Plnehry.sk http://plnehry.sector.sk Plné hry, demá, videá sk Sector (c)2009 saver@sector.sk Mon, 5 Apr 2021 13:51:07 +0200 Akčná Demo - Metroid Prime 2D http://plnehry.sector.sk/demo/77421/metroid-prime-2d.htm Fanúšikovia už od roku 2004 vyvíjajú neoficiálnu Metroid Prime 2D hru a práve k nej vydali demo. Sun, 28 Mar 2021 19:58:47 +0200 Adventúra Plná hra - Time Will Tell http://plnehry.sector.sk/plnahra/77309/time-will-tell.htm Time Will Tell je zaujímavá adventúra, v ktorej musíte chodiť s postavou vpred a vzad v minulosti a riešiť záhadu, kam zmizli vaši rodičia. Sat, 13 Mar 2021 22:10:10 +0200 Akčná Plná hra - Code: Dino-H http://plnehry.sector.sk/plnahra/76521/code-dino-h.htm Plná hra v štýle PS1 Dino Crisis titulov. Pokúste sa prejsť prostredím a utiecť pred dinosaurami. Mon, 1 Mar 2021 08:57:38 +0200 Akčná Plná hra - Bloodmoon Church http://plnehry.sector.sk/plnahra/76739/bloodmoon-church.htm Bloodmoon Church je hororová adventúra spracovaná v štýle VHS found footage z 90-tych rokov, je inšpirovaná hororovými filmami a skutočnými situáciami. Fri, 26 Feb 2021 12:24:04 +0200 Adventúra Plná hra - City of Muse http://plnehry.sector.sk/plnahra/76714/city-of-muse.htm Prejdite mestom a nájdite jeho tvorcu v krátkej ale pekne spracovanej hre. Wed, 17 Feb 2021 10:45:25 +0200 Akčná Plná hra - They Grow http://plnehry.sector.sk/plnahra/76508/they-grow.htm Ako umierajúci človek na monštruóznu chorobu vstúpte do zamoreného hotela a bojujte s rastúcimi a zmutujúcimi nepriateľmi. Sat, 13 Feb 2021 18:40:45 +0200 RPG Plná hra - Project Kat http://plnehry.sector.sk/plnahra/76466/project-kat.htm Project Kat je hororov=a RPG o stredoškoláčke, ktorá sa chystá vyskúšať veľmi nebezpečnú hru. Mon, 1 Feb 2021 08:47:14 +0200 Akčná Plná hra - Mayhem Cars 2 http://plnehry.sector.sk/plnahra/76227/mayhem-cars-2.htm Jazdite s autíčkami po rôznych tratiach, vychutnávajte si deštrukciu a snažte sa vyhrať. Mon, 25 Jan 2021 19:10:26 +0200 RPG Plná hra - Paper Zelda http://plnehry.sector.sk/plnahra/76123/paper-zelda.htm Fanúšik Paper Mario hier vytvoril podobne ladenú hru ale so Zeldou. Ak sa vám tento RPG štýl páči vyskúšajte. Sat, 16 Jan 2021 23:14:38 +0200 Akčná Demo - GigaSword http://plnehry.sector.sk/demo/75990/gigasword.htm GigaSword je akčná puzzle metroidvania, v ktorej ovládate obrovský meč. Sat, 16 Jan 2021 23:07:05 +0200 Strategická Plná hra - FreeMars http://plnehry.sector.sk/plnahra/75989/freemars.htm Zadarmo si môžete stiahnuť obdobu FreeCiv a to FreeMars. Vašou úlohou je kolonizovať Mars a rozvíjať na ňom civilizáciu. Thu, 31 Dec 2020 13:09:34 +0200 Akčná Plná hra - Cabin http://plnehry.sector.sk/plnahra/75584/cabin.htm Máte mať vianočnú večeru na chate, ale niečo sa stalo, vaša rodina je preč a vy musíte zistiť čo sa vlastne udialo. Mon, 28 Dec 2020 22:02:52 +0200 Akčná Plná hra - Wounded Winter http://plnehry.sector.sk/plnahra/75780/wounded-winter.htm Pekne spracovaná lowpolygónová indiánska hra. Sat, 26 Dec 2020 17:28:19 +0200 Akčná Plná hra - Cyberjunk http://plnehry.sector.sk/plnahra/75583/cyberjunk.htm Malá sandboxová hra v Cyberpunkovom meste. Prechádzajte ním, stretávajte nepriateľov, bojujte. Sun, 13 Dec 2020 00:15:05 +0200 Adventúra Plná hra - Loco Motive http://plnehry.sector.sk/plnahra/75582/loco-motive.htm Loco Motive je krátka adventúra s riešením vraždy, humorom a prekvapeniami. Je to v klasickom štýle lucasartsoviek ako Indiana Jones, alebo Monkey island. Wed, 2 Dec 2020 22:12:02 +0200 Strategická Plná hra - Terra Nil http://plnehry.sector.sk/plnahra/73702/terra-nil.htm Relaxujte pri obnove spustošeného prostredie planéty a odíďte z nej. Tue, 1 Dec 2020 08:36:18 +0200 Adventúra Plná hra - Grand Story http://plnehry.sector.sk/plnahra/75363/grand-story.htm V hre Grand Story hráte za staršiu pani žijúcu na vidieku. Okrem toho, že si robíte denný režim, čakáte aj na list od vnuka. Tue, 1 Dec 2020 08:34:29 +0200 Akčná Plná hra - Mega Man Battle Network Overclocked http://plnehry.sector.sk/plnahra/75362/mega-man-battle-network-overclocked.htm Mega Man Battle Network Overclocked je neoficiálnym remakom prvej MMBN hry. Tue, 3 Nov 2020 08:06:44 +0200 Akčná Plná hra - Among Us - Horror game http://plnehry.sector.sk/plnahra/74941/among-us-horror-game.htm Pozrime sa na fanúšikovské hororové prepracovanie Among Us. Tue, 3 Nov 2020 08:05:17 +0200 Adventúra Plná hra - Wrong Floor http://plnehry.sector.sk/plnahra/74940/wrong-floor.htm Pekne spracovaná aj keď krátka hororová hra. Výťah s vami spadne do pivnice. Vyzerá však, že tam niečo žije. Sun, 18 Oct 2020 10:46:28 +0200 Adventúra Demo - Ginkgo http://plnehry.sector.sk/demo/74682/ginkgo.htm Ginkgo je 3D hororová hra pre jedného hráča zasadená do sna inšpirovaného východoázijským hororom Sun, 11 Oct 2020 23:09:39 +0200 Adventúra Plná hra - Tomorrow http://plnehry.sector.sk/plnahra/74572/tomorrow.htm Hororová hra, v ktorej musí hráč vyslobodiť zajaca z rúk klauna známeho ako Jaye. Skryl ho niekde na opustenej stanici metra a vašou úlohou je nájsť ho, ale pozor, klaun ide po vás. Mon, 5 Oct 2020 21:29:27 +0200 Plná hra - Pillow Simulator http://plnehry.sector.sk/plnahra/74478/pillow-simulator.htm Zahrajte si simulátor vankúša, utečte z domu a robte neporiadok na ulici. Tue, 29 Sep 2020 00:04:30 +0200 Simulácia Plná hra - Liquid Crystals http://plnehry.sector.sk/plnahra/73949/liquid-crystals.htm Zatiaľ tu máme demo na zaujímavú fyzikálnu sandboxovú hru. Tue, 22 Sep 2020 19:06:05 +0200 Akčná Plná hra - Floor By Floor http://plnehry.sector.sk/plnahra/74286/floor-by-floor.htm Síce len alpha verzia Floor By floor ale oplatí sa pozrieť, keďže to vyzerá na zaujímavú cyberpunkovú strieľačku. Sat, 22 Aug 2020 23:00:31 +0200 Plná hra - Perfect Vermin http://plnehry.sector.sk/plnahra/73653/perfect-vermin.htm Zábavná rozbíjacia hra. Zničte všetkých škodcov v kancelárii. Popritom však zrejme zničíte celú kanceláriu. Sat, 15 Aug 2020 18:37:24 +0200 Šport Plná hra - Driver Syndicate http://plnehry.sector.sk/plnahra/73494/driver-syndicate.htm Fanúšik Driver hier sa pokúsil v svojom free titule Driver Syndicate oživiť štýl pôvodných titulov Driver 1 a 2. Sun, 9 Aug 2020 13:06:19 +0200 Akčná Plná hra - Re:Run http://plnehry.sector.sk/plnahra/73436/re-run.htm Pekne spracovaná akčná hra, skáčte po prostredí, sekajte nepriateľov. Mon, 3 Aug 2020 00:15:33 +0200 Akčná Demo - Unmetal - demo http://plnehry.sector.sk/demo/73301/unmetal-demo.htm UnMetal je 2D stealth / akčná hra ktorá je paródiou na Metal Gear solid. Cieľom je utiecť z nepriateľskej vojenskej základne. Wed, 22 Jul 2020 18:05:31 +0200 RPG Plná hra - Mystiqa http://plnehry.sector.sk/plnahra/73133/mystiqa.htm Ak máte radi štýl Zelda hier, Mystiqa sa chce niesť v podobnom duchu. Sun, 19 Jul 2020 19:37:39 +0200 RPG Plná hra - Yarntown (Bloodborne demake) http://plnehry.sector.sk/plnahra/73092/yarntown-bloodborne-demake.htm Ak si chcete zahrať pixelovaný Bloodborne v Zelda štýle, pozrite sa po free titule Yarntown. Sun, 5 Jul 2020 22:20:40 +0200 Akčná Plná hra - Hell Of Fame http://plnehry.sector.sk/plnahra/72872/hell-of-fame.htm Zábavná akčná hra, v ktorej preberiete celebritu Williama Von Famous a musíte pred fanúšikmi utekať krížom cez mesto na rôzne určené miesta. Mon, 29 Jun 2020 22:17:25 +0200 Adventúra Plná hra - Tender http://plnehry.sector.sk/plnahra/72798/tender.htm Tajomná hororová adventúra so zaujímavou grafikou. Sat, 27 Jun 2020 09:53:54 +0200 Akčná Demo - AreaZ - survival game http://plnehry.sector.sk/demo/72663/areaz-survival-game.htm Ak si chcete vyskúšať slovenskú survivalovku AreaZ tu máme pre vás demo, ktoré rozbehnete aj bez Steamu. Fri, 19 Jun 2020 19:31:50 +0200 Plná hra - Rayman Redemption http://plnehry.sector.sk/plnahra/72643/rayman-redemption.htm Kvalitné prepracovanie klasického Raymana z roku 1995 s novými levelmi a novými možnosťami. Mon, 1 Jun 2020 19:39:59 +0200 RPG Plná hra - Black Book: Prologue http://plnehry.sector.sk/plnahra/72155/black-book-prologue.htm Nahliadnite do strašidelného a tajomného sveta slovanského legiend v Black Book: Prolog - životne dôležitá kapitola v príbehu Vasilisy, mladej čarodejnice. Sat, 30 May 2020 23:12:11 +0200 Akčná Plná hra - Sirenhead http://plnehry.sector.sk/plnahra/72154/sirenhead.htm Pôsobivá atmosferická hra, v ktorej preberiete študenta strednej školy, ktorý sa s priateľmi vybral kempovať. Sat, 30 May 2020 23:08:10 +0200 Adventúra Plná hra - The Last Door http://plnehry.sector.sk/plnahra/72153/the-last-door.htm Krátka hororová adventúra vytvorená pre Game Jam. Sat, 23 May 2020 23:47:20 +0200 Strategická Plná hra - The Wizard http://plnehry.sector.sk/plnahra/72051/the-wizard.htm Ťahová dungeonovka s čarodejníkom. Vydajte sa do bludísk čarodejníckej akadémie a využívajte svoje sily, aby ste našli svoju ukradnutú tvár. Sun, 10 May 2020 23:24:24 +0200 Adventúra Plná hra - One Dreamer: Proloque http://plnehry.sector.sk/plnahra/71829/one-dreamer-proloque.htm One Dreamer je adventúra, v ktorej sledujete skrachovaného VR vývojára. Musíte upravovať svet okolo vás cez puzzle prvky a zisťovať tak čo doviedlo vývojára až to takéhoto stavu. Sat, 9 May 2020 22:48:07 +0200 Adventúra Plná hra - Darkness Falls http://plnehry.sector.sk/plnahra/71821/darkness-falls.htm Stratili ste sa v temnej krajine. Neviete, čo sa stalo, kde ste, ale máte zbraň a čas vám plynie. Objavujte a prežite v prostredí. Fri, 1 May 2020 21:44:15 +0200 Adventúra Plná hra - Samsara room http://plnehry.sector.sk/plnahra/71692/samsara-room.htm Klasická roomovka Sansara room vám dá za úlohu utiecť z miestnosti. Nájdite cestu. Fri, 1 May 2020 21:41:41 +0200 Adventúra Plná hra - Dead Inside http://plnehry.sector.sk/plnahra/71691/dead-inside.htm Nová hororová adventúra s paranormálnymi javmi. Sat, 25 Apr 2020 16:10:19 +0200 Adventúra Plná hra - Bleakshore http://plnehry.sector.sk/plnahra/71585/bleakshore.htm Temná hororová adventúra na ostrove. Prejdite a nájdite stratenú Orlu. Sat, 18 Apr 2020 14:52:33 +0200 RPG Plná hra - Crown Trick http://plnehry.sector.sk/plnahra/71450/crown-trick.htm Pekná rogue like RPG Crown Trick ponúkne zaujímavé prostredia a ťahové boje. Sun, 12 Apr 2020 16:15:48 +0200 Strategická Plná hra - Remnants of the Precursors http://plnehry.sector.sk/plnahra/71356/remnants-of-the-precursors.htm Free klon Master of Orion hry sa práve dostal do beta verzie a môžete si ho stiahnuť. Wed, 8 Apr 2020 11:42:33 +0200 Akčná Plná hra - Pureya http://plnehry.sector.sk/plnahra/71288/pureya.htm Zbierka minihier, v ktorej sa hry menia každých 10 sekúnd. Mon, 30 Mar 2020 22:21:51 +0200 Adventúra Plná hra - Covid Isolation http://plnehry.sector.sk/plnahra/71134/covid-isolation.htm V hre ste jedným z obetí Covid nákazy, ale prežili ste. Prebúdzate sa v márnici a vašou úlohou je utiecť. Mon, 30 Mar 2020 22:18:42 +0200 Akčná Demo - Art of Rally http://plnehry.sector.sk/demo/71133/art-of-rally.htm Demo na pôsobivo vyzerajúcu indie rally hru. Wed, 18 Mar 2020 13:39:06 +0200 Logická Plná hra - Faerie Solitaire Classic http://plnehry.sector.sk/plnahra/70891/faerie-solitaire-classic.htm Stiahnite a zahrajte si klasickú Faerie Solitaire. Kvalitnú kartovú Solitaire hru s fantasy témou. Sun, 15 Mar 2020 23:53:57 +0200 RPG Plná hra - Zoria: Age of Shattering http://plnehry.sector.sk/plnahra/70890/zoria-age-of-shattering.htm Zaujímavá RPG Zoria: Age of Shattering sa nám ukazuje vo svojej prvej verzii. Ponúka akčnú RPG s taktickým manažmentom. Mon, 9 Mar 2020 23:45:05 +0200 Strategická Plná hra - Terra Nil http://plnehry.sector.sk/plnahra/70736/terra-nil.htm Terra Nil je relaxačná stavba mesta a rekonštrukcie ekosystému. Pokúste sa v pustine vybudovať prosperujúce mesto Thu, 27 Feb 2020 21:17:23 +0200 Adventúra Plná hra - Andromeda Six http://plnehry.sector.sk/plnahra/70502/andromeda-six.htm Zaujímavá adventúra v štýle vizuálnej novely. Zobudíte sa bez pamäti lodi Andromeda Six a vašou úlohou je zistiť, čo sa vlastne deje. Thu, 20 Feb 2020 10:55:11 +0200 Akčná Plná hra - Doomer http://plnehry.sector.sk/plnahra/70451/doomer.htm Doomer je malá akčná brutálna hra vytvorená k príležitosti Brtual Jamu. Tue, 18 Feb 2020 23:14:59 +0200 Logická Plná hra - Recrew! http://plnehry.sector.sk/plnahra/70425/recrew.htm Recrew! je zábavná pirátska hra, v ktorej musíte stavať loď a zachraňovať svojich kolegov z mora. Thu, 13 Feb 2020 15:47:31 +0200 Akčná Plná hra - PUBG Lite (free) http://plnehry.sector.sk/plnahra/70331/pubg-lite-free.htm Ak sa vám páči PUBG (Playerunknown's Battlegrounds) nemusíte si ho kupovať, viete si stiahnuť aj jeho Lite verziu zadarmo. Mon, 10 Feb 2020 23:37:03 +0200 Šport Plná hra - Ice Punks (battle royale) http://plnehry.sector.sk/plnahra/70277/ice-punks-battle-royale.htm Singleplayerová battle royale hra na korčuliach s hokejkami. Bojujte nimi proti ostatným hráčom. Fri, 7 Feb 2020 23:45:31 +0200 Adventúra Plná hra - True Nightmares http://plnehry.sector.sk/plnahra/70246/true-nightmares.htm Hororová hra True Nightmares vás zavedie to príbehu človeka, ktorý má problémy so spánkom. Sun, 2 Feb 2020 19:07:13 +0200 Adventúra Plná hra - Trust me I Got This http://plnehry.sector.sk/plnahra/70057/trust-me-i-got-this.htm Vyskúšajte aký ste expert na opravy. Spravte v miestnosti všetko čo majiteľ žiada. Sat, 1 Feb 2020 23:49:15 +0200 Adventúra Plná hra - Fear Hunger http://plnehry.sector.sk/plnahra/69242/fear-hunger.htm Zaujímavá hororová RPG hra v japonskom štýle. Vstúpte do temného prostredia a spoznávajte ho a v ťahových bojoch bojujte s príšerami. Sat, 18 Jan 2020 22:25:48 +0200 Akčná Plná hra - Karlson http://plnehry.sector.sk/plnahra/69832/karlson.htm Zaujímavá parkourová akcia v jednoduchej grafike. Strieľajte nepriateľov a behajte. Tue, 14 Jan 2020 15:54:41 +0200 Simulácia Plná hra - Ice Hockey Manager http://plnehry.sector.sk/plnahra/69770/ice-hockey-manager.htm Zahrajte si hokejový manažér. Starajte sa o svoju hokejovú arénu a aj o svoj tím. Vylepšujte ho, vyhrávajte a zarábajte. Sun, 12 Jan 2020 19:27:11 +0200 Akčná Plná hra - Trapt http://plnehry.sector.sk/plnahra/69744/trapt.htm Trapt je VHS found footage horor v ktorom sa dostanete do kanálov a zažívate príbeh človeka z danej pásky. Sun, 5 Jan 2020 12:43:57 +0200 Akčná Plná hra - Mortal Kombat Antology Remake http://plnehry.sector.sk/plnahra/69669/mortal-kombat-antology-remake.htm Ak máte radi bojovky určite vyskúšajte fanúšikovskú konverziu Mortal Kombat Antology Remake, ktorá ponúka cez 100 bojovníkov a stovky bojísk. Sat, 28 Dec 2019 19:14:31 +0200 Simulácia Plná hra - Snowtopia http://plnehry.sector.sk/plnahra/69597/snowtopia.htm Zaujímavá manažmentovka lyžiaskeho strediska. Vytvárajte im zjazdovky, budujte aktrakcie, budovy a snažte sa, aby boli lyžiari spokojní. Sat, 28 Dec 2019 19:10:22 +0200 Logická Plná hra - Surprise Stack http://plnehry.sector.sk/plnahra/69596/surprise-stack.htm Surprise Stack je tématická vianočná fyzikálna hra. Vašou úlohou je rozložili kopu darčekov bez toho aby ste zobudili psa. Fri, 27 Dec 2019 18:46:15 +0200 Akčná Plná hra - Ultimate Reality http://plnehry.sector.sk/plnahra/69591/ultimate-reality.htm Veľmi kvalitná pixelovaná akcia Ultimate Reality so zaujímavým príbehom. Používajte dimenzionálne sily, likvidujte nepriateľov a odkrývajte tajomstvo. Tue, 17 Dec 2019 21:53:49 +0200 Simulácia Plná hra - Gardenia http://plnehry.sector.sk/plnahra/69484/gardenia.htm Zaujímavá a zábavná stavba sveta. Vytvorte si svoj malý svet. Mon, 2 Dec 2019 22:04:59 +0200 Adventúra Plná hra - Avarice http://plnehry.sector.sk/plnahra/69241/avarice.htm Avarice je hororová hra založená na rozprávaní príbehu, ktorá sa odohráva v 20-tych rokoch 20. storočia a je príbehom zlomeného človeka padajúceho do mentálneho pekla. Tue, 26 Nov 2019 20:56:30 +0200 Adventúra Plná hra - Detour http://plnehry.sector.sk/plnahra/68781/detour.htm Detour je malý walking simulator, v ktorom jazdíte na aute a idete domov. Sat, 23 Nov 2019 12:03:25 +0200 Adventúra Plná hra - Wooden Hearts http://plnehry.sector.sk/plnahra/68655/wooden-hearts.htm Za posledných niekoľko rokov zmizlo stovky detí. Vaše pátranie vás priviedlo až k opustenému domu. Sat, 23 Nov 2019 11:42:26 +0200 Adventúra Plná hra - Vivat Sloboda http://plnehry.sector.sk/plnahra/69104/vivat-sloboda.htm Hra v otvorenom prostredí Bratislavy vytvorená k príležitosti 30-teho výročia Nežnej revolúcie. Dostanete sa späť do týchto časov ako taxikár. Mon, 18 Nov 2019 17:11:58 +0200 Adventúra Plná hra - Forgotten School http://plnehry.sector.sk/plnahra/68784/forgotten-school.htm Ak máte radi japonské horory, Forgotten School je presne to čo sa vám bude páčiť, navyše je vo VHS spracovaní. Sun, 3 Nov 2019 23:39:36 +0200 Akčná Plná hra - Pumpkin Jack http://plnehry.sector.sk/plnahra/68783/pumpkin-jack.htm Prekvapivo pekne spracovaná arkádová akcia v retro štýle PS2 hier. Prebojujte sa s Jackom hallowenskym svetom. Sun, 3 Nov 2019 23:36:19 +0200 Adventúra Plná hra - Dark Dread http://plnehry.sector.sk/plnahra/68782/dark-dread.htm Zmizla teenagera a vy ako detektív sa ho vydávate hľadať. Stopy vás zavedú do opustenej nemocnice. Fri, 1 Nov 2019 23:55:58 +0200 Plná hra - Super Mario Untold Stories http://plnehry.sector.sk/plnahra/68656/super-mario-untold-stories.htm Super Mario pokračuje vo fanúšikovských leveloch s novými mechanikamia superťažkými levelmi. Sun, 27 Oct 2019 10:00:52 +0200 Adventúra Plná hra - Housebound http://plnehry.sector.sk/plnahra/68654/housebound.htm House bound je ďalšia krátka hororová adventúra s paranormálnymi udalosťami v starom dome. Tue, 22 Oct 2019 21:37:33 +0200 Akčná Plná hra - Gunman and the Witch http://plnehry.sector.sk/plnahra/68594/gunman-and-the-witch.htm Akčná strieľačka kombinovaná so stavbou westernového mesta. Tue, 22 Oct 2019 21:34:01 +0200 Adventúra Plná hra - Mr. Hopp's Playhouse http://plnehry.sector.sk/plnahra/68592/mr-hopp-s-playhouse.htm Každé dieťa má hračku, ktorej sa bojí. Ale predstavte si, že by ožila... Fri, 11 Oct 2019 22:37:07 +0200 Adventúra Plná hra - What's Behind the Mirror http://plnehry.sector.sk/plnahra/68428/what-s-behind-the-mirror.htm Temná adventúra o umelcovi, ktorého tvorba ožíva v jeho nočných morách.