Sector.sk http://www.Sector.sk Videá zo Sector.sk sk Sector (c)2009 saver@sector.sk Sun, 9 May 2021 17:18:34 +0200 Akčná Video - Nintendo bližšie ukazuje Switch Lite Blue https://www.sector.sk/video/77973/nintendo-blizsie-ukazuje-switch-lite-blue.htm Nintendo Switch Lite Blue je nová farebná verzia handheldovej verzie Switchu a v rámci Nintendo Minute unboxingu sa môžete na túto verziu detailnejšie pozrieť. Sun, 9 May 2021 15:39:42 +0200 Akčná Video - Incredible Mandy debutuje na PS4 https://www.sector.sk/video/77927/incredible-mandy-debutuje-na-ps4.htm Oceňovaná indie záležitosť Incredible Mandy vyšla na PS4 a priniesla tam symbolicky ladenú akčnú adventúru o hádankách, vzťahoch a stratených spomienkach. Sun, 9 May 2021 09:26:22 +0200 Akčná Video - Blade & Soul: Revival ukazuje niektoré pripravovnaé zmeny https://www.sector.sk/video/77956/blade-a-soul-revival-ukazuje-niektore-pripravovnae-zmeny.htm MMO Blade & Soul: Revival príde v treťom štvrťroku a prejde na Unreal Engine 4, s čím prídu aj výrazné zmeny dungeonov, súbojov, rozhrania a iných oblastí. Sat, 8 May 2021 22:11:33 +0200 Akčná Video - Roguelike titul Rise of the Slime dostal dátum vydania plnej verzie https://www.sector.sk/video/77957/roguelike-titul-rise-of-the-slime-dostal-datum-vydania-plnej-verzie.htm Strategická roguelike deck-builder hra Rise of Slim po úspešnom Early Access pobyte oznámila dátum vydania plnej verzie, ktorá vyjde 20. mája. Sat, 8 May 2021 20:19:38 +0200 Akčná Video - Super Animal Royale príde tento rok aj na konzoly a Stadiu https://www.sector.sk/video/77955/super-animal-royale-pride-tento-rok-aj-na-konzoly-a-stadiu.htm 2D multiplayerová strieľačka Super Animal Royale sa tento rok dostane aj na ďalšie platformy. Prvá príde Game Preview verzia na Xboxoch. Sat, 8 May 2021 17:44:44 +0200 Akčná Video - Rise of the Betrayer ukazuje hrateľnosť a dostal demo https://www.sector.sk/video/77925/rise-of-the-betrayer-ukazuje-hratelnost-a-dostal-demo.htm Metroidvania titul Rise of the Betrayer vyjde na Steame niekedy v lete, no ak si hru chcete vyskúšať už teraz, máte k dispozícii demo. Sat, 8 May 2021 16:29:55 +0200 Akčná Video - Multiplayerová akcia Rocket Rumble príde na PC v lete https://www.sector.sk/video/77928/multiplayerova-akcia-rocket-rumble-pride-na-pc-v-lete.htm Rocket Rumble je ako mix Mario Kart a Smash Bros. pre 4 hráčov, pričom si hru vyskúšate v Early Access verzie v priebehu leta. Zatiaľ sa pozrite na jej hrateľnosť. Fri, 7 May 2021 20:37:56 +0200 Akčná Video - Apsulov: End of Gods sa predvádza https://www.sector.sk/video/77908/apsulov-end-of-gods-sa-predvadza.htm Vikingská hororová sci-fi adventúra Apsulov: End of Gods príde v lete na konzoly a nové video nám približuje atmosféru a aj krvavú hrateľnosť. Fri, 7 May 2021 18:53:55 +0200 Akčná Video - Lovecká hra Open Country ukazuje gameplay https://www.sector.sk/video/77964/lovecka-hra-open-country-ukazuje-gameplay.htm Bližší pohĺad na hrateľnosť netredičnej loveckej hry presunutej prakticky do akčno adventúrového žánru. Fri, 7 May 2021 18:48:23 +0200 Akčná Video - Final Fantasy VII Remake ukazuje Intergrade verziu pre PS5 https://www.sector.sk/video/77959/final-fantasy-vii-remake-ukazuje-intergrade-verziu-pre-ps5.htm Intergrade bude vizuálne vylepšeným Final Fantasy VII Remake pre PS5, vyjde 10. júna a spolu s ním príde do hry aj nový obsah. Fri, 7 May 2021 18:25:22 +0200 Akčná Video - Shadow Warrior 3 predstavuje misiu Doomsday Device https://www.sector.sk/video/77963/shadow-warrior-3-predstavuje-misiu-doomsday-device.htm Krvavá akcia Shadow Warrior 3 sa nám po dlhšej dobe opäť pripomína a teraz nám aspoň krátko približuje jednu zo svojich misií. Môžete sa tak pozrieť na to, čo vás tam čaká. Fri, 7 May 2021 17:21:54 +0200 Akčná Video - The Silver Case 2425 ukazuje hrateľnosť https://www.sector.sk/video/77949/the-silver-case-2425-ukazuje-hratelnost.htm Kompilácia The Silver Case a The 25th Ward: The Silver Case ponúkne napínavé detektívne príbehy pre Switch 9. júla a dostane aj pekné retail vydanie. Fri, 7 May 2021 17:05:38 +0200 Akčná Video - Curved Space ukazuje grafiku aj zvuk https://www.sector.sk/video/77962/curved-space-ukazuje-grafiku-aj-zvuk.htm Indie shoot ‘em up Curved Space oslavuje National Space Day novým trailerom, ktorý je postavený hlavne na prezentáciu audiovizuálnej stránky hry. Fri, 7 May 2021 16:37:54 +0200 Akčná Video - Lost Judgment dostal prvý trailer https://www.sector.sk/video/77960/lost-judgment-dostal-prvy-trailer.htm Sega oficiálne predstavila Lost Judgment, pokračovanie ich druhej série, ktorú vytvorili popri Yakuze. Fri, 7 May 2021 16:33:36 +0200 Akčná Video - Mayhem in Single Valley má dátum vydania pre PC https://www.sector.sk/video/77961/mayhem-in-single-valley-ma-datum-vydania-pre-pc.htm Mayhem in Single Valley je indie akčná adventúra o mladom chlapcovi, ktorý sa jedného dňa zobudí a nedopatrením spôsobí apokalypsu. Ak vás to láka, tak hra vyjde už 20. mája. Fri, 7 May 2021 16:21:33 +0200 Akčná Video - MMORPG Bless Unleashed dostala nový Secrets and Scions update https://www.sector.sk/video/77958/mmorpg-bless-unleashed-dostala-novy-secrets-and-scions-update.htm V MMORPG Bless Unleashed vás čakajú nové kampaňové questy, kde stretnete nových priateľov, budete bojovať s novými nepriateľmi a odhalíte tajomstvá. Fri, 7 May 2021 15:43:23 +0200 Simulácia Video - V Tattoo Punk si otvoríte kyberpunkové tetovacie štúdio https://www.sector.sk/video/77954/v-tattoo-punk-si-otvorite-kyberpunkove-tetovacie-studio.htm Vo futuristickom prostredí rozbehnete svoj biznis, kde budete predovšetkým tetovať rôzne motívy na ľudské telá a získavať si v meste nových zákazníkov. Fri, 7 May 2021 14:31:32 +0200 Akčná Video - Demon Skin má dátum vydania na konzolách https://www.sector.sk/video/77947/demon-skin-ma-datum-vydania-na-konzolach.htm Nedávno sme sa dočkali vydania ruskej akcie Demon Skin na PC a teraz tu máme dátum vydania pre konzoly. Na hru si však ešte počkáme. Fri, 7 May 2021 13:56:38 +0200 Akčná Video - Hell Architect predvádza pekelné muky v gameplay traileri https://www.sector.sk/video/77953/hell-architect-predvadza-pekelne-muky-v-gameplay-traileri.htm Manažment pekla sa nezaobíde bez mučiacich nástrojov a zariadení, ale aj priestorov, ktoré treba pripraviť, aby sa hriešnici cítili (ne)komfortne. Fri, 7 May 2021 13:03:18 +0200 Strategická Video - Farm Manager 2021 orie a seje na Steame https://www.sector.sk/video/77952/farm-manager-2021-orie-a-seje-na-steame.htm No v hre vás čaká aj výstavba budov, najímanie personálu a vytvorenie funkčného hospodárstva počas štyroch ročných období. Pri chove zvierat a pestovaní vám pomôžu poľnohospodárske stroje. Fri, 7 May 2021 11:11:19 +0200 RPG Video - Demeo priviedlo stolovú fantasy RPG do virtuálnej reality https://www.sector.sk/video/77951/demeo-priviedlo-stolovu-fantasy-rpg-do-virtualnej-reality.htm Hra s figúrkami, kockou a kartami ponúka okrem sólo režimu aj multiplayer s kooperáciou pre intenzívnejší zážitok. Thu, 6 May 2021 21:19:36 +0200 Akčná Video - Going Medieval príde do Early Access čoskoro https://www.sector.sk/video/77948/going-medieval-pride-do-early-access-coskoro.htm Očakávaná simulácia budovania stredovekej kolónie Going Medieval konečne dostala dátum vydania v Early Access verzii na Steame, GOGu a EGS. Thu, 6 May 2021 18:29:01 +0200 Akčná Video - Priblíženie Metro Exodus Enhanced edition https://www.sector.sk/video/77946/priblizenie-metro-exodus-enhanced-edition.htm 4A Games ponúklo prehľad vylepšeniami Metro Exodus Enhanced edície, ktorá má postavené nasvietenie hry na raytracingu. Thu, 6 May 2021 18:10:26 +0200 Akčná Video - Gwent rozbieha piatu sezónu Journey https://www.sector.sk/video/77938/gwent-rozbieha-piatu-sezonu-journey.htm Nová sezóna Journey je tu aj s hromadou nových odmien a táto sezóna bude zameraná na postavu Triss. Thu, 6 May 2021 17:06:05 +0200 Akčná Video - Observer System Redux príde aj na oldgen konzoly https://www.sector.sk/video/77936/observer-system-redux-pride-aj-na-oldgen-konzoly.htm Kyberpunkový detektívny horor Observer System Redux príde 16. júla za 29,99€ aj na Xbox One a PS4. Dostane tam rozšírený obsah, ale pochopiteľne nie grafické vylepšenia. Thu, 6 May 2021 16:07:53 +0200 Akčná Video - Vikings: Age Of The Axe sa chystá na rabovanie a vojenské výpravy severanov https://www.sector.sk/video/77941/vikings-age-of-the-axe-sa-chysta-na-rabovanie-a-vojenske-vypravy-severanov.htm Hra sa bude odohrávať v 10.storočí, kedy sa s družinou Vikingov vydáte na dobyvačné ťaženia. Budete bojovať, vypaľovať dediny a zbierať drahocennosti. V sólo režime, ale predovšetkým v kooperácii. Thu, 6 May 2021 14:39:25 +0200 Akčná Video - Nové Arma 3 Creator DLC vás dnes zoberie do Vietnamu https://www.sector.sk/video/77929/nove-arma-3-creator-dlc-vas-dnes-zoberie-do-vietnamu.htm Arma 3 Creator DLC: S.O.G. Prairie Fire je nové komunitné DLC, ktoré dnes vychádza a priblíži vám realistický pohľad na vojnu vo Vietname. Thu, 6 May 2021 14:28:40 +0200 Strategická Video - Rogue Lords predvádza diabolské triky a možnosti v boji https://www.sector.sk/video/77937/rogue-lords-predvadza-diabolske-triky-a-moznosti-v-boji.htm Hrať za diabla bude v tejto hre unikátne. Vaši prisluhovači používajú fyzické a spirituálne útoky a môžu s obmedzeniami bojovať aj po strate života. V boji si môžete vypomáhať podvodmi či obetovaním svojej esencie. Thu, 6 May 2021 11:20:10 +0200 Akčná Video - Blast Brigade pošle do boja akčných špiónov https://www.sector.sk/video/77934/blast-brigade-posle-do-boja-akcnych-spionov.htm Vyzerá to na parádnu 2D plošinovku s prestrelkami, ktorá ukazuje, že hry v tomto štýle nemusia mať pixelart, aby boli zaujímavé. Thu, 6 May 2021 10:27:49 +0200 Akčná Video - Resident Evil Village ponúka krátky launch trailer https://www.sector.sk/video/77933/resident-evil-village-ponuka-kratky-launch-trailer.htm Resident Evil Village vychádza už zajtra a Capcom nám to pripomína len krátkym launch trailerom. Wed, 5 May 2021 22:24:03 +0200 Akčná Video - Back 4 Blood ukazuje svoj kartový systém https://www.sector.sk/video/77930/back-4-blood-ukazuje-svoj-kartovy-system.htm Zombie kooperácia Back 4 Blood bude mať aj jednu špecialitu a to kartový systém, ktorý bude postavám pridávať bonusy počas hry. Wed, 5 May 2021 18:44:33 +0200 Akčná Video - Vyskúšajte si prológ hry Wonhon: A Vengeful Spirit na Steame https://www.sector.sk/video/77909/vyskusajte-si-prolog-hry-wonhon-a-vengeful-spirit-na-steame.htm Wonhon: A Vengeful Spirit je kórejská akčná stealth hra o smrti, ktorá vyjde 8. júna, no ak sa vám nechce čakať, na Steame si môžete vyskúšať jej prológ. Wed, 5 May 2021 16:04:57 +0200 Akčná Video - Nongunz: Doppelganger Edition začne v piatok zabíjať https://www.sector.sk/video/77922/nongunz-doppelganger-edition-zacne-v-piatok-zabijat.htm Akčná roguelite platformová hra zaútočí 7.mája na PC a konzolách. Zaujme svojou grafikou aj hrateľnosťou. Wed, 5 May 2021 15:27:11 +0200 Akčná Video - Upír z V Rising sa chce pomstiť a vybudovať temné impérium https://www.sector.sk/video/77920/upir-z-v-rising-sa-chce-pomstit-a-vybudovat-temne-imperium.htm V hack and slash hre so survival prvkami sa zhostíte úlohy upíra, ktorý si buduje hrad, získava služobníkov, nové zbrane a schopnosti a ohrozuje gotický otvorený svet. Wed, 5 May 2021 13:25:27 +0200 Šport Video - Project Cars3 dostal Electric Pack so štyri novými vozidlami https://www.sector.sk/video/77917/project-cars3-dostal-electric-pack-so-styri-novymi-vozidlami.htm Okrem kvarteta elektrických áut Audi AI:RACE, Volkswagen ID.R, Porsche Taycan Turbo S a NIO EP9 pribudla aj bezplatná mapa a doplnky na úpravy. Wed, 5 May 2021 12:25:12 +0200 Akčná Video - Necromunda: Hired Gun ponúka prehľad svojho akčného obsahu https://www.sector.sk/video/77918/necromunda-hired-gun-ponuka-prehlad-svojho-akcneho-obsahu.htm V trojminútovom videu vidíte temné podzemie a jeho gangy, dynamické prestrelky, kontrakty, vylepšovanie svojej postavy a dokonca aj psa, ktorý vás bude sprevádzať od 1.júna. Wed, 5 May 2021 11:39:37 +0200 Akčná Video - Zombie Army 4: zabíja nemŕtvych v tretej sezóne v misii Terminal Error https://www.sector.sk/video/77916/zombie-army-4-zabija-nemrtvych-v-tretej-sezone-v-misii-terminal-error.htm Do hry si môžete zaobstarať okrem doteraz najväčšej misie v ťažení aj novú výbavu, skin postavy, mapu s hordou, extrémny režim nočná mora.. Wed, 5 May 2021 08:55:58 +0200 Akčná Video - MechWarrior 5 prichádza na Steam, GOG a Xbox konzoly https://www.sector.sk/video/77912/mechwarrior-5-prichadza-na-steam-gog-a-xbox-konzoly.htm Po Epicu prichádza MechWarrior 5 aj na ďalšie PC obchody a zároveň aj na Xbox One a Xbox Series XS konzoly. Pritom prinesie aj crossplatform multiplayer. Wed, 5 May 2021 08:07:07 +0200 Akčná Video - Witcher 3 HD Reworked project ukazuje Nextgen verziu https://www.sector.sk/video/77911/witcher-3-hd-reworked-project-ukazuje-nextgen-verziu.htm Ešte pred oficiálnou nextgen verziou Witchera 3 prinesie autor HD Reworked projectu svoju verziu nextgenu pre hru. Wed, 5 May 2021 06:54:41 +0200 Akčná Video - Batman Zero prichádza.... do Fortnite https://www.sector.sk/video/77914/batman-zero-prichadza-do-fortnite.htm Keď už nie sú nové Batman hry, môžete si s Batmanom zahrať aspoň vo Fortnite.