Plnehry.sk http://plnehry.sector.sk Plné hry, demá, videá sk Sector (c)2009 saver@sector.sk Sun, 5 Jul 2020 22:20:40 +0200 Akčná Plná hra - Hell Of Fame http://plnehry.sector.sk/plnahra/72872/hell-of-fame.htm Zábavná akčná hra, v ktorej preberiete celebritu Williama Von Famous a musíte pred fanúšikmi utekať krížom cez mesto na rôzne určené miesta. Mon, 29 Jun 2020 22:17:25 +0200 Adventúra Plná hra - Tender http://plnehry.sector.sk/plnahra/72798/tender.htm Tajomná hororová adventúra so zaujímavou grafikou. Sat, 27 Jun 2020 09:53:54 +0200 Akčná Demo - AreaZ - survival game http://plnehry.sector.sk/demo/72663/areaz-survival-game.htm Ak si chcete vyskúšať slovenskú survivalovku AreaZ tu máme pre vás demo, ktoré rozbehnete aj bez Steamu. Fri, 19 Jun 2020 19:31:50 +0200 Plná hra - Rayman Redemption http://plnehry.sector.sk/plnahra/72643/rayman-redemption.htm Kvalitné prepracovanie klasického Raymana z roku 1995 s novými levelmi a novými možnosťami. Mon, 1 Jun 2020 19:39:59 +0200 RPG Plná hra - Black Book: Prologue http://plnehry.sector.sk/plnahra/72155/black-book-prologue.htm Nahliadnite do strašidelného a tajomného sveta slovanského legiend v Black Book: Prolog - životne dôležitá kapitola v príbehu Vasilisy, mladej čarodejnice. Sat, 30 May 2020 23:12:11 +0200 Akčná Plná hra - Sirenhead http://plnehry.sector.sk/plnahra/72154/sirenhead.htm Pôsobivá atmosferická hra, v ktorej preberiete študenta strednej školy, ktorý sa s priateľmi vybral kempovať. Sat, 30 May 2020 23:08:10 +0200 Adventúra Plná hra - The Last Door http://plnehry.sector.sk/plnahra/72153/the-last-door.htm Krátka hororová adventúra vytvorená pre Game Jam. Sat, 23 May 2020 23:47:20 +0200 Strategická Plná hra - The Wizard http://plnehry.sector.sk/plnahra/72051/the-wizard.htm Ťahová dungeonovka s čarodejníkom. Vydajte sa do bludísk čarodejníckej akadémie a využívajte svoje sily, aby ste našli svoju ukradnutú tvár. Sun, 10 May 2020 23:24:24 +0200 Adventúra Plná hra - One Dreamer: Proloque http://plnehry.sector.sk/plnahra/71829/one-dreamer-proloque.htm One Dreamer je adventúra, v ktorej sledujete skrachovaného VR vývojára. Musíte upravovať svet okolo vás cez puzzle prvky a zisťovať tak čo doviedlo vývojára až to takéhoto stavu. Sat, 9 May 2020 22:48:07 +0200 Adventúra Plná hra - Darkness Falls http://plnehry.sector.sk/plnahra/71821/darkness-falls.htm Stratili ste sa v temnej krajine. Neviete, čo sa stalo, kde ste, ale máte zbraň a čas vám plynie. Objavujte a prežite v prostredí. Fri, 1 May 2020 21:44:15 +0200 Adventúra Plná hra - Samsara room http://plnehry.sector.sk/plnahra/71692/samsara-room.htm Klasická roomovka Sansara room vám dá za úlohu utiecť z miestnosti. Nájdite cestu. Fri, 1 May 2020 21:41:41 +0200 Adventúra Plná hra - Dead Inside http://plnehry.sector.sk/plnahra/71691/dead-inside.htm Nová hororová adventúra s paranormálnymi javmi. Sat, 25 Apr 2020 16:10:19 +0200 Adventúra Plná hra - Bleakshore http://plnehry.sector.sk/plnahra/71585/bleakshore.htm Temná hororová adventúra na ostrove. Prejdite a nájdite stratenú Orlu. Sat, 18 Apr 2020 14:52:33 +0200 RPG Plná hra - Crown Trick http://plnehry.sector.sk/plnahra/71450/crown-trick.htm Pekná rogue like RPG Crown Trick ponúkne zaujímavé prostredia a ťahové boje. Sun, 12 Apr 2020 16:15:48 +0200 Strategická Plná hra - Remnants of the Precursors http://plnehry.sector.sk/plnahra/71356/remnants-of-the-precursors.htm Free klon Master of Orion hry sa práve dostal do beta verzie a môžete si ho stiahnuť. Wed, 8 Apr 2020 11:42:33 +0200 Akčná Plná hra - Pureya http://plnehry.sector.sk/plnahra/71288/pureya.htm Zbierka minihier, v ktorej sa hry menia každých 10 sekúnd. Mon, 30 Mar 2020 22:21:51 +0200 Adventúra Plná hra - Covid Isolation http://plnehry.sector.sk/plnahra/71134/covid-isolation.htm V hre ste jedným z obetí Covid nákazy, ale prežili ste. Prebúdzate sa v márnici a vašou úlohou je utiecť. Mon, 30 Mar 2020 22:18:42 +0200 Akčná Demo - Art of Rally http://plnehry.sector.sk/demo/71133/art-of-rally.htm Demo na pôsobivo vyzerajúcu indie rally hru. Wed, 18 Mar 2020 13:39:06 +0200 Logická Plná hra - Faerie Solitaire Classic http://plnehry.sector.sk/plnahra/70891/faerie-solitaire-classic.htm Stiahnite a zahrajte si klasickú Faerie Solitaire. Kvalitnú kartovú Solitaire hru s fantasy témou. Sun, 15 Mar 2020 23:53:57 +0200 RPG Plná hra - Zoria: Age of Shattering http://plnehry.sector.sk/plnahra/70890/zoria-age-of-shattering.htm Zaujímavá RPG Zoria: Age of Shattering sa nám ukazuje vo svojej prvej verzii. Ponúka akčnú RPG s taktickým manažmentom. Mon, 9 Mar 2020 23:45:05 +0200 Strategická Plná hra - Terra Nil http://plnehry.sector.sk/plnahra/70736/terra-nil.htm Terra Nil je relaxačná stavba mesta a rekonštrukcie ekosystému. Pokúste sa v pustine vybudovať prosperujúce mesto Thu, 27 Feb 2020 21:17:23 +0200 Adventúra Plná hra - Andromeda Six http://plnehry.sector.sk/plnahra/70502/andromeda-six.htm Zaujímavá adventúra v štýle vizuálnej novely. Zobudíte sa bez pamäti lodi Andromeda Six a vašou úlohou je zistiť, čo sa vlastne deje. Thu, 20 Feb 2020 10:55:11 +0200 Akčná Plná hra - Doomer http://plnehry.sector.sk/plnahra/70451/doomer.htm Doomer je malá akčná brutálna hra vytvorená k príležitosti Brtual Jamu. Tue, 18 Feb 2020 23:14:59 +0200 Logická Plná hra - Recrew! http://plnehry.sector.sk/plnahra/70425/recrew.htm Recrew! je zábavná pirátska hra, v ktorej musíte stavať loď a zachraňovať svojich kolegov z mora. Thu, 13 Feb 2020 15:47:31 +0200 Akčná Plná hra - PUBG Lite (free) http://plnehry.sector.sk/plnahra/70331/pubg-lite-free.htm Ak sa vám páči PUBG (Playerunknown's Battlegrounds) nemusíte si ho kupovať, viete si stiahnuť aj jeho Lite verziu zadarmo. Mon, 10 Feb 2020 23:37:03 +0200 Šport Plná hra - Ice Punks (battle royale) http://plnehry.sector.sk/plnahra/70277/ice-punks-battle-royale.htm Singleplayerová battle royale hra na korčuliach s hokejkami. Bojujte nimi proti ostatným hráčom. Fri, 7 Feb 2020 23:45:31 +0200 Adventúra Plná hra - True Nightmares http://plnehry.sector.sk/plnahra/70246/true-nightmares.htm Hororová hra True Nightmares vás zavedie to príbehu človeka, ktorý má problémy so spánkom. Sun, 2 Feb 2020 19:07:13 +0200 Adventúra Plná hra - Trust me I Got This http://plnehry.sector.sk/plnahra/70057/trust-me-i-got-this.htm Vyskúšajte aký ste expert na opravy. Spravte v miestnosti všetko čo majiteľ žiada. Sat, 1 Feb 2020 23:49:15 +0200 Adventúra Plná hra - Fear Hunger http://plnehry.sector.sk/plnahra/69242/fear-hunger.htm Zaujímavá hororová RPG hra v japonskom štýle. Vstúpte do temného prostredia a spoznávajte ho a v ťahových bojoch bojujte s príšerami. Sat, 18 Jan 2020 22:25:48 +0200 Akčná Plná hra - Karlson http://plnehry.sector.sk/plnahra/69832/karlson.htm Zaujímavá parkourová akcia v jednoduchej grafike. Strieľajte nepriateľov a behajte. Tue, 14 Jan 2020 15:54:41 +0200 Simulácia Plná hra - Ice Hockey Manager http://plnehry.sector.sk/plnahra/69770/ice-hockey-manager.htm Zahrajte si hokejový manažér. Starajte sa o svoju hokejovú arénu a aj o svoj tím. Vylepšujte ho, vyhrávajte a zarábajte. Sun, 12 Jan 2020 19:27:11 +0200 Akčná Plná hra - Trapt http://plnehry.sector.sk/plnahra/69744/trapt.htm Trapt je VHS found footage horor v ktorom sa dostanete do kanálov a zažívate príbeh človeka z danej pásky. Sun, 5 Jan 2020 12:43:57 +0200 Akčná Plná hra - Mortal Kombat Antology Remake http://plnehry.sector.sk/plnahra/69669/mortal-kombat-antology-remake.htm Ak máte radi bojovky určite vyskúšajte fanúšikovskú konverziu Mortal Kombat Antology Remake, ktorá ponúka cez 100 bojovníkov a stovky bojísk. Sat, 28 Dec 2019 19:14:31 +0200 Simulácia Plná hra - Snowtopia http://plnehry.sector.sk/plnahra/69597/snowtopia.htm Zaujímavá manažmentovka lyžiaskeho strediska. Vytvárajte im zjazdovky, budujte aktrakcie, budovy a snažte sa, aby boli lyžiari spokojní. Sat, 28 Dec 2019 19:10:22 +0200 Logická Plná hra - Surprise Stack http://plnehry.sector.sk/plnahra/69596/surprise-stack.htm Surprise Stack je tématická vianočná fyzikálna hra. Vašou úlohou je rozložili kopu darčekov bez toho aby ste zobudili psa. Fri, 27 Dec 2019 18:46:15 +0200 Akčná Plná hra - Ultimate Reality http://plnehry.sector.sk/plnahra/69591/ultimate-reality.htm Veľmi kvalitná pixelovaná akcia Ultimate Reality so zaujímavým príbehom. Používajte dimenzionálne sily, likvidujte nepriateľov a odkrývajte tajomstvo. Tue, 17 Dec 2019 21:53:49 +0200 Simulácia Plná hra - Gardenia http://plnehry.sector.sk/plnahra/69484/gardenia.htm Zaujímavá a zábavná stavba sveta. Vytvorte si svoj malý svet. Mon, 2 Dec 2019 22:04:59 +0200 Adventúra Plná hra - Avarice http://plnehry.sector.sk/plnahra/69241/avarice.htm Avarice je hororová hra založená na rozprávaní príbehu, ktorá sa odohráva v 20-tych rokoch 20. storočia a je príbehom zlomeného človeka padajúceho do mentálneho pekla. Tue, 26 Nov 2019 20:56:30 +0200 Adventúra Plná hra - Detour http://plnehry.sector.sk/plnahra/68781/detour.htm Detour je malý walking simulator, v ktorom jazdíte na aute a idete domov. Sat, 23 Nov 2019 12:03:25 +0200 Adventúra Plná hra - Wooden Hearts http://plnehry.sector.sk/plnahra/68655/wooden-hearts.htm Za posledných niekoľko rokov zmizlo stovky detí. Vaše pátranie vás priviedlo až k opustenému domu. Sat, 23 Nov 2019 11:42:26 +0200 Adventúra Plná hra - Vivat Sloboda http://plnehry.sector.sk/plnahra/69104/vivat-sloboda.htm Hra v otvorenom prostredí Bratislavy vytvorená k príležitosti 30-teho výročia Nežnej revolúcie. Dostanete sa späť do týchto časov ako taxikár. Mon, 18 Nov 2019 17:11:58 +0200 Adventúra Plná hra - Forgotten School http://plnehry.sector.sk/plnahra/68784/forgotten-school.htm Ak máte radi japonské horory, Forgotten School je presne to čo sa vám bude páčiť, navyše je vo VHS spracovaní. Sun, 3 Nov 2019 23:39:36 +0200 Akčná Plná hra - Pumpkin Jack http://plnehry.sector.sk/plnahra/68783/pumpkin-jack.htm Prekvapivo pekne spracovaná arkádová akcia v retro štýle PS2 hier. Prebojujte sa s Jackom hallowenskym svetom. Sun, 3 Nov 2019 23:36:19 +0200 Adventúra Plná hra - Dark Dread http://plnehry.sector.sk/plnahra/68782/dark-dread.htm Zmizla teenagera a vy ako detektív sa ho vydávate hľadať. Stopy vás zavedú do opustenej nemocnice. Fri, 1 Nov 2019 23:55:58 +0200 Plná hra - Super Mario Untold Stories http://plnehry.sector.sk/plnahra/68656/super-mario-untold-stories.htm Super Mario pokračuje vo fanúšikovských leveloch s novými mechanikamia superťažkými levelmi. Sun, 27 Oct 2019 10:00:52 +0200 Adventúra Plná hra - Housebound http://plnehry.sector.sk/plnahra/68654/housebound.htm House bound je ďalšia krátka hororová adventúra s paranormálnymi udalosťami v starom dome. Tue, 22 Oct 2019 21:37:33 +0200 Akčná Plná hra - Gunman and the Witch http://plnehry.sector.sk/plnahra/68594/gunman-and-the-witch.htm Akčná strieľačka kombinovaná so stavbou westernového mesta. Tue, 22 Oct 2019 21:34:01 +0200 Adventúra Plná hra - Mr. Hopp's Playhouse http://plnehry.sector.sk/plnahra/68592/mr-hopp-s-playhouse.htm Každé dieťa má hračku, ktorej sa bojí. Ale predstavte si, že by ožila... Fri, 11 Oct 2019 22:37:07 +0200 Adventúra Plná hra - What's Behind the Mirror http://plnehry.sector.sk/plnahra/68428/what-s-behind-the-mirror.htm Temná adventúra o umelcovi, ktorého tvorba ožíva v jeho nočných morách. Wed, 2 Oct 2019 22:36:50 +0200 Akčná Plná hra - Jungle Adventure http://plnehry.sector.sk/plnahra/68300/jungle-adventure.htm Malá zombie akcia umiestnená do budovy v džungli. Snažte sa prežiť, utiecť a dostať sa k helikoptére. Mon, 30 Sep 2019 23:37:04 +0200 Adventúra Demo - Arietta of Spirits http://plnehry.sector.sk/demo/68252/arietta-of-spirits.htm V hre sa dostanete do príbehu Arietty, ktorá prichádza navštíviť chatu starej mamy. Dejú sa tu však zvláštne a nebezpečné veci. Mon, 23 Sep 2019 00:42:18 +0200 Adventúra Plná hra - Jaintors Day http://plnehry.sector.sk/plnahra/67993/jaintors-day.htm Krátka hororová hra, v ktorej sa dostanete do postavy nočného upratovača budovy. Tue, 17 Sep 2019 08:20:09 +0200 Akčná Plná hra - Tomb Raider: Lara's Fury EP2 http://plnehry.sector.sk/plnahra/67994/tomb-raider-lara-s-fury-ep2.htm Fanúšik tomb raidera sa rozhodol vytvoriť vlastné kapitoly hry. Tu máme druhú - Lara's Fury. Tue, 17 Sep 2019 08:19:53 +0200 Akčná Plná hra - Tomb Raider: Tabuho Ruins EP1 http://plnehry.sector.sk/plnahra/68012/tomb-raider-tabuho-ruins-ep1.htm Fanúšik tomb raidera sa rozhodol vytvoriť vlastné kapitoly hry postavené na základe starých častí. Prvá kapitola sa volá Tabuho Ruins. Sun, 15 Sep 2019 23:08:28 +0200 Strategická Plná hra - Mindustry http://plnehry.sector.sk/plnahra/67889/mindustry.htm Mindustry je zaujímavá tower defense hra zmiešaná s factory hrou. Mon, 9 Sep 2019 23:00:25 +0200 Akčná Plná hra - Dude Simulator 3 http://plnehry.sector.sk/plnahra/67886/dude-simulator-3.htm Dude Simulator pokračuje treťou verziou a znovu sa vylepšuje. Dostaňte sa k priateľovi do druhého mesta. Cestou vás čaká veľa nástrah. Sun, 8 Sep 2019 22:43:24 +0200 Adventúra Plná hra - Inheritance http://plnehry.sector.sk/plnahra/67885/inheritance.htm Inheritance je krátka hororová hra. Dostali ste sa do starého domu, ktorý predtým patril vašim rodičom. Preskúmajte ho. Wed, 4 Sep 2019 23:15:42 +0200 Akčná Plná hra - Interlooper http://plnehry.sector.sk/plnahra/67596/interlooper.htm Interlooper je sci-fi FPS akcia na planéte ovládanej umelou inteligenciou. Sun, 1 Sep 2019 09:36:32 +0200 Adventúra Plná hra - Our Life: Beninnings and Always http://plnehry.sector.sk/plnahra/67595/our-life-beninnings-and-always.htm Ak máte radi vizuálne novely, tu je prvá časť novely Our Life o detstve a dospievaní. Sat, 31 Aug 2019 21:16:23 +0200 Plná hra - Other Worlds http://plnehry.sector.sk/plnahra/67594/other-worlds.htm Other Worlds je zábavná skákačka, ktorá vás vtiahne do sveta plného nebezpečenstva. Fri, 30 Aug 2019 10:13:58 +0200 Akčná Plná hra - Find your way http://plnehry.sector.sk/plnahra/67593/find-your-way.htm Akčná strieľačka na divokom západe. Dostanete sa do mestečka Sayver City, ktoré bolo dlhé roky pokojným mestom, ale teraz je terorizované gangom a vy to musíte zastaviť Thu, 29 Aug 2019 17:32:23 +0200 Adventúra Plná hra - Shipping Out http://plnehry.sector.sk/plnahra/67592/shipping-out.htm Shipping Out je adventúra v 3D pohľade, v ktorej budete objavovať prístavné mestečko, v ktorom sa dejú zvláštne veci. Wed, 28 Aug 2019 07:30:13 +0200 Strategická Plná hra - The Unexpeded Quest http://plnehry.sector.sk/plnahra/67591/the-unexpeded-quest.htm Jednoduchá strategická hra s manažmentovými prvkami, zaujímavými questami a skrytými objektmi vás zaujme na niekoľko dní. Stavajte, bojujte, používajte veci a vytvárajte lektvary. Tue, 27 Aug 2019 12:15:51 +0200 Plná hra - Minimal Rider http://plnehry.sector.sk/plnahra/67590/minimal-rider.htm Zaujímavá skákačka, ktorá chce napodobiť Tomb Raidera. Síce zjednodušená, ale zábavná. Sun, 25 Aug 2019 16:27:00 +0200 Adventúra Plná hra - The Librarian http://plnehry.sector.sk/plnahra/67589/the-librarian.htm Niečo zlé sa stalo v knižnici a vy to musíte vyriešiť v peknej klikacej adventúre v retro štýle. Wed, 14 Aug 2019 23:16:59 +0200 Adventúra Demo - Encodya http://plnehry.sector.sk/demo/67359/encodya.htm Zaujímavá adventúra v štýle Blade Runnera ale s humorom Mokey Islandu. Vydajme sa do Cyberpunkového sveta. Sun, 28 Jul 2019 00:13:06 +0200 Akčná Demo - Woodworld simulator http://plnehry.sector.sk/demo/66960/woodworld-simulator.htm Demo na zaujímavý simulátor práce s drevom. Zatiaľ hra nie je kompletná ale ponúka peknú ukážku možností prác. Môžete vŕtať, píliť, zliepať a vytvárať či už predpripravené veci, alebo vlastnú tvorbu. Sun, 28 Jul 2019 00:10:54 +0200 Plná hra - John Wick http://plnehry.sector.sk/plnahra/66959/john-wick.htm Arkádová retro verzia Johna Wicka v NES prevedení. Vyskúšajte, ako by vyzeralo prepracovanie filmu v hre z 80-tych rokov. Thu, 25 Jul 2019 23:20:34 +0200 Akčná Plná hra - No Mans Land http://plnehry.sector.sk/plnahra/66738/no-mans-land.htm Je rok 1918, mrtvi povstali a pripravujú sa na pomstu. Fri, 19 Jul 2019 22:06:28 +0200 Adventúra Plná hra - Keanu Dating Sim http://plnehry.sector.sk/plnahra/66740/keanu-dating-sim.htm Keď je Keanu Revees taký populárny niekto sa s ním rozhodol spraviť zábavnú dating hru. Thu, 18 Jul 2019 23:36:49 +0200 Adventúra Plná hra - Ode to a moon http://plnehry.sector.sk/plnahra/66737/ode-to-a-moon.htm Ode to a Moon je fps zábavná hororová hra. Preberiete v nej úlohu foto žurnalistu, ktorý má zachytiť čaro historického jesenného festivalu v malom mestečku. Wed, 17 Jul 2019 21:27:45 +0200 Adventúra Plná hra - Conformity http://plnehry.sector.sk/plnahra/66736/conformity.htm FPS hororová hra postavená do opusteného domu, ktorý musíte preskúmať Sun, 14 Jul 2019 19:58:03 +0200 Plná hra - Teenage Mutant Ninja Turtles: Rescue-Palooza! http://plnehry.sector.sk/plnahra/66408/teenage-mutant-ninja-turtles-rescue-palooza.htm Je čas na pizzu! Teenage Mutant Ninja Turtles: Rescue-Palooza je beat-em-up hra založená na TMNT a je zadamo! Fri, 28 Jun 2019 23:30:11 +0200 Adventúra Plná hra - Hollow Cries http://plnehry.sector.sk/plnahra/66398/hollow-cries.htm V hre sa dostanete do postavy malého dietaťa, ktorý náhodou nájde dosku na vyvolávanie duchov. Fri, 28 Jun 2019 23:30:00 +0200 Akčná Plná hra - Don't look back http://plnehry.sector.sk/plnahra/66396/don-t-look-back.htm Vstúpte do temnôt metra a zahrajte si za experimentálny subjekt, na ktorom vedci experimentujú so strachom. Podarí sa vám utiecť? Mon, 24 Jun 2019 17:24:48 +0200 Adventúra Plná hra - The Vidis http://plnehry.sector.sk/plnahra/66397/the-vidis.htm Krátka hororová adventúra. Preskúmajte prostredie a zistíte čo sa skrýva za dverami. Sat, 22 Jun 2019 14:09:58 +0200 Akčná Plná hra - Karnage http://plnehry.sector.sk/plnahra/66395/karnage.htm Kvalitná racingovka, v ktorej bojujete proti monštru. Ovládajte auto a hľadajte slabé miesta monštra. Sat, 22 Jun 2019 14:07:57 +0200 Adventúra Plná hra - Methaphobia http://plnehry.sector.sk/plnahra/66394/methaphobia.htm Methaphobia je temná mysteriózna detektívna adventúra inšpirovaná klasikami z 90-tych rokov. Wed, 12 Jun 2019 00:12:00 +0200 Adventúra Plná hra - Tall Poopy http://plnehry.sector.sk/plnahra/66255/tall-poopy.htm Zábavná hororová hra. Musíte sa dostať do domu a nájsť kabelku svojej ženy. Problém je, že v dome je aj zábavných duch, ktorý si z vás robí srandu. Sat, 1 Jun 2019 23:17:22 +0200 Akčná Demo - Heidelberg 1693 http://plnehry.sector.sk/demo/65994/heidelberg-1693.htm Zatiaľ tu máme demo s tromi levelmi na veľmi pekne spracovanú mušketiersku akciu Heidelberg 1693