Gran Turismo 5 Prologue štartuje o dva dni |
O dva dni vycúva z garáží Polyphony Digital Gran Turismo 5 Prologue, malý predkrm pred plnohodnotným piatym pokračovaním mimoriadne obľúbenej série. Najdôležitejšou výbavou nového diela automobilového fanatika Yamauchi-sana bude podpora 16 áut na jednej trati online aj offline. Multiplayer, vymieňanie ghostov a online rebríčky doplnia módy Time Trial (tiež vo verzii online) a Arcade a 24 eventov.
Jazdiť sa bude na piatich tratiach, pričom každá z nich bude mať dve varianty. Pozmenená trať Eiger Nordwand známa z Gran Turismo HD a trasa vedúca naprieč Londýnom sa budú dať jazdiť aj zrkadlovo. Okruhy Fuji Speedway, Suzuka a ľavotočivý ovál budú mať každý po dve verzie.
V garáži GT5P bude zaparkovaných celkovo 37 áut, vrátane dvoch Ferrari (F430 a 599), Mustang V8, Audi R8, Honda Integra Type R, Mitsubishi Lancer Evolution IX GSR, Nissan Skyline 350GT, Subaru Impreza WRX STI, Chevrolet Corvette Z06, Dogde Viper GTS a Mercedes SL 55 AMG. Okolo áut sa budú točiť aj informácie v múzeu a v Gran Turismo TV, kde bude mimo iného odvysielaný aj trojdielny dokument o novej tvári GT: zázraku na kolesách Nissan GT-R Legend. Prvú časť si môžete stiahnuť z Gametrailers a do pozornosti dávame aj špičkový TV spot.
Gran Turismo 5 Prologue sa bude predávať v krabicovej a elektronickej verzii, pričom druhá menovaná zaberie na disku viac ako 5,2 GB. Kompletný zoznam áut, tratí a vlastností tejto hry nájdete na oficiálnej stránke.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové megazľavy spustené 30
- Google Maps dostáva najväčší update za posledné desaťročie, pribudne aj Gemini 23
- Slovenská hra Medieval od Cypronie prekonala crowdfundingový cieľ za jediný deň! 38
- Súd so Sony o 2.7 miliardy dolárov práve začal - britská žaloba rieši ceny v PlayS 82
- Sony testuje rôzne nacenenia hier na PS Store 56
- RECENZIA: John Carpenter's Toxic Commando 19
- Crimson Desert predstavil svoje požiadavky na PC, ROG Xbox Ally a aj rozlíšenia na 53
- Microsoft k 25. výročiu Xboxu vydá niektoré klasické hry 24
- Ako rástol výkon herných konzol - od PS1 a prvého Xboxu po PS6 a Xbox Next 42
- Nvidia zvýšila podiel na trhu desktopových grafických kariet na 95 percent, AMD kl 59 zobraziť viac článkov >
|
PS3
Vývoj: SCEE / Polyphony Digital Štýl: Racing Web: domovská stránka hry
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||












