Onlinehry.sk http://www.onlinehry.sk Onlinehry - flash hry sk Sector (c)2004 saver@sector.sk Fri, 18 Oct 2019 20:41:44 +0200 Akčná Wolfenstein 3D http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20819/wolfenstein_3d.htm Zahrajte si pôvodnú verziu Wolfensteina 3D zadarmo. Prestrieľajte sa s vojakom Nacistami a porazte Hitlera. Fri, 18 Oct 2019 18:49:14 +0200 Akčná Rooftop shooter http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20817/rooftop_shooter.htm Multiplayerová obstreľovačka na strechách. Strieľajte do protivníka a snažte sa, aby spadol zo strechy prvý. Fri, 18 Oct 2019 08:38:59 +0200 12 Monkey Go Happy 316 http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20767/monkey_go_happy_316.htm Hľadajte stratené opice v ďalšej časti adventúry Monkey Go Happy. Riešte logické úlohy. Fri, 18 Oct 2019 00:15:19 +0200 Logická Happy Bubble Shooter http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20777/happy_bubble_shooter.htm Nová verzia zábavného strieľania do farebných guličiek. Spojte rovnaké farby, aby vám zmizli. Wed, 16 Oct 2019 23:27:56 +0200 12 Indiana Jones and the Last Crusade http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20750/indiana_jones_and_the_last_crusade.htm Zahrajte si klasickú adventúru z časov MS Dos - Indiana Jones and the Last Crusade. Wed, 16 Oct 2019 13:25:29 +0200 Akčná Overgame http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20776/overgame.htm Zaujímavá a kvalitne spravená akčná hra. Dostaňte sa do zvláštnej miestnosti v ktorej vám bude hra ponúkať rôzne hry GTA, Dark Souls... Tue, 15 Oct 2019 22:33:11 +0200 Kartová Klondike http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20775/klondike.htm Zahrajte si solitaire kartovku Klondike. Zoraďujte karty a odstráňte ich všetky. Mon, 14 Oct 2019 22:14:52 +0200 Fun Baby Hazel - Doktor http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20766/baby_hazel_doktor.htm Mama musí s malou Hazel k doktorovi, naložte ju do auta a prejdite aj obchodom s hračkami. Mon, 14 Oct 2019 11:36:44 +0200 Strategická Yorg3.io http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20764/yorg3io.htm Stratégia v zombie svete. Stavajte svoju základňu a obraňujte sa pred útokom zombíkov. Sat, 12 Oct 2019 22:44:13 +0200 Logická Tetris Master http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20763/tetris_master.htm Zahrajte si klasický tetris. Ukladajte kocky do radov a snažte za zaplniť jednotivé riadky. Fri, 11 Oct 2019 21:35:11 +0200 Akčná Ragdoll Warrior http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20762/ragdoll_warrior.htm Bojujte s bojovníkmi s laserovými mečmi. Ovládajte ho len posúvaním a pokúste sa rozsekať nepriateľa. Fri, 11 Oct 2019 21:23:39 +0200 Logická Gummy Blocks http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20761/gummy_blocks.htm Vkladajte tetrisové kocky na plochu a skúšajte zapĺňať celý riadok. Thu, 10 Oct 2019 23:16:46 +0200 Skákačka Halloween Island Running http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20760/halloween_island_running.htm Utečte z halloweenskeho ostrova. Uhýbajte sa protivníkom a zbierajte peniaze. Thu, 10 Oct 2019 23:13:39 +0200 Skákačka Chicken Jump http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20759/chicken_jump.htm Jednoduchá ale zábavná skákačka na šikovnost. Skákejte s kuřetem a pokuste se neskočí na nic nebezpečné. Wed, 9 Oct 2019 11:41:01 +0200 Akčná Dinosaurus Jurassic Survival http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20755/dinosaurus_jurassic_survival.htm FPS akcia vo svete dinosaurov. Obráňte sa pred nimi. Získavajte lepšie zbrane. Wed, 9 Oct 2019 11:40:13 +0200 14 Mud Truck Russian Offroad http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20758/mud_truck_russian_offroad.htm Jazdite s nákladnými autami po zablatených cestách. Tue, 8 Oct 2019 23:01:45 +0200 Logická Cubic Planet http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20756/cubic_planet.htm Logická puzzle hra. Spájajte rovnaké farby a pokúste sa získať čo najvyššie skóre Tue, 8 Oct 2019 23:00:45 +0200 Akčná Shoot Your Nightmare http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20757/shoot_your_nightmare.htm 3D fps akcia s haloweenskou témou. Strieľajte svoje nočné mory. Sun, 6 Oct 2019 23:37:38 +0200 Logická Glory Chef http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20749/glory_chef.htm Spájajte rovnaké jedlá v logickej hre. Pokúste sa ich spájať čo najviac. Sun, 6 Oct 2019 23:32:40 +0200 Kartová Golf Solitaire http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20754/golf_solitaire.htm Hrajte golf solitaire, usporiadavajte karty podľa poradia. Musíte dať vyššiu alebo nižšiu kartu na aktuálne vytiahnutú kartu. Fri, 4 Oct 2019 22:46:15 +0200 Logická Pool Party http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20752/pool_party.htm Nové logické spájanie troch rovnakých symbolov. Tentoraz to budú balóniky s vodou. Spájajte ich v jednotlivých leveloch. Fri, 4 Oct 2019 19:12:14 +0200 Akčná Commando Sniper: CS War http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20748/commando_sniper_cs_war.htm 3D fps akcia, vystrieľajte teroristov v ich kempoch. Wed, 2 Oct 2019 19:00:37 +0200 Akčná Shoot the Guy http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20747/shoot_the_guy.htm Hra na presnosť. Strieľajte nepriateľov na vežiach. Vždy musíte nastaviť správny uhol. Wed, 2 Oct 2019 18:51:37 +0200 14 Hill Climbing http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20746/hill_climbing.htm Ovládajte auto, zbierajte mince a benzín a pokúste sa prejsť čo najďalej. Wed, 2 Oct 2019 00:10:22 +0200 Skákačka Table Tug http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20745/table_tug.htm Preťahujte sa so stolom s protihráčom. Skáčte a pokúste sa ho potiahnuť na vašu stranu. Wed, 2 Oct 2019 00:07:10 +0200 Logická Daily Maze http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20744/daily_maze.htm Pokúste sa vyriešiť bludiská čo najrýchlejšie. Dostaňte sa do stredu. Tue, 1 Oct 2019 08:28:56 +0200 Fun Baby Hazel Playdate http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20733/baby_hazel_playdate.htm Hra pre dievčatá, postarajte sa o malé dieťa. Dajte mu všetko čo potrebuje. Mon, 30 Sep 2019 23:15:46 +0200 14 Offroad Mania http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20743/offroad_mania.htm Kvalitná a náročná offroad hra s jeepom. Pokúste sa prejsť náročné prekážky. Sun, 29 Sep 2019 11:14:15 +0200 Šport 100 Arrows http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20742/100_arrows.htm Pekne spravená lukostrelecká hra. Strieľajte do terčov. Fri, 27 Sep 2019 23:34:40 +0200 12 Monkey Go Happy 315 http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20709/monkey_go_happy_315.htm Hľadajte stratené opice v ďalšej časti adventúry Monkey Go Happy. Riešte logické úlohy. Fri, 27 Sep 2019 06:59:15 +0200 14 Race City http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20741/race_city.htm Jazdite po meste v jednoduchej pretekárskej hre. Stačí len spomaľovať a zrýchľovať. Thu, 26 Sep 2019 23:13:27 +0200 Akčná Ink Wars http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20739/ink_wars.htm Zábavna farebná vojna. Farbite čo najviac prostredia svojou farbou. Prekonajte tím s druhou farbou. Wed, 25 Sep 2019 11:39:57 +0200 Fun Dumb Ways to Die: Original http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20740/dumb_ways_to_die_original.htm Splňte rôzne malé úlohy, aby ste nezomreli. Mon, 23 Sep 2019 21:54:28 +0200 Skákačka Rail Blazers http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20737/rail_blazers.htm Nová runner hra, utekajte pred policajtom a zbierajte diamanty. Mon, 23 Sep 2019 00:46:18 +0200 Kartová Queen Solitaire http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20736/queen_solitaire.htm Zahrajte si klasické Solitaire karty a zoraďte všetky karty na kopy podľa poradia. Sat, 21 Sep 2019 23:27:56 +0200 Akčná Sniper Clash 3D http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20735/sniper_clash_3d.htm Preberte postavu snipera a vydajte sa so skupinkou ďalších hráčov proti hromadám nepriateľov. Fri, 20 Sep 2019 20:04:34 +0200 Akčná Siderams.io http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20732/sideramsio.htm Multiplayerová akcia Sidearms vás vtiahne do bojov samurajov s robotmi. Vyberte si zbraň a vydajte sa do boja. Fri, 20 Sep 2019 07:27:23 +0200 12 Monkey Go Happy 313 http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20707/monkey_go_happy_313.htm Hľadajte stratené opice v ďalšej časti adventúry Monkey Go Happy. Riešte logické úlohy. Tue, 17 Sep 2019 13:27:49 +0200 Akčná BlockBlast.io http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20730/blockblastio.htm Ovládajte svoj tank a ničte tanky ostatných hráčov v multiplayerovke BlockBlast.io Tue, 17 Sep 2019 07:08:42 +0200 Logická Happy Earth http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20728/happy_earth.htm Pekná logická hra s témou záchrany planéty. Spravte plánetu štastnou. Kreslite čiary tak aby ste doviedli dážď ku stromu.