PRIHLÁS

Playerunknown's Battlegrounds úspešne zaútočil na Steam

Playerunknown's Battlegrounds zaútočil na Steam a zdá sa, že tvorca Battle Royale modu vie ako spraviť kvalitnú multiplayerovku.

pridal Com3dian 29.3.2017 o 11:35 pod hry
Playerunknown's Battlegrounds úspešne zaútočil na Steam

HRY > NOVINKY >

Už takmer týždeň sa môžeme snažiť prežiť v novej survival akcii menom Playerunknown's Battlegrounds. Tá uchvátila hráčov svojimi možnosťami a grafikou, pričom dokázala za  3 dni dosiahnuť zisk okolo 11 miliónov dolárov!

Hra je založená na dnes veľmi populárnom móde Battle Royale, kde na mape bojujete po boku iných hráčov o titul najlepšieho "zabijaka". S vami vytvorenou postavou sa ocitnete medzi stovkou iných hráčov na neznámom ostrove. Čakať môžete akciu a realistické bojové mechaniky.

Playerunknown's Battlegrounds úspešne zaútočil na Steam

Hru vyvoril írsky modder Brendan Greene, ktorý názov hry odvodil zo svojej prezývky "Playerunknown". Vždy chcel vytvoriť hru založenú na jeho bojovom móde v Arme. Skĺbil bojové mechaniky a otvorený svet v móde menom Battle Royale, ktorý sme si mohli zahrať v DayZ a neskôr aj v H1Z1. Autori H1Z1 si ho dokonca oficiálne licencovali a teraz vďaka tomu ich H1Z1: King of the Kill veľmi populárna.

Playerunknown's Battlegrounds úspešne zaútočil na Steam

Battlegrounds je momentálne najpredávanejšia hra na Steame a rovno sa vytiahla aj na jednu z nahrávanejších. Neprekonala síce ešte stotisícové H1Z1, má však už 60 tisíc súčasne hrajúcich hráčov. Tí ju hodnotia prevažne pozitívne a recenzie sú s priemerom 71%. Páči hrateľnosť, výber zbraní, akcia, sťažnosti sú na chyby a optimalizáciu. Nakoniec, je to Early Access a chyby sa dali očakávať. Druhá vec je, či sa niekedy hra z Early Access aj dostane, alebo tam zatvrdne ako DayZ a H1Z1.





Páči sa mi!






PC
PS4
Xbox One
Free2play

Vývoj: Bluehole / Pubg corp.
Štýl: Akcia / Multiplayer
Early Access od: 23. marec 2017

Dátum vydania: 12. december 2017
 4.9. 2018 (Xbox One)
 7.12. 2019 (PS4)
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
|Papercraft / papierové vystrih... (6)
Ak vás baví skladanie papierových vystrihovačiek (...
|Dayz cz/sk server (2)
Stiahol som si opäť DayZ a celkom ma to chytilo, v...
|Ľudia vie mne niekto poradiť h... (3)
Ale dobre hry čo sa vôbec neplatia ale sú zadarmo ...
|Euro truck simulator 2 (1)
chcel by som sa opytat kedy vide euro truck simula...
|Mini steam code rozdávačka. (9)
VŠETKY KÓDY Sú PREČ. Ahojte hráči a hráčky. Zas...
|Screenshots (66211)
Vkladajte sem vaše zaujímavé screenshoty z hier. O...
|Filmy filmy filmy film... (48491)
O filmoch. Hádam chápete....
|Sector hraje ... (129490)
:diskoška o HRACH, ktore prave hravate, ale aj o t...
|Hlavná diskusia (36)
O všetkom, respektíve ak máte nejaké otázky alebo ...
|Diskusia k hlasovaniu (sector) (11453)
Tu môžete rozviesť svoje zahlasovanie v sector hla...
|Svet, ukrajina, vojny ... (54497)
Sem môžete dávať správy zo sveta, o Ukrajine a ďal...
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
Sector.sk - hry, recenzie, novinky
Ochrana súkromia | Reklama | Kontakt
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2026 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk