Sector.sk užívateľské články http://www.sector.sk Sector.sk užívateľské články sk Sector (c)2004 saver@sector.sk Sat, 28 Sep 2019 21:07:11 +0200 clanok Predstavenie Apple Arcade https://www.sector.sk/uzivatelclanok/27173/predstavenie-apple-arcade.htm https://www.sector.sk/uzivatelclanok/27173/predstavenie-apple-arcade.htm Čo ponúka Apple Arcade? nic@sector.sk Tue, 27 Aug 2019 08:05:15 +0200 preview Midnight: Ghost Hunt https://www.sector.sk/uzivatelpreview/27172/midnight-ghost-hunt.htm https://www.sector.sk/uzivatelpreview/27172/midnight-ghost-hunt.htm Sedíte si len tak vo svojej pracovni čakajúc na nejakú tú prácu. O chvíľu vám však zazvoní telefón a v ňom povie hlas, že jednu z oblastí zaplavili nejakí duchovia a máte sa o to so svojimi troma pria nic@sector.sk Tue, 13 Aug 2019 09:12:46 +0200 recenzia The Cat Lady https://www.sector.sk/uzivatelrecenzia/27170/the-cat-lady.htm https://www.sector.sk/uzivatelrecenzia/27170/the-cat-lady.htm Kým niektoré témy bývajú v hrách doslova nadužívané, na iné len tak ľahko nenatrafíte. Možno je to spôsobené tým, že pre väčšinu hráčov nie sú príliš atraktívne, alebo sa do nich vývojári jednoducho . nic@sector.sk Fri, 9 Aug 2019 17:21:43 +0200 recenzia Warhammer 40 000: Dark Heresy 2 https://www.sector.sk/uzivatelrecenzia/27169/warhammer-40-000-dark-heresy-2.htm https://www.sector.sk/uzivatelrecenzia/27169/warhammer-40-000-dark-heresy-2.htm Pozrime sa bližšie na Dark Heresy 2nd edition. TTRPG zasadené do do sveta Warhammer 40 000, kde hráči na seba zoberú rolu Inkvizičných akolytov. nic@sector.sk Sat, 6 Jul 2019 22:59:03 +0200 recenzia The Sinking City https://www.sector.sk/uzivatelrecenzia/27163/the-sinking-city.htm https://www.sector.sk/uzivatelrecenzia/27163/the-sinking-city.htm Ste námorný veterán z 1.svetovej vojny (vtedy nazývanej Veľkej vojny) Charles Reed a trpíte halucináciami kvôli ktorým sa rozhodnete vybrať do Oakmontu. nic@sector.sk Tue, 2 Jul 2019 19:23:22 +0200 recenzia Trüberbrook https://www.sector.sk/uzivatelrecenzia/27162/truberbrook.htm https://www.sector.sk/uzivatelrecenzia/27162/truberbrook.htm Viete ako je najjednoduchšie začať recenziu na point-and-click adventúru? nic@sector.sk Mon, 6 May 2019 20:53:32 +0200 recenzia Days Gone https://www.sector.sk/uzivatelrecenzia/27159/days-gone.htm https://www.sector.sk/uzivatelrecenzia/27159/days-gone.htm Po TLOU som čakal dlhých 6 rokov na kvalitnu zombie survival akciu.A dočkal som sa. nic@sector.sk Wed, 20 Mar 2019 01:14:40 +0200 clanok EA a viac inkluzivity, alebo diabol sa skrýva v detailoch https://www.sector.sk/uzivatelclanok/22406/ea-a-viac-inkluzivity-alebo-diabol-sa-skryva-v-detailoch.htm https://www.sector.sk/uzivatelclanok/22406/ea-a-viac-inkluzivity-alebo-diabol-sa-skryva-v-detailoch.htm Electronic Arts prišlo s bombastickým zistením, že hráčov v hrách najviac trápi nedostatok inkluzivity. nic@sector.sk Tue, 5 Mar 2019 11:57:21 +0200 recenzia Thronebreaker: The Witcher Tales https://www.sector.sk/uzivatelrecenzia/18120/thronebreaker-the-witcher-tales.htm https://www.sector.sk/uzivatelrecenzia/18120/thronebreaker-the-witcher-tales.htm Od letmého spomenutia v knihách, cez minihru v treťom Zaklínačovi, až po samostatne hrateľnú online hru. nic@sector.sk Sun, 3 Feb 2019 15:20:15 +0200 clanok Epic vs. Steam vs. hry vs. hráči https://www.sector.sk/uzivatelclanok/10280/epic-vs-steam-vs-hry-vs-hraci.htm https://www.sector.sk/uzivatelclanok/10280/epic-vs-steam-vs-hry-vs-hraci.htm Rozhodol som sa napísať môj pohľad na vec. nic@sector.sk Tue, 29 Jan 2019 21:11:56 +0200 clanok Prečo je Epic Games Store skvelý pre herný priemysel https://www.sector.sk/uzivatelclanok/9029/preco-je-epic-games-store-skvely-pre-herny-priemysel.htm https://www.sector.sk/uzivatelclanok/9029/preco-je-epic-games-store-skvely-pre-herny-priemysel.htm Možno sa vám Epic Games Store nepáčil, ale je to dobrá správa pre hry. nic@sector.sk Tue, 15 Jan 2019 07:20:25 +0200 recenzia TV: The Punisher - 1.séria https://www.sector.sk/uzivatelrecenzia/6488/tv-the-punisher-1seria.htm https://www.sector.sk/uzivatelrecenzia/6488/tv-the-punisher-1seria.htm Keď sa prvýkrát objavil seriálový DareDavil od Netflixu tak to bolo ako zjavenie z čistého neba. nic@sector.sk Sun, 6 Jan 2019 02:25:35 +0200 recenzia Drakensang: The Dark Eye https://www.sector.sk/uzivatelrecenzia/6487/drakensang-the-dark-eye.htm https://www.sector.sk/uzivatelrecenzia/6487/drakensang-the-dark-eye.htm Klasické RPG tituly, v ktorých namiesto jedného, ovládate celú skupinu dobrodruhov, zažívajú v súčasnosti menšiu renesanciu. nic@sector.sk Sat, 22 Dec 2018 22:06:05 +0200 recenzia Predynastic Egypt https://www.sector.sk/uzivatelrecenzia/6486/predynastic-egypt.htm https://www.sector.sk/uzivatelrecenzia/6486/predynastic-egypt.htm Aj takto možno charakterizovať tento počin ruského štúdia Clarus Victoria z roku 2016. Keď si pozrieme ich webstránku, môžeme sa opýtať: Je to plán, alebo reakcia na trh? nic@sector.sk Tue, 18 Dec 2018 23:47:11 +0200 recenzia Return Of The Obra Dinn https://www.sector.sk/uzivatelrecenzia/6485/return-of-the-obra-dinn.htm https://www.sector.sk/uzivatelrecenzia/6485/return-of-the-obra-dinn.htm Return of the Obra Dinn je nová hra, ktorú pre vás pripravil americký indie vývojar Lucas Pope. nic@sector.sk Mon, 17 Dec 2018 00:21:41 +0200 recenzia Gran Turismo Sport https://www.sector.sk/uzivatelrecenzia/6484/gran-turismo-sport.htm https://www.sector.sk/uzivatelrecenzia/6484/gran-turismo-sport.htm Gran Turismo, synonymum pre virtuálny racing od roku 1997, áno som už starý somár, ktorý si pamätá ten skok na PS1 a prvé GT, revolúcia. nic@sector.sk Fri, 2 Nov 2018 17:14:32 +0200 recenzia BenQ EX3501R https://www.sector.sk/uzivatelrecenzia/6461/benq-ex3501r.htm https://www.sector.sk/uzivatelrecenzia/6461/benq-ex3501r.htm Keďže tento monitor vlastním už vyše mesiaca, rozhodol som sa o ňom napísať stručnú recenziu, pretože ma veľmi prekvapil po všetkých stránkach a taktiež hlavne cenou. nic@sector.sk Mon, 22 Oct 2018 23:10:12 +0200 recenzia Shadow of the Tomb Raider https://www.sector.sk/uzivatelrecenzia/6455/shadow-of-the-tomb-raider.htm https://www.sector.sk/uzivatelrecenzia/6455/shadow-of-the-tomb-raider.htm Lara Croft nabehala a naskákala za svoju existenciu poriadne veľa kilometrov. Najprv sa nám predstavila v kockatej podobe v 1996, neskôr sa zaoblila v neskorších dieloch, až ju to nakoniec priviedlo . nic@sector.sk Mon, 22 Oct 2018 12:46:44 +0200 clanok Bude sa Zaklínač natáčať na Slovensku? https://www.sector.sk/uzivatelclanok/6454/bude-sa-zaklinac-natacat-na-slovensku.htm https://www.sector.sk/uzivatelclanok/6454/bude-sa-zaklinac-natacat-na-slovensku.htm Práve začína produkcia seriálu od Netflixu Witcher (Zaklínač) na motívy kníh Andrzeja Sapkowského ktoré bude prebiehať v Maďarsku a podľa zatiaľ nepotvrdených správ od Geeks WorldWide aj na Slovensku nic@sector.sk Fri, 12 Oct 2018 06:46:28 +0200 recenzia Guts and Glory https://www.sector.sk/uzivatelrecenzia/6450/guts-and-glory.htm https://www.sector.sk/uzivatelrecenzia/6450/guts-and-glory.htm Ako žena v domácnosti mávam občas (občas, naozaj občas) trochu viac času ako moji rovesníci, tráviaci svoj čas v práci. Než tráviť svoj čas na modrom koníkovi a nútiť deti piť savo, rozhodla som sa .. nic@sector.sk Fri, 5 Oct 2018 14:20:52 +0200 recenzia Super Street: The Game https://www.sector.sk/uzivatelrecenzia/6448/super-street-the-game.htm https://www.sector.sk/uzivatelrecenzia/6448/super-street-the-game.htm Poznáte ten pocit, keď ste o niečom presvedčený, ale aj tak tomu nechcete uveriť? Presne tento pocit som mal pri hre Super Street: The game. nic@sector.sk Fri, 14 Sep 2018 22:20:13 +0200 clanok TV: Luke Cage 2.séria https://www.sector.sk/uzivatelclanok/6446/tv-luke-cage-2seria.htm https://www.sector.sk/uzivatelclanok/6446/tv-luke-cage-2seria.htm Komiksové seriály od Netflixu sú veľmi populárne a sú tomu už tri roky čo túto éru odštartoval veľmi úspešný DareDevil, po ktorom sme sa dočkali ďalších sóloviek superhrdinov. nic@sector.sk Wed, 5 Sep 2018 06:48:52 +0200 clanok Preview: ZNK: Poslední exekuce https://www.sector.sk/uzivatelclanok/6444/preview-znk-posledni-exekuce.htm https://www.sector.sk/uzivatelclanok/6444/preview-znk-posledni-exekuce.htm Možno sa ešte nájde zopár pamätníkov, ktorí si spomenú na legendu českej freeware scény Život není krásný. nic@sector.sk Thu, 23 Aug 2018 23:58:03 +0200 recenzia Rainbow Six: Siege https://www.sector.sk/uzivatelrecenzia/6442/rainbow-six-siege.htm https://www.sector.sk/uzivatelrecenzia/6442/rainbow-six-siege.htm Zvláštna, zaujímavá, jedinečná, taktická, akčná, túto hru môžeme pomenovať mnohými pozitívnymi slovami nic@sector.sk Sat, 4 Aug 2018 12:29:44 +0200 recenzia Ghost of a Tale https://www.sector.sk/uzivatelrecenzia/6440/ghost-of-a-tale.htm https://www.sector.sk/uzivatelrecenzia/6440/ghost-of-a-tale.htm Keď som pred pár rokmi v podstate náhodou natrafil na crowdfundingovú kampaň pre hru Ghost of a Tale, zmocnilo sa ma nemalé nadšenie. nic@sector.sk Tue, 19 Jun 2018 22:34:39 +0200 preview Marvel's Spider-Man https://www.sector.sk/uzivatelpreview/6437/marvel-s-spider-man.htm https://www.sector.sk/uzivatelpreview/6437/marvel-s-spider-man.htm Všetci poznáme Spider-mana, jedného z najznámejších komiksových postav vôbec. nic@sector.sk Mon, 18 Jun 2018 21:31:44 +0200 recenzia Blackwood Crossing https://www.sector.sk/uzivatelrecenzia/6436/blackwood-crossing.htm https://www.sector.sk/uzivatelrecenzia/6436/blackwood-crossing.htm Veľmi krátka recenzia na hru: Blackwood Crossing nic@sector.sk Thu, 26 Apr 2018 13:30:55 +0200 clanok Film: Avengers: Infinity War https://www.sector.sk/uzivatelclanok/6428/film-avengers-infinity-war.htm https://www.sector.sk/uzivatelclanok/6428/film-avengers-infinity-war.htm Tak a je to tu. Po osemnástich filmoch prišlo to čo odštartoval pred desiatimi rokmi prvý Iron Man. nic@sector.sk Fri, 20 Apr 2018 13:07:58 +0200 recenzia Sword Art Online Fatal Bullet https://www.sector.sk/uzivatelrecenzia/6426/sword-art-online-fatal-bullet.htm https://www.sector.sk/uzivatelrecenzia/6426/sword-art-online-fatal-bullet.htm Sword Art Online: Fatal Bullet je už piata väčšia hra z tohto univerza. A čo to vlastne to SAO je? nic@sector.sk Tue, 17 Apr 2018 21:52:41 +0200 clanok TV: Jessica Jones 2.séria https://www.sector.sk/uzivatelclanok/6427/tv-jessica-jones-2seria.htm https://www.sector.sk/uzivatelclanok/6427/tv-jessica-jones-2seria.htm Ešte v roku 2015, keď Netflix vypustil do sveta prvú sériu Jessicy Jones som po pilotnom dieli sekol s celým seriálom. nic@sector.sk