Sector.sk http://www.Sector.sk Videá zo Sector.sk sk Sector (c)2009 saver@sector.sk Sat, 24 Feb 2018 18:24:02 +0200 Akčná Video - Spellsworn - Gameplay Trailer https://www.sector.sk/video/50098/spellsworn-gameplay-trailer.htm Arénovka Spellsworn ponúkne súboje 3v3 a na Steame vychádza 13. marca, no ešte pred vydaním si ju môže každý vyskúšať na Steame do 25. februára. Sat, 24 Feb 2018 15:10:43 +0200 Akčná Video - Radiation Island - Switch Release Trailer https://www.sector.sk/video/50101/radiation-island-switch-release-trailer.htm Atypical Games priniesli svoju survival hru Radiation Island po mobilných platformách a Steame už aj na Nintendo Switch. Sat, 24 Feb 2018 13:13:46 +0200 Video - Detective Pikachu - vyriešte záhadu https://www.sector.sk/video/50100/detective-pikachu-vyrieste-zahadu.htm Marcový Detective Pikachu ponúkne trochu iný pohľad na známeho Pokémona a nový trailer vás pozýva do Ryme City, kde sa hra odohráva. Vydania sa dočkáme už 23.3. Sat, 24 Feb 2018 11:09:04 +0200 Akčná Video - Ghostbusters World - teaser https://www.sector.sk/video/50105/ghostbusters-world-teaser.htm Sony pred MWC v Barcelone teasuje mobilnú AR hru Ghostbusters World, v ktorej sa budete môcť stať lovcom duchov. Bude v štýle Pokemon Go. Fri, 23 Feb 2018 18:39:50 +0200 Akčná Video - Assassin's Creed Origins: Curse of the Pharaohs - gameplay https://www.sector.sk/video/50099/assassin-s-creed-origins-curse-of-the-pharaohs-gameplay.htm Ubisoft predviedlo príbehovú expanziu Curse of the Pharaohs pre Assassin's Creed Origins Fri, 23 Feb 2018 17:05:45 +0200 Akčná Video - Ruiner - Annihilation Update Trailer https://www.sector.sk/video/50078/ruiner-annihilation-update-trailer.htm Brutálna kyberpunková akcia Ruiner sa dočkala nového Annihilation updatu, ktorý priniesol Arena režim s tabuľkami, nové útoky, outfity a aj úpravy v hrateľnosti. Fri, 23 Feb 2018 15:35:59 +0200 RPG Video - Shining Resonance Refrain - Announce Trailer https://www.sector.sk/video/50053/shining-resonance-refrain-announce-trailer.htm Akčná RPG Shining Resonance Refrain oficiálne mieri na západ, kde by sa mala predstaviť v lete na PC, Xbox One, PS4 a Nintendo Switch. Fri, 23 Feb 2018 13:41:48 +0200 Akčná Video - Hellbound - herná ukážka survival módu https://www.sector.sk/video/50093/hellbound-herna-ukazka-survival-modu.htm Jeden hrdina obklopený hordami démonov - vyzerá to presne tak dobre ako v klasických akciách. Záujemcovia sa môžu registrovať do uzatvorenej bety. Fri, 23 Feb 2018 12:09:44 +0200 Adventúra Video - YumeNikki: Dream Diary - Release trailer https://www.sector.sk/video/50095/yumenikki-dream-diary-release-trailer.htm Svojská japonská hra vás osobne zoznámi s hlavnou hrdinkou už dnes na Steame. Fri, 23 Feb 2018 11:10:36 +0200 Akčná Video - Boo! Greedy Kid - Release trailer https://www.sector.sk/video/50087/boo-greedy-kid-release-trailer.htm V tejto hre s retro grafikou a hudbou môžete strašiť postavy svojím vlastným hlasom a pri pobehovaní poschodiami, kde vás čakajú bláznivé situácie, sa dokážete aj skrývať. Za 5 € to môže byť naozaj fajn zábavka. Thu, 22 Feb 2018 22:53:57 +0200 Akčná Video - King of Fighters XIV - Heidern DLC Character https://www.sector.sk/video/50077/king-of-fighters-xiv-heidern-dlc-character.htm SNK predstavili novú DLC postavu pre svoju bojovku King of Fighters XIV, ktorou je Heidern, veliteľ jednotky žoldnierov . Thu, 22 Feb 2018 19:24:18 +0200 Akčná Video - Hunt: Showdown štartuje v Early Access https://www.sector.sk/video/50076/hunt-showdown-startuje-v-early-access.htm Hunt: Showdown, nový titul od Cryteku sa práve z alpha testov prehupol do Early Access, v ktorom sa bude ďalej vylepšovať a pobudne v ňom rok. Hra vás teraz vyjde na 30 eur. Thu, 22 Feb 2018 18:14:32 +0200 Strategická Video - Stellaris: Apocalypse - Launch Trailer https://www.sector.sk/video/50074/stellaris-apocalypse-launch-trailer.htm Apocalypse expanzia pre vesmírnu stratégiu Stellaris je vonku a prináša nové možnosti, medzi ktorými sú aj obrovské zbrane schopné ničiť celé planéty. Thu, 22 Feb 2018 17:14:20 +0200 Šport Video - Trailblazers - Announcement Trailer https://www.sector.sk/video/50060/trailblazers-announcement-trailer.htm V priebehu jari sa dočkáme zaujímavej kooperačnej racingovka, ktorá futuristickú tému doplnila o element farbenia. Thu, 22 Feb 2018 16:17:52 +0200 Strategická Video - Total War: ARENA - Rise to the Challenge https://www.sector.sk/video/50073/total-war-arena-rise-to-the-challenge.htm Wargaming a Creative Assembly dnes spúšťajú otvorený beta test multiplayerovej stratégie Total War: ARENA, kde sa v súbojoch 10v10 môžete postaviť na stranu jednej zo 4 frakcií. Thu, 22 Feb 2018 13:18:51 +0200 Akčná Video - Sniper: Ghost Warrior 3 - multiplayerový trailer https://www.sector.sk/video/50072/sniper-ghost-warrior-3-multiplayerovy-trailer.htm Sniper: Ghost Warrior 3 dostáva takmer po roku od vydania aj multiplayer. Ponúka sériu režimov a rôzne vybavenia pre bojovníkov. Thu, 22 Feb 2018 12:45:49 +0200 Akčná Video - Fortnite - Lunar New Year Event https://www.sector.sk/video/50071/fortnite-lunar-new-year-event.htm Vo Fortnite dnes môžete oslavovať - vo sviatočnej nálade a akčne. Zachránite svet, vyskúšate si nové zbrane a skiny. Thu, 22 Feb 2018 12:13:28 +0200 Šport Video - Urban Trial Playground - Reveal trailer https://www.sector.sk/video/50070/urban-trial-playground-reveal-trailer.htm Nový prírastok v motorkárskej sérii bude robiť bláznivé kaskadérke kúsky exkluzívne na Nintendo Switch 5.apríla. Thu, 22 Feb 2018 10:35:40 +0200 Strategická Video - Abandon Ship - Early Access Launch https://www.sector.sk/video/50062/abandon-ship-early-access-launch.htm Je čas opustiť loď - alebo možno práve naopak. Námorné dobrodružstvo je už totiž dostupné vo verzii s predbežným prístupom. A ak o svoju loď predsa len prídete, tým to pre vás v hre nekončí, len sa chvíľu musíte vystačiť so záchranným člnom. Thu, 22 Feb 2018 08:50:13 +0200 Video - SteamWorld Dig 2 - Nintendo 3DS Launch Trailer https://www.sector.sk/video/50055/steamworld-dig-2-nintendo-3ds-launch-trailer.htm Image & Form Games vydávajú svoj titul SteamWorld Dig 2 už aj na 3DS a túto verziu nám rovno aj prezentujú novým gameplay trailerom. Thu, 22 Feb 2018 07:32:21 +0200 Akčná Video - Double Kick Heroes - Early Access Reveal https://www.sector.sk/video/50058/double-kick-heroes-early-access-reveal.htm 11. apríla príde do Early Access metalová rytmická akcia Double Kick Heroes, ktorá je inšpirovaná tvorbou Tarantina a Rodrigueza. V úvode ponúkne 18 skladieb, neskôr 30. Wed, 21 Feb 2018 18:58:24 +0200 Video - The Escapists 2 - Big Top Breakout Launch Trailer https://www.sector.sk/video/50046/the-escapists-2-big-top-breakout-launch-trailer.htm Titul The Escapists 2 sa dočkal nového DLC, ktoré sa netradične nesie v cirkusovej téme. Musíte utiecť z cirkusu a k tomu poslúžia nové povolania a predmety. Wed, 21 Feb 2018 17:40:35 +0200 Šport Video - Rocket League - DC Super Heroes DLC Trailer https://www.sector.sk/video/50030/rocket-league-dc-super-heroes-dlc-trailer.htm 5. marca príde pre všetky verzie Rocket League nové DLC, ktoré pridá dva rôzne Batmobily a množstvo tematických predmetov. Wed, 21 Feb 2018 16:48:23 +0200 RPG Video - Ys Origin - Xbox One Announcement Teaser Trailer https://www.sector.sk/video/50052/ys-origin-xbox-one-announcement-teaser-trailer.htm Kvalitná JRPG Ys Origin má namierené na Xbox One, kde sa predstaví už túto jar a hra zároveň odštartuje novú stratégiu štúdia Dotemu od roku 2018 do budúcnosti. Wed, 21 Feb 2018 15:56:25 +0200 Akčná Video - Apex Construct - Launch Trailer https://www.sector.sk/video/50048/apex-construct-launch-trailer.htm Akčná adventúra vo virtuálnej realite od bývalých tvorcov Battlefieldu a Mirror’s Edge vyšla vo verzii pre PS VR. 20.marca príde aj na HTC Vive a Oculus Rift. Wed, 21 Feb 2018 15:47:54 +0200 Akčná Video - Assetto Corsa Competizione - teaser https://www.sector.sk/video/50051/assetto-corsa-competizione-teaser.htm Prvý teaser na novú Assetto corsa hru nazvanú Assetto Corsa Competizione. Wed, 21 Feb 2018 14:48:14 +0200 Akčná Video - Armored Warfare – PS4 Release Trailer https://www.sector.sk/video/50049/armored-warfare-ps4-release-trailer.htm Po skúšobnej fáze sa bezplatná tanková online akcia dočkala oficiálneho vydania na PS4. Wed, 21 Feb 2018 13:56:43 +0200 Akčná Video - Way of the Passive Fist - trailer https://www.sector.sk/video/50039/way-of-the-passive-fist-trailer.htm Hlavnému hrdinovi tejto bitkárskej hry stačí na nepriateľov jediná ruka, ktorou sa bráni aj útočí. Prvú ranu zasadí 6.marca. Wed, 21 Feb 2018 13:26:05 +0200 RPG Video - Immortal: Unchained - Gameplay Trailer https://www.sector.sk/video/50034/immortal-unchained-gameplay-trailer.htm Akčná RPG Immortal: Unchained po prvý raz predvádza svoju akciu, ktorá kombinuje prvky Dark Souls so strelnými zbraňami. Wed, 21 Feb 2018 12:25:23 +0200 Akčná Video - The Station - Launch Trailer https://www.sector.sk/video/50037/the-station-launch-trailer.htm Na vesmírnej stanici sa vždy niečo pokazí, alebo odohrá čosi dramatické. No naozaj. Ani táto nebude iná. Už teraz na nej môžete odhaliť tajomstvo dvoch civilizácií. Wed, 21 Feb 2018 10:10:12 +0200 Strategická Video - Starpoint Gemini Warlords - Rise of Numibia Launch https://www.sector.sk/video/50038/starpoint-gemini-warlords-rise-of-numibia-launch.htm Starpoint Gemini Warlords má nový vesmírny obsah, ktorý pribudol v PC verzii a čoskoro bude aj pre Xbox One. Wed, 21 Feb 2018 07:23:16 +0200 Akčná Video - Warhammer 40K: Mechanicus - teaser https://www.sector.sk/video/50036/warhammer-40k-mechanicus-teaser.htm Prvý teaser na Warhammer 40K: Mechanicus nám ponúkne ťahovú stratégiu s najvyspelejšou armádou Warhammer univerza. Wed, 21 Feb 2018 01:01:12 +0200 RPG Video - GOD WARS The Complete Legend - Nintendo Switch trailer https://www.sector.sk/video/50035/god-wars-the-complete-legend-nintendo-switch-trailer.htm Taktická RPG God Wars tento rok dorazí na Switch aj na západe, kde ponúkne základnú hru so všetkými DLC a aj nový obsah a vylepšenia, napríklad novú postavu a dungeon. Tue, 20 Feb 2018 20:17:13 +0200 Akčná Video - Metal Gear Survive - launch trailer https://www.sector.sk/video/50029/metal-gear-survive-launch-trailer.htm Launch trailer na Metal Gear Survive, kooperačne ladený spinoff od MGS V, ktorý u nás vychádza už o 22. februára. Tue, 20 Feb 2018 19:16:56 +0200 Akčná Video - Rad Rodgers - Release Trailer https://www.sector.sk/video/50023/rad-rodgers-release-trailer.htm Retro platformovka Rad Rodgers čerpá z hrateľnosti a nápadov 90. rokov a už zajtra vychádza aj na Xbox One a PS4 v rozšírenej verzii. PC dostane novinky formou updatu. Tue, 20 Feb 2018 18:12:53 +0200 Šport Video - Burnout Paradise Remastered - Reveal Trailer https://www.sector.sk/video/50028/burnout-paradise-remastered-reveal-trailer.htm Po niekoľkých týždňoch dohadov nám EA oficiálne potvrdili remaster Burnout Paradise, ktorý príde na konzoly 16. marca. Tue, 20 Feb 2018 17:54:35 +0200 Akčná Video - Age of Empires: Definitive edition - launch trailer https://www.sector.sk/video/50026/age-of-empires-definitive-edition-launch-trailer.htm Vylepšená verzia pôvodnej klasiky Age of Empires je už dostupná na Windows Store. Ponúka kvalitné vylepšenia po každej stránke. Tue, 20 Feb 2018 15:46:30 +0200 Akčná Video - ONRUSH - The Stampede is Coming https://www.sector.sk/video/50022/onrush-the-stampede-is-coming.htm Codemasters nám predvádzajú svoju pripravovanú racingovku ONRUSH, ktorá príde na konzoly Xbox One a PS4 začiatkom leta. Tue, 20 Feb 2018 15:43:31 +0200 Akčná Video - Battlefield 1 - Apocalypse trailer https://www.sector.sk/video/50021/battlefield-1-apocalypse-trailer.htm DLC Apocalypse práve vychádza pre Battlefield 1 Premium majiteľov, pre všetkých príde o dva týždne. Tue, 20 Feb 2018 15:23:50 +0200 Akčná Video - PUBG Mobile - čínska reklama https://www.sector.sk/video/50020/pubg-mobile-cinska-reklama.htm PUBG Mobile v Číne štartuje a pozrite sa akú reklamu naň Tencent pripravil. Teraz, keď už má hru v rukách Tencent už zrejme už nie je ofenzívna k čínskym hodnotám ako predtým.