> Film: Mila Jovovich zhrnula Resident Evil sériu
icon
detail (l.126)
7 5
Erasermark
  pridané 26.1.2017 9:24
Celá séria bola úplne o houne... priživila sa pani herečka trochu na sláve B.W. vo filme Piaty Element... a tak ju obsadili do bečka Resident Evil, ktorá ešte dopadla ako tak. Následne pokračovania balancovali už na hrane C produkcie a posledné časti boli čisté zvratky. Pani herečke to nič nebráni prirovnávať ságu k iným oveľa úspešnejším projektom. O jej "kvalitách" svedčí, že nikde inde ju do hlavnej úlohy nepostavili a túto hrala dookola len preto, lebo za prvé nikto iný by sa na podobný shit nedal a za druhé už si ju všetci nejak dali dohromady s touto hrôzou... aké smutné, že filmovo to vypadá tak hlúpo a lacne oproti hre.
icon
detail (l.138)
3 1
tXtX -> Erasermark
  pridané 26.1.2017 12:00
Blbosť..
Tak za prvé, do hlavnej úlohy by sa práve naopak s radosťou natlačila KOPA iných herečiek keby mali tú možnosť, čo bohužiaľ nemajú.. dočítaš sa prečo.
Za druhé, Mila má v každej časti hl. úlohu nie preto, že by do toho nikto iný nešiel ako píšeš ty, ale preto, pretože je režisér a scenárista jej manžel.. (to, že si ju tam obsadí je predsa pochopiteľné..)
No a za tretie, filmy vôbec oproti hrám nevyzerajú hlúpo (Ok, oproti prvým možno áno).. sú na rovnakej (TUPEJ) úrovni ako posledné RE hry, na čele s šestkou..

Sedmička sa už našťastie opäť tlačí hororovou cestou, začo som rád a teším sa na ňu. Filmy sú mi okrem jednotky ukradnuté. Aj keď musím priznať, že v Afterlife boli niektoré scénky s Axemanom pôsobivé a tiež to malo super ost.. inač bieda biedovitá.
icon
detail (l.126)
Erasermark -> tXtX
  pridané 26.1.2017 12:48
Išlo mi hlavne o to poukázať na to, že filmy Resident Evil sú slabé ako čaj (oproti hrám... dobre tak hlavne oproti jednotke, dvojke a trojke) a pani herečka je úplne slabučká... no a to, že to točí jej manžel len potvrdzuje fakt, že proste ona sa do dobrého filmu nedostane a naopak s ňou dobrý film (po piatom elemente) nebude.
01