Onlinehry.sk http://www.onlinehry.sk Onlinehry - flash hry sk Sector (c)2004 saver@sector.sk Thu, 22 Aug 2019 23:30:24 +0200 Fun Hand Doctor http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20690/hand_doctor.htm Ošetriť zranené ruky detí v hre na doktora. Riešte zranenia podľa správneho postupu Wed, 21 Aug 2019 23:30:52 +0200 Šport Small World Cup http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20689/small_world_cup.htm Jednoduchý futbal založený na fyzike. Vystreľujte svojho panáčika po lopte a snažte sa dať protivníkovi gól. Wed, 21 Aug 2019 00:10:12 +0200 Strategická Battle Simulator http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20688/battle_simulator.htm Zaujímavý bojový simulátor. Rozostavte si armádu z dostupných jednotiek a nechajte ich bojovať proti nepriateĺom. Wed, 21 Aug 2019 00:06:44 +0200 12 Monkey Go Happy 306 http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20687/monkey_go_happy_306.htm Hľadajte stratené opice v ďalšej časti adventúry Monkey Go Happy. Riešte logické úlohy. Sun, 18 Aug 2019 23:54:46 +0200 Fun Princess Wedding http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20684/princess_wedding.htm Obliekacia hra, tentoraz musíte obliecť princeznú na svadbu. Sun, 18 Aug 2019 23:36:57 +0200 Fun Royal Honeymoon vacation http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20683/royal_honeymoon_vacation.htm Chystá sa kráľovská svadobná cesta a vy musíte pripraviť nevesty na dovolenku. Sat, 17 Aug 2019 20:59:16 +0200 Šport Road to Glory http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20682/road_to_glory.htm Zaujímavé poňatie futbalu v biliardovom štýle. Vystreľujte svojich futbalistov po lopte a snažte sa dokopať loptu do bránky Fri, 16 Aug 2019 21:55:04 +0200 Akčná Island Survival http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20681/island_survival.htm Pokúste sa prežiť na ostrove. Zbierajte zásoby a lovte. Fri, 16 Aug 2019 09:02:01 +0200 Logická Hexa blocks http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20680/hexa_blocks.htm Hra v štýle tetrisu, ukladajte kocky na plochu a vyplňte ju od kraja po kraj, aby sa vám eliminoval celý riadok. Fri, 16 Aug 2019 08:57:22 +0200 14 Truck Loads Simulator http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20679/truck_loads_simulator.htm Staňte sa smetiarom v meste. Ovládajte smetiarske auto zbierajte odpad. Wed, 14 Aug 2019 22:29:22 +0200 Stolná Train Simulator http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20677/train_simulator.htm Vlaková simulácia. Ovládajte vláčiky v 3D svete. Vyberte si, či chcete prevážať pasažierov alebo náklad a aj jeden z levelov. Tue, 13 Aug 2019 19:21:43 +0200 12 Adam and Eve 6 http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20676/adam_and_eve_6.htm Nové príbehy Adama a Evy v klikacej adventúre. Vytvorte cestu cez jednotlivé obrazovky. Tue, 13 Aug 2019 10:03:41 +0200 12 Monkey Go Happy 304 http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20647/monkey_go_happy_304.htm Hľadajte stratené opice v ďalšej časti adventúry Monkey Go Happy. Riešte logické úlohy. Mon, 12 Aug 2019 23:44:43 +0200 Fun Summertime Celebration http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20675/summertime_celebration.htm Nová obliekacia hra pre dievčatá. Oblečte slečny na leto. Sat, 10 Aug 2019 23:01:44 +0200 Akčná BomBom.io http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20674/bombomio.htm Zalietajte si s lietadlom a bombardujte mestečko. Pokúste sa nazbierať viac bodov ako ostatní hráči. Fri, 9 Aug 2019 17:16:47 +0200 Fun Murder http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20673/murder.htm Zábavná hra s vraždou kráľa. Najskôr musíte kráľa nenápadne zavraždiť a následne sa s ním musíte pokúsiť prežiť. Thu, 8 Aug 2019 15:51:30 +0200 Šport Poolking - Bilizard city http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20670/poolking_bilizard_city.htm Zahrajte si biliard, pokúste sa vyriešiť zadané situácie. Wed, 7 Aug 2019 22:06:52 +0200 Akčná Watermelon Shooter http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20669/watermelon_shooter.htm Kvalitná strieľačka melónov na 3D farme. Prechádzajte levelmi a strieľajte melóny čo najrýchlejšie a najpresnejšie. Mon, 5 Aug 2019 22:35:28 +0200 Akčná TrafficUp.io http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20668/trafficupio.htm Riaďte premávku na križovate. Zastavujte vozidlá, aby do seba nenarazili a pokúste sa získať čo najviac bodov. Sun, 4 Aug 2019 23:49:43 +0200 Logická Tasty Jewel http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20667/tasty_jewel.htm Logická spojovačka. Spájajte aspoň tri rovnaké symboly. Sun, 4 Aug 2019 23:38:19 +0200 14 Cartoon Extreme Trials http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20665/cartoon_extreme_trials.htm Zábavná motorková hra. Preskáčte prekážky, robte triky a prejdite trate. Sat, 3 Aug 2019 11:10:30 +0200 12 Monkey Go Happy 302 http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20646/monkey_go_happy_302.htm Hľadajte stratené opice v ďalšej časti adventúry Monkey Go Happy. Riešte logické úlohy. Sat, 3 Aug 2019 11:10:27 +0200 14 City Car Simulator http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20663/city_car_simulator.htm Jazdite s autom po meste a plňte misie, alebo vyskúšajte testovacie prostredie s nástrahami. Wed, 31 Jul 2019 22:47:16 +0200 Logická Defuse the Bomb http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20661/defuse_the_bomb.htm Pokúste sa zneškodniť bombu v zábavnej logickej hre. Skúste ktoré súčiastky môžete odstrániť a zastaviť odpočítavanie. Tue, 30 Jul 2019 23:54:12 +0200 Logická Zuma Boom http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20660/zuma_boom.htm Pekná logická hra Zuma v novom prevedení. Prejdite jednotlivé levely a odstráňte všetky guličky. Tue, 30 Jul 2019 00:11:13 +0200 14 Driftking.io http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20659/driftkingio.htm Jazdite na autách a vytvárajte čo najväčšie skóre v driftovaní. Prekonajte ostatných hráčov. Sun, 28 Jul 2019 00:12:26 +0200 Skákačka Dogs Castle http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20658/dogs_castle.htm Pekná skákačka s psíkom. Preskáčte ním celým zámkom. Sat, 27 Jul 2019 19:22:15 +0200 Skákačka Super Mario World http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20657/super_mario_world.htm Preskáčte svetmi klasického Super Mario World titulu. Fri, 26 Jul 2019 23:16:17 +0200 12 Monkey Go Happy 301 http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20645/monkey_go_happy_301.htm Hľadajte stratené opice v ďalšej časti adventúry Monkey Go Happy. Riešte logické úlohy. Mon, 22 Jul 2019 23:38:22 +0200 RPG Endless Fantasy http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20656/endless_fantasy.htm Pekne spracovaná 3D RPG fantasy. Hra vyberte sa s bojovníkom do fantasy sveta. Sun, 21 Jul 2019 21:36:46 +0200 14 Moto Trial 2 http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20655/moto_trial_2.htm Pekná motorková hra v 3D. Zahrajte si sám alebo s priateľom a jazdite na rozmanitých tratiach. Sun, 21 Jul 2019 21:31:17 +0200 12 Monkey Go Happy 300 http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20644/monkey_go_happy_300.htm Hľadajte stratené opice v ďalšej časti adventúry Monkey Go Happy. Riešte logické úlohy. Wed, 17 Jul 2019 10:01:22 +0200 Skákačka Miner Dash http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20651/miner_dash.htm Kopte s malým baníkom, zarábajte, vyberajte si lepšie vybavenie. Wed, 17 Jul 2019 09:56:47 +0200 Fun Princeznin šatník http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20654/princeznin_satnik.htm Vyberajte disney princeznám veci na oblečenie. Tue, 16 Jul 2019 22:49:11 +0200 Akčná German in Mad City http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20653/german_in_mad_city.htm Znovu vylepšený pokus o vytvorenie GTA vo web podobe. Tentoraz sú v hre úlohy, viac ľudí, policajti, ktorí po vás pôjdu ak niečo spravíte. Mon, 15 Jul 2019 23:01:05 +0200 Akčná Warzone Sniper http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20652/warzone_sniper.htm Kvalitná sniper hra. Nájdite nepriateľov v meste a zlikvidujte ich. Sun, 14 Jul 2019 20:06:05 +0200 12 Monkey Go Happy 253 http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20643/monkey_go_happy_253.htm Hľadajte stratené opice v ďalšej časti adventúry Monkey Go Happy. Riešte logické úlohy. Sun, 14 Jul 2019 00:29:32 +0200 14 Offroad Cycle 3D http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20650/offroad_cycle_3d.htm Jazdite na bicykli v terénoch. Sledujte cestu, brzdite a zaberajte do kopcov. Sun, 14 Jul 2019 00:17:19 +0200 Kartová Japan Castle Mahjong http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20649/japan_castle_mahjong.htm Zahrajte si Mahjong v novom prevedení. Odstraňujte rovnaké kocky z hracej plochy. Fri, 12 Jul 2019 15:22:57 +0200 14 Trials Ride http://www.onlinehry.sk/onlinehra/20648/trials_ride.htm Prejdite prekážkami s motorkou. Vyvažujte sa a pridávajte na plyn.