GTA IV so supersampling AA módom |
GTA IV s najkvalitnejším supersampling aliansingom si už môžete vyskúšať vďaka ENB módu, samozrejme ak máte dosť výkonný hardvér.
GTA IV s najkvalitnejším supersampling aliansingom si už môžete vyskúšať vďaka ENB módu, samozrejme ak máte dosť výkonný hardvér.
Mod si stiahnete tu a po nainštalovaní vám hru spustí napríklad v dvojnásobnom rozlíšení, aby následne výsledný obraz zmenšil na rozlíšenie vášho monitora (zadáte ho v enbseries.ini súbore, napríklad 1920x1200). Toto vytvorí 9x alebo 16x supersamplig, ktorý dokonale vyhladí všetky hrany v hre vypľuje vám na monitor perfektný obraz. Žiaľ má to výrazné nároky na hardver, keďže hru treba prepočítať napríklad v 3840x2400 a teda zabudnite ak máte slabšiu kartu alebo kartu s 512MB pamäťou, doporučená je 1GB alebo 2GB.
PCGH už mod obenchmarkovalo a priemerných 25fps získate na Radeone 5870, 21fps pri GTX285 pri 1650x1050 rozlíšení na maximálnych detailoch s polovičnou viditeľnosťou. Samozrejme dá sa vyžhaviť aj viac znížením detailov alebo rozlíšenia.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- GTA VI láme rekordy už v predobjednávkach, údajne ich má 39 miliónov 106
- GTA VI predobjednávky vysvetlené: edície, Ultimate upgrade, krabica bez disku a re 92
- Sony spúšťa masívnu kampaň pre GTA 6, hra už ovládla domovskú obrazovku PS5 69
- Žaloba obviňuje Samsung, SK Hynix a Micron z manipulácie cien pamätí a obmedzovani 56
- Micron práve zafixoval ceny svojich pamätí na 5 rokov 45
- Amazon zrejme prezradil nové detaily o GTA VI vrátane sociálnych sietí v hre 53
- Pôjde GTA VI na konzolách len v 30 fps? 137
- PlayStation 6 môže byť výrazne drahšia, náklady sa vraj blížia k 1000 dolárom 119
- Sony naznačuje smer PS6: hardvér bez výrazného dotovania, viac využívania AI, clou 89
- Sony od roku 2028 skončí s fyzickými diskami pre PlayStation konzoly 315 zobraziť viac článkov >
|
Xbox 360
PC PS3 Vývoj: Rockstar Games / Rockstar North Štýl: akčná adventúra Web: domovská stránka hry
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||















