Onlinehry.sk http://www.onlinehry.sk Onlinehry - flash hry sk Sector (c)2004 saver@sector.sk Wed, 5 May 2021 23:51:30 +0200 Logická Merge Gems http://www.onlinehry.sk/onlinehra/21505/merge_gems.htm Logická hra so spájaním čísiel. Vždy spájajte rovnaké čísla, aby sa číslo zvýšilo o jeden. Tue, 4 May 2021 19:00:10 +0200 Logická Hidden Lands http://www.onlinehry.sk/onlinehra/21504/hidden_lands.htm Hľadajte rozdiely na 3D obrázkoch. Rotujte ich a klikajte na veci, ktoré na jednom nie sú. Mon, 3 May 2021 22:10:41 +0200 Skákačka Heroball Adventures http://www.onlinehry.sk/onlinehra/21503/heroball_adventures.htm Milá hra s loptičkou. Kotúľajte sa a skáčte cez prekážky. Zbierajte hviezdy. Fri, 30 Apr 2021 23:14:14 +0200 12 Monkey Go Happy 517 http://www.onlinehry.sk/onlinehra/21488/monkey_go_happy_517.htm Hľadajte stratené opice v ďalšej časti adventúry Monkey Go Happy. Riešte logické úlohy. Thu, 29 Apr 2021 18:51:31 +0200 Logická Truck Loader 5 http://www.onlinehry.sk/onlinehra/21502/truck_loader_5.htm Nakladajte debny do áut s vysokozdvižným vozíkom. Tue, 27 Apr 2021 19:01:08 +0200 Skákačka Nuclear Blaze http://www.onlinehry.sk/onlinehra/21501/nuclear_blaze.htm Pekná hra s hasičom, ktorý musí ísť hasiť jadrový reaktor. Sun, 25 Apr 2021 10:54:22 +0200 14 Top Speed Racing 3D http://www.onlinehry.sk/onlinehra/21500/top_speed_racing_3d.htm Slušná racingovka Top Speed Racing. Jazdite na rôznych dráhach. Sat, 24 Apr 2021 19:26:06 +0200 12 Monkey Go Happy 515 http://www.onlinehry.sk/onlinehra/21487/monkey_go_happy_515.htm Hľadajte stratené opice v ďalšej časti adventúry Monkey Go Happy. Riešte logické úlohy. Fri, 23 Apr 2021 13:59:59 +0200 Logická Microsoft Jewel http://www.onlinehry.sk/onlinehra/21499/microsoft_jewel.htm Zahrajte si klasické kryštály, spájajte ich a eliminujte ich čo najviac. Thu, 22 Apr 2021 18:38:13 +0200 Akčná Castle Wars: Middle Ages http://www.onlinehry.sk/onlinehra/21498/castle_wars_middle_ages.htm Presuňte sa do stredoveku a obraňujte hrad pred nepriateľmi. Tue, 20 Apr 2021 09:37:20 +0200 Logická Draw Knife http://www.onlinehry.sk/onlinehra/21497/draw_knife.htm Mierne krvavá hra s nožom. Nakreslite cestu pre nôž, zozbierajte mince a trafte nepriateľa. Mon, 19 Apr 2021 10:53:19 +0200 12 Monkey Go Happy 513 http://www.onlinehry.sk/onlinehra/21486/monkey_go_happy_513.htm Hľadajte stratené opice v ďalšej časti adventúry Monkey Go Happy. Riešte logické úlohy. Sat, 17 Apr 2021 20:37:02 +0200 Logická Microsoft Minesweeper http://www.onlinehry.sk/onlinehra/21495/microsoft_minesweeper.htm Odhaľte všetky míny na mínových poliach v klasickej verzii Minesweeperu Sat, 17 Apr 2021 20:37:00 +0200 14 MX OffRoad Mountain http://www.onlinehry.sk/onlinehra/21496/mx_offroad_mountain.htm Zajazdite si na bicykli a zjazdite kopce. Dávajte si pozor na rýchlosť a aj prekážky. Fri, 16 Apr 2021 13:43:19 +0200 14 Shool bus http://www.onlinehry.sk/onlinehra/21494/shool_bus.htm Jazdite so školským autobusom a doneste deti do školy. Thu, 15 Apr 2021 08:25:37 +0200 Logická Slimoban 2 http://www.onlinehry.sk/onlinehra/21493/slimoban_2.htm Presúvajte krabice tak aby ste v každej miestnosti získali mincu. Sun, 11 Apr 2021 23:27:06 +0200 12 Monkey Go Happy 511 http://www.onlinehry.sk/onlinehra/21485/monkey_go_happy_511.htm Hľadajte stratené opice v ďalšej časti adventúry Monkey Go Happy. Riešte logické úlohy. Fri, 9 Apr 2021 22:37:15 +0200 Akčná Brawl Guys http://www.onlinehry.sk/onlinehra/21492/brawl_guys.htm Kvalitná akčná strieľačka. Strieľajte nepriateľov rad radom. Fri, 9 Apr 2021 22:33:44 +0200 Akčná Open Fire http://www.onlinehry.sk/onlinehra/21491/open_fire.htm Skáčte a vyhýbajte sa nepriateľom v zábavnej jednoduchej akčnej hre Open Fire. Wed, 7 Apr 2021 23:33:11 +0200 12 Monkey Go Happy 509 http://www.onlinehry.sk/onlinehra/21484/monkey_go_happy_509.htm Hľadajte stratené opice v ďalšej časti adventúry Monkey Go Happy. Riešte logické úlohy. Sun, 4 Apr 2021 19:08:48 +0200 Logická Truck Loader 4 http://www.onlinehry.sk/onlinehra/21483/truck_loader_4.htm Nakladajte nákladné autá s vozíkom. Používajte magnet, aby ste dostali krabice na potrebné miesta Sun, 4 Apr 2021 19:06:25 +0200 Logická Papa Cherry Saga http://www.onlinehry.sk/onlinehra/21482/papa_cherry_saga.htm Spájajte koláčiky, tak aby boli aspoň tri rovnaké vedľa seba. Sat, 3 Apr 2021 21:19:37 +0200 12 Home Makeover http://www.onlinehry.sk/onlinehra/21481/home_makeover.htm Hľadajte skryté predmety v peknej Home Makeover hre. Upracte celý dom. Sat, 3 Apr 2021 21:15:48 +0200 Skákačka Angry Shark Miami http://www.onlinehry.sk/onlinehra/21480/angry_shark_miami.htm Ovládajte žraloka a zožerte všetko čo vám stojí v ceste. Thu, 1 Apr 2021 21:29:35 +0200 12 Monkey Go Happy 507 http://www.onlinehry.sk/onlinehra/21479/monkey_go_happy_507.htm Hľadajte stratené opice v ďalšej časti adventúry Monkey Go Happy. Riešte logické úlohy. Wed, 31 Mar 2021 12:40:04 +0200 12 Adam and Eve Go 2 http://www.onlinehry.sk/onlinehra/21478/adam_and_eve_go_2.htm Prejdite s Adamom až k Eve, v jednoduchej skákačkovej adventúre. Mon, 29 Mar 2021 22:39:26 +0200 Skákačka Among Dash http://www.onlinehry.sk/onlinehra/21477/among_dash.htm Zábavná skákačka na šikovnosť s postavičkou z Among Us hry. Sun, 28 Mar 2021 00:05:36 +0200 Skákačka Super Imposor Bros. http://www.onlinehry.sk/onlinehra/21476/super_imposor_bros.htm Super Imposor Bros. je skákačková verzia Among Us v retro podobe. Fri, 26 Mar 2021 09:50:08 +0200 Akčná GTA Mercenary Driver http://www.onlinehry.sk/onlinehra/21474/gta_mercenary_driver.htm Zahrajte si GTA hru na webe. Spĺňajte rôzne misie. Wed, 24 Mar 2021 21:36:11 +0200 Logická Parking Space http://www.onlinehry.sk/onlinehra/21473/parking_space.htm Vyparkujte všetky autá von z parkoviska. Tue, 23 Mar 2021 13:23:37 +0200 12 Monkey Go Happy 505 http://www.onlinehry.sk/onlinehra/21450/monkey_go_happy_505.htm Hľadajte stratené opice v ďalšej časti adventúry Monkey Go Happy. Riešte logické úlohy. Fri, 19 Mar 2021 15:44:40 +0200 14 Grand City Driving 2 http://www.onlinehry.sk/onlinehra/21471/grand_city_driving_2.htm Jazdite po otvorenom meste v hre Grand City Driving 2. Vyberte si auto a jazdite. Wed, 17 Mar 2021 22:45:23 +0200 Logická Bubble Shooter http://www.onlinehry.sk/onlinehra/21470/bubble_shooter.htm Strieľajte kolačiky a spájajte rovnaké farby. Wed, 17 Mar 2021 22:44:51 +0200 Akčná Betrayal.io http://www.onlinehry.sk/onlinehra/21469/betrayalio.htm Zaujímavá multiplayerová hra v štýle Among Us len v inom prostredí. Vykonávajte úlohy a hľadajte zradcu. Mon, 15 Mar 2021 23:56:02 +0200 Skákačka Alien Invaders http://www.onlinehry.sk/onlinehra/21468/alien_invaders.htm Pripravte sa na túto bláznivú inváziu mimozemšťanov, v ktorej ovládate vesmírnu loď UFO, aby ste porazili ostatných mimozemšťanov. Sun, 14 Mar 2021 16:05:14 +0200 12 Monkey Go Happy 503 http://www.onlinehry.sk/onlinehra/21449/monkey_go_happy_503.htm Hľadajte stratené opice v ďalšej časti adventúry Monkey Go Happy. Riešte logické úlohy. Fri, 12 Mar 2021 22:29:08 +0200 14 Pocket League http://www.onlinehry.sk/onlinehra/21467/pocket_league.htm Zábavná webová verzia Rocket League. Ovládajte auto a dajte gól protivníkovi. Hrajte sám, alebo s priateľom. Thu, 11 Mar 2021 22:13:23 +0200 Akčná Stickman Armed Assault http://www.onlinehry.sk/onlinehra/21466/stickman_armed_assault.htm 3D akcia na vesmírnej lodi. Ničte paličkových nepriateľov. Wed, 10 Mar 2021 23:28:48 +0200 Logická Block Puzzle http://www.onlinehry.sk/onlinehra/21465/block_puzzle.htm Poskladajte tetrisové kocky do hracieho pola. Musia sa zmestiť všetky. Tue, 9 Mar 2021 22:05:02 +0200 Logická Puppy Blaster http://www.onlinehry.sk/onlinehra/21464/puppy_blaster.htm Milá logická klikačka. Klikajte na symboly rovnakej farby a pokúste sa ich eliminovať.