Faith bude opäť bežať o život |
EA sa nemieni vzdať značky Mirror's Edge, ktorá debutovala minulý november a napriek kladnému prijatiu zo strany hráčov boli predaje neuspokojivé.
EA sa nemieni vzdať značky Mirror's Edge, ktorá debutovala minulý november a napriek kladnému prijatiu zo strany hráčov boli predaje neuspokojivé.
Patrick Soderlund, vice prezident, ktorý dohliada nad vývojom hier v európskych štúdiách EA, hovorí, že Mirror's Edge bol veľkým riskom, odvážnym krokom a aj keď nebola bezchybná, predávala sa viac ako si niektorí myslia.
Určite uvidíte ďalší Mirror's Edge, je len otázkou času, kedy ten čas nastane a kedy ho urobíme, dodáva Soderlund, informuje o tom Videogamer. Ide o vôbec prvé konkrétne informácie a potvrdenie vývoja Mirror's Edge 2, doteraz sa hovorilo iba o tom, že EA bude zvažovať druhý diel.
Na pokračovaní vraj pracuje malá časť vývojárov zo švédskeho štúdia DICE, detaily o dátume vydania a platformách chýbajú.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rockstar predstavil bonusy pre predobjednávky a edície GTA VI, pridal nové zábery 230
- Pôjde cena GTA VI na 89 eur? 185
- Alza rozbehla nové zľavy 48
- GTA VI dostalo novú stránku, v ktorej ukazuje nový pohľad na mesto 71
- Rockstar predstavil oficiálny cover art pre Grand Theft Auto VI 162
- Jurassic World: Dominion je najdrahším filmom histórie, účtovné výkazy ukázali nák 15
- Najdrahšia hra na Steame stojí 1000 dolárov a nemá takmer žiadnu hrateľnosť 20
- Valve po mesiacoch neistoty oficiálne potvrdilo ceny Steam Machine 119
- Rockstar odrezal hráčov štandardnej edície GTA VI od obsahu v hre 184
- Zomrela herečka Daveigh Chase, hlas Lilo a hviezda Kruhu, mala len 35 rokov 18 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS4 Xbox One Vývoj: EA / DICE Štýl: Akcia Web: domovská stránka hry
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||














