Tipy na herné a elektronické vianočné darčeky pre hráčov 2017

Z elektroniky je dnes vianočný darček vyberať ľahké a ťažké zároveň. Totiž ľahko vymyslíte, z akej oblasti by ste niekomu niečo chceli dať, ťažšie už vyberiete samotný produkt.

PC
PS4
Mobil
Xbox One
iOS
Android
Switch
Výber
pridal saver 12.12.2017 o 18:51 pod hardware
Tipy na herné a elektronické vianočné darčeky pre hráčov 2017

HARDWARE > NOVINKY >

Vianoce sa blížia a ak ste ešte nevybrali darčeky pre všetkých svojich blízky máme tu niekoľko rád z našej hernej a elektronickej oblasti. To platí aj ak si chcete kupovať darčeky pre seba, keďže nikto vám nedá lepší darček ako si môžete dať sami.

Podľa cieľovky:

Pre deti:

Pre deti je široký výber, aj keď musíte brať ohľad na vek, kde sa postupne záujmy menia a nároky zvyšujú. Môžete však vybrať tablety, mobily, smart hodinky, alebo drony, teraz idú aj smart roboty. Samozrejme hry, tie musíte riešiť podľa veku dieťaťa. Pre nižšie kategórie sú jednoduché skákačky, autíčka, plus pre každú kategóriu sú Lego hry, alebo Minecraft, s tým, že okolo 9-10 rokov už začínajú riešiť aj akčné hry, hlavne s otvoreným svetom kde sa môžu vyblázniť. 

Pre hráčov:

Podľa toho, či majú PC, alebo konzolu, môžete kúpiť hry, doplnky, alebo aj hardvér a aj nové konzoly. Plus samozrejme mobily, tablety, prípadne 4K TV. Ale môže potešiť aj kniha podľa niektorej hry, alebo stolná hra podľa hry.

Pre starších:

Pre už odrastených hráčov, ktorí majú čo to nahrané, sa rovnako dá siahnuť po hrách, ale aj knihách, stolných hrách. Záleží, ako sú v aktuálnom veku herne zameraní, niekto je nostalgik a zahral by si nejakú klasiku, iní chce niečo nové. Pre retro hráčov je tu napríklad SNES mini konzola.

Pre ženy: 

Toto je samostatná kategória, ak patria medzi hráčky, tak to máte to podobné ako pre hráčov, ak nie, tak z tejto elektronickej kategórie možno mobil, tablet alebo smart hodinky.  Z hier podľa vkusu a skúseností napríklad jednoduché skákačky, alebo adventúry.

Kategórie:

PC desktop, alebo notebooky

Tipy na herné a elektronické vianočné darčeky pre hráčov 2017

Ak by ste chceli kupovať nový počítač. Môžete ho kúpiť už hotový, alebo si ho sami poskladať za rôzne sumy. Základ na nenáročné hranie máte za 500 eur, decentná konfigurácia za 1000 eur a cez 1500 už ste v hi-ende. V zásade na decentné hranie čakajte cenu okolo 1000 eur. Ak si chcete spraviť prehľad, pozrite si naše články:

- Príklady PC zostáv

Ak sa radšej rozhodnete pre poskladané PC, môžete si vybrať z peknej ponuku, aj keď zostavy sú drahšie a nemáte takú voľnosť pri výbere konfigurácia. Kompromisom je potom dať si zložiť zostavu u predajcu.

- Výber poskladaných herných PC

Ak by ste k tomu chceli aj monitor, pridali sme aj prehľad monitorov od najlacnejších po kvalitné herné kúsky:

- Výber PC monitorov

Alebo ak radšej notebook, tak tam rovnako máme pekný prehľad lacnejších a aj hi-endových herných notebookov.

- Výber notebookov 

PC Hardvér a periférie

Tipy na herné a elektronické vianočné darčeky pre hráčov 2017

Ak by ste chceli kupovať len určité súčiastky do PC, tak nič nepokazíte novou grafickou kartou, ak viete, že ju ten, komu kupujete darček, má slabú, ale jednoduchšie môžete ísť do myší, klávesníc, gamepadov, reproduktorov alebo volantov. V dnešnej streamovacej dobe aj do kamier a mikrofónov.

Grafická karta  - záleží, do akej ceny chcete ísť, ale veľmi dobré karty sú GTX1060 6GB od 260 eur, alebo lacnejšiu GTX1060 3GB, ktorá ide od 200 eur a okolo 150 eur ide GTX1050 ti, na ktorej sa tiež pekne dá zahrať. Prípadne z výkonnejších cez 700 eur idú GTX1080ti karty vhodné aj prepre 4K rozlíšenia, alebo ak chcete niečo extra skúste zohnať GTA Titan V za 3000 dolárov.

Myš - Logitech G903 za 153 eur, síce drahá, ale zaujímavá myš s wireless nabijaním z podložky. V lacnejšej kategórii je parádna Logitech G502 Proteus Core za 60 eur, kvalitná myš na fps hry je aj nová Razer Basilisk za 60 eur, alebo Steelseries Sensei 310, tiež za 60 eur, táto je navyše veľmi dobrá myš aj pre ľavákov.

Klávesnica - v klávesniciach sa pozrite napríklad po Razer Ornata Chroma za 83 eur

Reproduktory - Logitech Z623 - 140 eur, kvalitné 2.1, majú 400 W výkonu a 200 wattov RMS, reproduktory aj s THX certifikáciou dokážu parádne ozvučiť hranie.

Headset - z headsetov má veľmi dobrý pomer kvality a ceny HyperX hlavne v svojom HyperX Cloud Alpha headsete ktorý ide okolo 100 eur, alebo za 50 majú HyperX Cloud Stinger.  Ak by ste chceli ísť do hiendu Asus Centurion so 7.1 zvukom je za 218 eur

Mikrofón - ak chcete z niekoho spraviť streamera alebo youtubera, kvalitný mikrofón je nutný a v tejto oblasti je najlepší Blue Yeti za 149 eur.

Kamera - Logitech C922 Pro Stream webcam 94 eur - parádna kamera pre streamerov, ale aj na videohovory, má automatické zaostrovanie, širokouhlý záber a 1080p rozlíšenie, pričom je kvalitná pri rôznych svetelných podmienkach

Konzoly

Máte tu klasické možnosti kúpiť PS4 slim, Xbox One S, ak chcete lacnú konzolu, alebo potom ich vyššie verzie, kde je novinkou Xbox One X a tento rok pribudol do ponuky aj Switch od Nintenda.

Tipy na herné a elektronické vianočné darčeky pre hráčov 2017

Xbox One X - 489 eur

Technologicky najvyspelejšia konzola na trhu, zvláda hry aj v 4K rozlíšení s HDR a zároveň má aj 4K bluray mechaniku pre prehrávanie 4K filmou, k tomu je aj malá a tichá. Zatiaľ má len samostatné balenie bez pridaných hier, má však v sebe Game Pass na mesiac hrania viac ako stovky hier zadarmo.

Tipy na herné a elektronické vianočné darčeky pre hráčov 2017

PS4 Pro - 349 eur

Minuloročná vylepšená PS4 verzia teraz za nižšiu cenu a ak ste plánovali PS4 Slim a máte peniaze, môžete si doplatiť. Síce na rozdiel od Xbox One X tu hry idú v nižšom rozlíšení, ale vizuál titulov je mierne kvalitnejší ako v PS4 slim. Okrem základnej edície je aj balenie konzoly s Gran Turismo Sport za 349 eur a FIFA 18 za 399 eur.

Tipy na herné a elektronické vianočné darčeky pre hráčov 2017

Nintendo Switch - 324 eur

Switch je hitovka tohto roka, ponúka ako hranie na TV, tak aj v tabletovom móde. Hlavne ak chcete hrať na cestách a nebavia vás malé mobilné tituly, je to veľmi dobrá alternatíva, aj keď samozrejme hry sú tu drahšie. Najlepšie balenie Switch s hrou je teraz so Super Mario Odyssey za 364 eur, 

Tipy na herné a elektronické vianočné darčeky pre hráčov 2017

SNES Mini121 eur

Pre starších retro hráčov môžete zobrať SNES Mini. Novú verziu starej konzoly od Nintenda, ktorá má rovno v sebe sériu klasických hier, nikdy nevydanú leteckú akciu Star Fox 2 a hlavne sa v obchodoch dá kúpiť, na rozdiel od svojho predchodcu pred rokom.

Tipy na herné a elektronické vianočné darčeky pre hráčov 2017

Xbox One Sza 219 eur

Ak vám stačia slabšie verzie konzol, môžete sa pozrieť aj po Xbox One S, ktorá má teraz pekné balenia, kde Xbox One S s Forzou Horizon 3 a Hot Wheels DLC za 234 eur je pekným darčekom pre deti. Za 259 eur je Assassin's Creed Origins bundle, dopĺňa ju balenie so Shadow of Mordor za 259 eur a nechýba ani 500GB balenie s Minecraftom za 249 eur. Pre skutočných fanúšikov Minecraftu je v ponuke skutočná Minecraft edícia Xbox One S aj so špeciálnou farebnou schémoz a červeným podsvietením a 1TB diskom. Stojí 329 eur

Tipy na herné a elektronické vianočné darčeky pre hráčov 2017

PS4 slim - za 259 eur

Ak vám stačí menej výkonná verzia PS4 konzoly, je tu slim verzia, ktorá má teraz balenia s akčnými hrami a športami, kde napríklad balenie s Call of Duty WWII je za 369 eur, vybrať si môžete aj Star Wars Battlefront II balenie za 349 eur, alebo FIFA 18 za 334 eur. Ak by ste chceli balenie s racingovkou, tak GT Sport edícia je za 304 eur 

TV

Ak by ste chceli nový televízor, určite odporúčame ísť rovno do 4K HDR TV, ktoré sme si nedávno zhrnuli v článku. Je tam už pekná ponuka a decentné 4K so slabším HDR už viete nájsť aj v rozmedzí 500-1000 eur, aj keď ak chcete kvalitu, medzi 1000-2000 máte parádne modely. Tie završuje OLED LG B7, momentálne najkvalitnejší TV.

Tipy na herné a elektronické vianočné darčeky pre hráčov 2017

LG B7 55"- od 1650 eur

Kvalitný 4K obraz, parádne farby na OLED displeji dopĺňa HDR a to vo veľmi dobrej cene, kde je štandardne za 1900 eur, ale v zľavách ho nájdete aj za 1600 eur. Presnejšie ide o 55 palcovú verziu.

Okrem LG v tejto vyššej kategórii máte aj kvalitné Samsungy z 8000 série  (recenzia) a QLED série s veľmi dobrými farbami, Sony má v tejto kategórii kvalitné HDR.

Gamepady

Ak už konzolu alebo PC váš obdarovaný má, môžete mu dokúpiť aj gamepad. 

Tipy na herné a elektronické vianočné darčeky pre hráčov 2017

Microsoft Xbox One Wireless Elite  (Xbox One, PC) - od 124 eur

Parádny exkluzívny gamepad s rôznymi vylepšeniami do ovládania hier, vymeniteľnými páčkami.  Pre Minecraft fanúšikov je tam ružový Pig gamepad za 60 eur a aj Creeper gamepad za 60 eur

Tipy na herné a elektronické vianočné darčeky pre hráčov 2017

Razer Raiju pre PS4 - od 130 eur

PS4 nemá vlastný modifikovateľný gamepad, ale za rozumnú cenu je tam Raidu od Razera, ale je káblový. Bezkáblové sú len oficiálne gamepady. Ak by ste chceli ten v upravenej verzii, tak štandardný Gran Turismo gamepad za 50 eur  alebo futbalový gamepad za 50 eur

Virtuálna realita

Virtuálna realita sa postupne rozbieha, nedá sa povedať, že by sme ju už teraz odporúčali, ale ak chcete niekomu ponúknuť zážitok z vituálnej reality, už môžete.

Tipy na herné a elektronické vianočné darčeky pre hráčov 2017

Oculus Rift - 550 eur

Oculus je momentálne najkvalitnejšia virtuálka, s veľmi dobrým uchytením, kvalitným displejom a aj aj s dobrými motion ovládačmi.  K tomu Oculus si pekne rozširuje svoju zbierku aplikácií a hier v Oculus Store, plus idú VR veci aj zo Steamu.

Tipy na herné a elektronické vianočné darčeky pre hráčov 2017

HTC Vive - 699 eur

HTC vive síce má mierne slabší displej a horšie uchytenie headsetu, masívnejšie ovládače, ale ponúka možnosť hrania na väčšom území ako Oculus, ak máte dostatočne veľkú izbu.

Tipy na herné a elektronické vianočné darčeky pre hráčov 2017

PS VR - od 360 eur

PS VR je oproti Oculusu a HTC s nižším rozlíšením displeja a aj detaily hier sú vzhľadom na výkon konzoly menšie, ale za to je lacnejšia a s dvomi move ovládačmi a kamerou ide od 360 eur.

Tipy na herné a elektronické vianočné darčeky pre hráčov 2017

Mixed Reality  - Acer verzia za 450 eur

Novinkou vo VR sfére sú headsety s Mixed reality systémom od Microsoftu, ktoré ponúkajú doteraz najvyššie rozlíšenie displejov a nepotrebujú žiadne senzory ani kamery, keďže si prostredie mapujú infra systémom. U nájdete v ponuke hlavne Acer verziu.

Čo sa tyka VR hier, v prvom rade poskúšajte všetky free veci, ktoré má každá virtuálna, špeciálne Oculus a HTC tam toho má veľké množstvá, ktoré dokážu zabaviť aj bez nákupu plných hier. Posťahujte si veci zo Steamu, alebo zo služieb Oculusu alebo Vive portu. 

Z veľkých titulov neskúšajte konverzie fps hier do VR, je to príliš únavné a neohrabané, keďže pohyb v hrách stále nie je doriešený. Odporúčame primárne VR navrhnuté tituly, ktoré vždy ponúknu lepší VR zážitok.

Hry

Hry sme si už zhrnuli samostatne v článku, ale tie najzaujímavejšie aktuálne tituly si môžeme vybrať aj tu. 

Tipy na herné a elektronické vianočné darčeky pre hráčov 2017

Assassin's Creed Origins  - PC, Xbox One, PS4  - recenzia 9/10 

Nový Assassin's Creed Origins ponúka parádny výlet starým Egyptom a ukazuje zrodenie rádu Assassinov. Je to veľmi kvalitná hra do Assaassin's Creed série a zároveň veľmi rozsiahla. 

PS4 verzia,  Xbox One verzia za 58 eur,  PC verzia za 49 eur.

Tipy na herné a elektronické vianočné darčeky pre hráčov 2017

Star Wars Battlefront II  - PC, Xbox One, PS4 - hodnotenie 6.5

Star Wars Battlefront 2 malými krokmi napravuje svoje chyby pri vydaní a aj keď je okolo hry stále veľká kontroverzia, ponúka kvalitnú kampaň a multiplayerové boje vo vesmíre aj na zemi naprieč všetkými troma trilógiami Star Wars ságy, čo určite osloví fanúšikov. Stále však treba počítať s nevyváženosťou hry a pomalým progresom. 

PC za 49 eur, Xbox One, PS4 za 52 eur

Tipy na herné a elektronické vianočné darčeky pre hráčov 2017

Call of Duty WWII - PC, Xbox One, PS4 - hodnotenie 8

Call of Duty sa v novej časti vrátilo späť do druhej svetovej vojny a ponúka intenzívny atmosferický zážitok v kampani a rýchly a zábavný multiplayer, dopĺňa to kooperácia v zombie móde. Hlavne pre fanúšikov Call of Duty to je samozrejmosť. 

PC verzia za 54 eur, Xbox One, PS4 verzia za 51 eur

Tipy na herné a elektronické vianočné darčeky pre hráčov 2017

Playerunknown's Battlegrounds - PC, Xbox One

Aktuálna hitovka v multiplayerovkej oblasti PUBG na PC sa teraz v decembri dostáva do finálnej verzie, aj keď na PC nebude dostupná v balenej verzii, len digitálne. 12. decembra aj na Xbox One, rovnako v digitálnej podobe. V titule bojuje stovka hráčov o prežitie na ostrove. Posledný vyhráva.

Kód na PC kúpite za 28 eur, Xbox One kód je za 28 eur 

Tipy na herné a elektronické vianočné darčeky pre hráčov 2017

Zo športov môžete zobrať klasiku ako FIFA 18 - (PC za 52 eur, Xbox One, PS4 za 59 eur, Switch za  50,79 eur), prípadne PES 2018, v ponuke je aj nové NHL 18, nové NBA 2K18. Z automobilových hier pre zmenu Gran Turismo Sport pre PS4, Forza Motorsport 7 pre Xbox One a Windows 10. Pre arkádových jazdcov, ktorí chcú otvorený svet, je tu Forza Horizon 3 (aj s Hot Wheels expanziou), alebo nový Need for Speed Payback, ktorý nie je najkvalitnejší ale deťom postačí. 

Prípadne z klasík, ak niekto nemá GTA V, to môžete vždy zobrať, podobne pre deti The Sims 4, ktoré teraz dostalo aj rozšírenie Psy a Mačky a hra je už aj v PS4 a Xbox One verziách.  Samozrejme v ponuke je aj Minecraft, rôzne Lego hry pre deti.

Prípadne, ak by ste nevedeli vybrať. Viete to všetko pekne obísť predplatenými kartami. Môžete kúpiť Steam karty (prípadne PaySafe karty) na PC, Xbox Live karty pre Xbox One konzolu a Windows 10 Store nákupy, alebo PSN karty na PS4. Všetko je v rôznych sumách a obdarovaný si už kúpi čo len chce. Ideálne však okolo 50-60 eur, aby to vyšlo aspoň na jednu novú veľkú hru, prípadne niekoľko menších. Plus na Xbox One môžete kúpiť aj predplatné na multiplayer v podobe Xbox Live Gold a PS4 v podobe PS Plus predplatených kariet, najlepšie na 12 mesiacov, to predáva za cenu okolo 40 eur.  

Mobily a Tablety

Mobily sú už dnes nutnosť a ak budete chcieť niekomu spraviť radosť na Vianoce, máte veľmi široký výber. Podrobnejšie sme si ich už zhrnuli v samostatnom článku, ale ak máme niektoré vybrať v rôznych cenách tak:

Tipy na herné a elektronické vianočné darčeky pre hráčov 2017

Xiaomi Redmi 5A - za 103 eur ponúka pekný výkon so Snapdragonom 425 Quad Core 1.4GHz a veľkou 3120mAh batériou. Pridáva 5.0" IPS displej s 1280×720 rozlíšenim, dopĺňa to 2GB RAM a 16GB flashu.

Ak chcete viac pamäte a flashu, s 3GB /32GB je tam veľmi podobná Xiamo Redmi 4 verzia 135 eur a vo väčšej kvalitnejšej a rýchlejšej verzii následne  Xiaomi Redmi Note 4 - 160 za 3/32GB - 180 za 4/64GB (recenzia). Tá už má 5.5 palcový displej, 1080p rozlíšenie a Snapdragon 625. S Xiaomi môžete ísť ešte aj do vyšších kategórií, kde prakticky všade má najlepšiu ponuku za najnižšiu cenu. Je tam hneď za 203 eur Xiaomi Mi A1, alebo za 556 eur je parádny Xiaomi Mi Mix 2 6GB/64GB

Tipy na herné a elektronické vianočné darčeky pre hráčov 2017

LG Q6 - 268 eur

Za 268 je tu parádny mobil s veľkým 5.5" IPS 2160×1080 displejom displejom na celú plochu a 3GB/32GB konfiguraciou pamäti, aj keď žiaľ len so Snapdragon 435 procesorom, ktorý je z nižšej kategórie.

Tipy na herné a elektronické vianočné darčeky pre hráčov 2017

HUAWEI P10 - 400 eur

Huawei má pekný 5.1 palcový 1080p mobil s osemjadrovým Kirin procesorom so 4GB/64GB pamäťami a aj duálnym Leica 12 Mpx + 20 Mpx zadným foťákom a predým 8mpx. Môžete sa pozrieť aj po lacnejšej P10 lite verzii za 220 eur

Tipy na herné a elektronické vianočné darčeky pre hráčov 2017

Samsung Galaxy S8 - od 530 eur

Ak idete po hi-ende, je tam kvalitný Galaxy S8 s 5.8 palcovým Super Amoled 2960×1440 displejom, pridáva 4GB/64GB pamäte a aj 12Mpx + 8Mpx foťáky. Nechýba QI nabíjanie. Ak by ste chceli viac, väčší Samsung Galaxy S8+  ide od 592 eur a znovu o chlp väčší, ale aj s perom a 6GB pamäťou je Samsung Galaxy Note8 - je za 749 eur.

Tipy na herné a elektronické vianočné darčeky pre hráčov 2017

iPhone 8 - od 696 (recenzia)

Ak potrebujete Apple telefón, tak od 700 eur ide nový menší iPhone 8, aj keď len so 4.7 palcovým displejom a len 1334×750 rozlíšením. Ponúka 64GB miesta a kvalitný foťák. Ak by ste chceli niečo väčšie, tak iPhone 8 Plus  ide od 790 eur a najvyššia verzia iPhone X (recenzia)až od masívnych 1130 eur .

Tipy na herné a elektronické vianočné darčeky pre hráčov 2017

Razer Phone - za 749 eur

Je tu ešte jeden bonus, Razer Phone, ktorý u nás nie je dostupný, ale za 749 eur ponúka zaujímavú konfiguráciu a to hlavne 5.7 palcový displej so 120Hz refreshom, pridáva Snapdragon 835, masívnych 8GB pamäte, Dolby Atmos zvuk. Je to mobil úplne mimo bežných parametrov a hlavne je určený na hranie, kde Razer upravuje hry tak, aby využívali 120hz displej.

Tablety

Tablety už nie sú práve stredom záujmu, ale ak ešte nemáte, dajú sa relatívne lacno zohnať pekné kúsky. Tu máte výber medzi Android tabletmi, iPadmi a aj plnohodnotnými Windows 10 tabletmi. 

Tipy na herné a elektronické vianočné darčeky pre hráčov 2017

Lenovo IdeaTab 4 - od 130 eur

Lenovo má decentnú ponuku v 8 palcových tabletoch, kde pri Androide je vhodné mať už 2GB pamäte a pridáva 16GB flashu.

Tipy na herné a elektronické vianočné darčeky pre hráčov 2017

Xiaomi MiiPad 3 - od 319 eur

MiiPad je kvalitný 8 palcový tablet s 2048 x 1536 rozlíšením, 4GB pamäťou a 64GB flashom. Pridáva aj masívnu 6600 mAh batériu.

Tipy na herné a elektronické vianočné darčeky pre hráčov 2017

iPad - 389 eur

Pre fanúšikov Apple je tu iPad, prípadne aj nový iPad Pro, klasický iPad má 10 palcový displej, 2048×1536 px rozlíšenie a 34GB flashu

Tipy na herné a elektronické vianočné darčeky pre hráčov 2017

Lenovo Miix 320 - 320 eur

Ak radšej plnohodnotný tablet s Windows 10 a pripojiteľnou klávesnicou, Lenovo Miix má dobrú cenu a decentnú konfiguráciu v 320 eurovej cene. Je tam 4GB pamäte a 128GB SSD disk so štvorjadrovým procesorom. Prípadne, ak by ste v tejto oblasti chceli ísť do hi-endu, je tam Surface Pro 4, ktorý začína na 1000 eurách s i5 procesorom.

 

Smart Hodinky  

Pekným darčekom môžu byť aj smart hodinky a fit náramky, ktoré sa dajú spojiť s mobilom, alebo sú aj verzie bez nutnosti mobilu, či už len s dátami, alebo aj s telefonovaním. K dispozícii sú 

Tipy na herné a elektronické vianočné darčeky pre hráčov 2017

Xiaomi Huami Amazfit -  127 eur

Ak chcete dlhú výdrž batérie na 5-6 dní, Xiaomi má decentné Amazfit hodinky so základnou ponukou aplikácií, nechýbajú fitness možnosti, meranie tepu.

Tipy na herné a elektronické vianočné darčeky pre hráčov 2017

Apple Watch Series 3  - 368 eur

Apple tento rok ponúklo novú tretiu sériu svojich hodiniek, ktoré si stále zachovávajú štvorcový tvar, ale majú dobrú ponuku aplikácií, aj keď výdrž len na jeden deň. Vybrať si môžete z dvoch veľkostí a verziu bez Sim karty a so Sim kartou, na používanie vlastných dát bez mobilu

Tipy na herné a elektronické vianočné darčeky pre hráčov 2017

Samsung Gear Sport  - 296 eur

Veľmi kvalitné hodinky od Samsungu, ktoré ponúkajú slušnú batériu na 2 až 3 dni, majú dostatočnú ponuku aplikácií, nechýba GPS, meranie tepu, prepojenie s mobilom, fit aktivity, stovky dizajnov číselníkov. Nemajú telefonovanie ani reproduktor, ak by ste to chceli, tak Samsung má vyššiu verziu Samsung Gear S3 od 330 eur, sú však masívnejšie. Ak by vám stačil fit náramok, Samsung tam má novinku Galaxy Gear Fit 2 Pro, ktorý ide od 200 eur.

Eventuálne môžete ísť aj do 20-30 eurových hodiniek, ale tam už musíte rátať aj s kvalitou za danú cenu. Ak by ste si niektoré vyhliadli, pozrite si okolo nich videá na youtube, alebo recenzie, ak nejaké majú. 

Stolné hry

Ak chcete niečo netradičné, môžete im zobrať klasické stolné hry, ktoré sú aj s témami videohier. 

Tipy na herné a elektronické vianočné darčeky pre hráčov 2017

DOOM: The Board Game - za 70 eur

Pretvorenie hororového akčného titulu Doom do stolnej podoby. Jeden hráč bude ovládať démonov, ostatní hráči štyroch mariňákov.

Tipy na herné a elektronické vianočné darčeky pre hráčov 2017

Zaklínač - za 40 eur

Svet Zaklínača sa hráčom môže otvoriť aj na stole, kde dostanú mapu sveta, karty, kocky

Tipy na herné a elektronické vianočné darčeky pre hráčov 2017

Civilization - za 40 eur

Stolná verzia Civilization hry, ktorá ponúka obsadzovanie sveta a rozvoj miest. Hra má niekoľko ďalších edícií s rôznymi rozšíreniami. Napríklad Sláva a bohatství, 

Ale z iných je v ponuke napríklad aj Hra o Tróny, This War of Mine, Xcom, Settlers, World of Tanks a rôzne Star Wars hry 

Knihy

Ak si váš cieľ obdarovania rád číta, dobrá kniha nikdy nie je zlá a máme tam pár pekných kúskov.

Ready Player One -  parádna kniha, ktorá čitateľov vtiahne do virtuálnej reality v budúcnosti s množstvami referencií na hry. Podľa knihy začiatkom budúceho roka príde aj film od Spielberga.

Zaklínač a jeho svet - kniha detailnejšie opisuje svet Zaklínača, či už pre fanúšikov kníh, alebo hier. Prípadne môžete niečo zobrať z celej série 

Mass Effect Andromeda: Vzpoura na Nexu - do Mass Effect série pribudla ako Andromde hra, tak aj kniha Andromeda, ktorá je prequelom pred hry. Podobne Mass Effect má celú sériu kníh.

Rovnako série kníh majú aj Assassin's Creed, obľúbená je World of Warcraft séria alebo Halo séria. Ak by obdarovaný nemal tieto série, je vhodné kúpiť mu prvú knihu zo série, alebo knihu so samostatným príbehom.

Drony

Tipy na herné a elektronické vianočné darčeky pre hráčov 2017

Môžete kúpiť aj drony, kde kvalitnejšie začínajú okolo 100 eur, (sledujte kvalitu kamery, pripojenie na mobil, dobu lietania), ale ak sa chcete plesnúť po vrecku a zobrať top kvalitu, tak DIJ Mavic s cenou od 1000 je presne to, čo chcete. Ale ak to nechcete s cenou preháňať, v ponuke je aj kvalitný starší Phantom 3 za 400 eur, alebo modernejší a malý DJI Sparka za 600 eur.

Tipy na herné a elektronické vianočné darčeky pre hráčov 2017

Ak by sme však išli do viac hernej oblasti, medzi dronami je v ponuke Drone n Base 2.0  za cenu cez 200 eur, kde s dvomi alebo viacerými dronmi môžu hráči vo vnútorných priestoroch bojovať proti sebe.

Dúfame, že sme s výberom pomohli. Ak nie, tak vždy sú v ponuke aj ponožky.


Páči sa mi! (+1)
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
SECTOR MAGAZÍN

pdf

SECTOR MAGAZÍN
#110


SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
| Skladanie herného pc (8)
Zdravím, chystám sa poskladať herný PC do 600€. Má...
| Ace combat 7 otázočka (0)
Dá sa hrať ace combat 7 campaň (story mode) na PS4...
| Red dead redemption 2 stale v ... (6)
caute som stale v 2. kapitole xy hodin...nemam tam...
| Výmena hier (5)
Dobrý deň komunita ponúkam na výmenu mam na steame...
| World of warships: spolupráca,... (0)
Hľadám hráčov, ktorí by mali záujem viesť boje pod...
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk