Onlinehry.sk http://www.onlinehry.sk Onlinehry - flash hry sk Sector (c)2004 saver@sector.sk Mon, 16 Jul 2018 23:56:42 +0200 Skákačka Jumping Ninjas http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20117/jumping_ninjas.htm Skáčte s malým ninjom po obrazovke, zbierajte mince a vhýbajte sa pascám. Mon, 16 Jul 2018 23:29:47 +0200 Akčná Jail Prison Break http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20116/jail_prison_break.htm Utečte so zlodejom z väzenia. Cestou mláťte strážnikov. Sun, 15 Jul 2018 23:28:39 +0200 12 Monkey Go Happy 195 http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20115/monkey_go_happy_195.htm Pomôžte opici, nájdite všetky stratené opice a vyriešte úlohu v novom prostredí. Tentoraz v Indii. Sun, 15 Jul 2018 00:14:55 +0200 Skákačka Batland io http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20114/batland_io.htm Vstúpte do krajiny netopierov a prejdite ňou. Klikajte a ovládajte netopiera. Prelietavajte a vyhýbajte sa prekážkam a nepriateľom. Sat, 14 Jul 2018 00:47:01 +0200 Skákačka Transmorpher http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20113/transmorpher.htm Prechádzajte s malým mimozemšťanom levelmi. Premieňajte sa na iné zvieratá s inými vlastnosťami. Fri, 13 Jul 2018 07:23:22 +0200 Šport Bouncy Dunk http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20112/bouncy_dunk.htm Triafajte do koša basketbalovú loptu. Pokúste sa vyhrať všetky úlohy. Thu, 12 Jul 2018 00:04:21 +0200 Fun Harley Quinn Fasion http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20111/harley_quinn_fasion.htm Oblečte a vybavte Harley Quinn na obálku časopisu. Thu, 12 Jul 2018 00:02:44 +0200 Skákačka Cube Jump http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20106/cube_jump.htm Skáčte s kockou krížom cez pohybujúcu sa cestu. Pokúste sa preskákať čo najďalej. Wed, 11 Jul 2018 07:22:16 +0200 14 Moto Trial Racing http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20110/moto_trial_racing.htm Pekná pretekárska hra na malých motorkách. Prejdite traťou a porazte protivníkov. Wed, 11 Jul 2018 07:11:23 +0200 Kartová Farkle Master http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20109/farkle_master.htm Hrajte kocky. Pokúste sa získať čo najviac bodov. Tue, 10 Jul 2018 08:19:53 +0200 Skákačka Escape io http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20107/escape_io.htm Pekná hra založená na multiplayerovom tíme. Hrajte s ostatnými hráčmi, skáčte na seba, pomáhajte si aby sa aspoň jeden z vás dostal k vlajke. Sun, 8 Jul 2018 00:48:34 +0200 12 Monkey Go Happy Four Worlds 4 http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20105/monkey_go_happy_four_worlds_4.htm Ďalšie spojenie štyroch svetov z adventúrovej Monkey Go Happy série. Vyriešte logické úlohy vo všetkých svetoch. Sun, 8 Jul 2018 00:45:23 +0200 Skákačka Yellow Ball Adventure http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20104/yellow_ball_adventure.htm Preskáčte s ninja guličkou levelmi. Zbierajte hviezdy, vyhýbajte sa odstňom. Fri, 6 Jul 2018 22:11:52 +0200 12 Monkey Go Happy 194 http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20103/monkey_go_happy_194.htm Nová miestnosť do príbehov Monkey Go Happy. Teraz pri starom strome. Fri, 6 Jul 2018 00:02:31 +0200 Kartová Frog Mahjong http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20102/frog_mahjong.htm Pekná verzia Mahjongu, logickej stolnej hry. Odstraňujte kamene s rovnakými symbolmi, môžu však byť len naboku, alebo navrchu. Thu, 5 Jul 2018 23:57:59 +0200 Akčná Alien Planet http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20101/alien_planet.htm Strieľajte mimozemšťanov na ich planéte a splňte zadané misie. Thu, 5 Jul 2018 00:06:06 +0200 Skákačka Fireboy and Water Girl in the Light Temple http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20099/fireboy_and_water_girl_in_the_light_temple.htm Ďalšia hra do Fireboy and Water Girl série, znovu ovládajte vodné dievča a ohnivého chlapca, skáče a smerujte lasery na potrebné miesta aby ste sa dostali do cieľa. Thu, 5 Jul 2018 00:03:08 +0200 14 City Stunts http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20098/city_stunts.htm Jazdite po meste s rôznymi autami, skáčte na plošinách a iných kaskadérskych zariadeniach. Tue, 3 Jul 2018 07:10:41 +0200 Akčná Voxel Tanks http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20097/voxel_tanks.htm Pekná tanková vojna. Zničte nepriateľské tanky na bojovom území. Tue, 3 Jul 2018 07:10:06 +0200 Akčná krunker.io http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20085/krunkerio.htm Multiplayerová fps strieľačka. Síce v kockovanom štýle, ale s dobrou hrateľnosťou. Mon, 2 Jul 2018 00:32:04 +0200 Skákačka Dot Adventure http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20096/dot_adventure.htm Preskáčte s loptičkou po plošinách nedotknite sa stien, zozbierajte hviezdy. Mon, 2 Jul 2018 00:30:41 +0200 Kartová Mafia Poker http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20093/mafia_poker.htm Hrajte poker s mafiánmi. Vsádzajte, berte karty a hrajte podľa pokerových pravidiel. Sat, 30 Jun 2018 22:31:14 +0200 Akčná Blitz Royale io http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20095/blitz_royale_io.htm Web verzia Battle Royale štýlu hry. Možno nie najlepšia ale zastrieľate si. Pokúste sa vyhrať a zastreliť ostatných hráčov. Sat, 30 Jun 2018 22:21:13 +0200 14 Moto fury http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20094/moto_fury.htm Jazdite na motorke a vyhýbajte sa autám na ceste. Sat, 30 Jun 2018 00:09:12 +0200 Logická Aquarium http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20092/aquarium.htm Klasická logická hra so spájaním troch rovnakých symbolov. Teraz je to celé s témou akvária. Sat, 30 Jun 2018 00:05:36 +0200 Kartová Mahjong Flowers http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20091/mahjong_flowers.htm Zahrajte si mahjong. Prejdite levelmi a v každom odstráňte všetky hracie kocky. Thu, 28 Jun 2018 23:16:00 +0200 Šport Toon Cup 2018 http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20089/toon_cup_2018.htm Zábavný futbalový šampionát s postavičkami z animákov. Vyberte si krajinu, zvoľte tím a vyhrajte celý turnaj. Thu, 28 Jun 2018 23:01:46 +0200 Fun Apple Shooter Remastered http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20090/apple_shooter_remastered.htm Strieľajte s indiánom jablká z hlavy kovboja. Pokúste sa ho netrafiť... ale aj hej. Je to na vás. Thu, 28 Jun 2018 00:08:23 +0200 Fun Elza Snapchat http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20084/elza_snapchat.htm Dievčenská hra. Upravujte si Elzu a spravte jej niekoľko snapchat fotiek. Thu, 28 Jun 2018 00:02:00 +0200 Akčná Warfare Royale io http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20088/warfare_royale_io.htm Multiplayerová tanková vojna. Bojujte s tankami proti nepriateľom, skrývajte sa a strieľajte. Tue, 26 Jun 2018 23:55:34 +0200 Akčná Bombz io http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20083/bombz_io.htm Multiplayerová 3D bomerman hra. Hádžte bomby po protivníkoch a utekajte pred ich bombami. Tue, 26 Jun 2018 23:49:47 +0200 Akčná Silent Sniper http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20082/silent_sniper.htm Sniper hra. Strieľajte po zombíkoch, skúste získať čo najviac bodov za určitý čas. Mon, 25 Jun 2018 22:50:07 +0200 Kartová Snakes and Ladders 2 http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20081/snakes_and_ladders_2.htm Pekná stolná hra. Hádžte kockou a postupujte po hracej ploche. Ak skočíte na rebríky tie vás posunú vpred, ak na hady, klesnete nižšie. Mon, 25 Jun 2018 22:46:35 +0200 Akčná Nightwalkers http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20080/nightwalkers.htm Multiplayerová zombie hra. Obraňujte sa v noci pred zombíkmi, ale aj ostatnými hráčmi. Sun, 24 Jun 2018 22:46:27 +0200 Fun Traffic Surgery http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20079/traffic_surgery.htm Zahrajte sa na doktora a operujte pacientov po nehodách. Sat, 23 Jun 2018 11:43:31 +0200 Šport Basketball line http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20073/basketball_line.htm Veľmi zábavná basketbalová hra. Kreslite čiary tak aby vám lopta padla do koša. Fri, 22 Jun 2018 22:37:34 +0200 12 Monkey Go Happy 193 http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20078/monkey_go_happy_193.htm Nová miestnosť do príbehov Monkey Go Happy. Teraz musíte pomôcť ninjom. Thu, 21 Jun 2018 23:29:39 +0200 Skákačka Color Magnet http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20076/color_magnet.htm Náročná hra na šikovnosť. Skáčte s dvomi postavičkami a zbierajte hviezdy. S jednou skáčete hore, s druhou dole, nesmiete zastať. Thu, 21 Jun 2018 23:29:37 +0200 Šport Downhill rush http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20077/downhill_rush.htm Pekná bicyklová hra. Jazdite na trati, udierajte protivníkov a pokúste sa vyhrať. Wed, 20 Jun 2018 22:10:05 +0200 Logická Bubble shooter http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20075/bubble_shooter.htm Strieľajte bubliny rovnakých farieb eliminujte ich.