Crysis 2 vs Crysis 2 |
Porovnanie Xbox360 vs PC verzie Crysis 2 multiplayerového dema.
Máme tu porovnanie grafiky Xbox360 a PC verzií Crysis 2 multiplayerového dema. Viac menej nám je už jasné, čo Crytek pri deme spravil, teda preportoval Xboxovú verziu na PC, kde to okrem nastavení grafiky potvrdil hláškou Press Start to Begin a naznačil, že vo final hre to lepšie nebude.
Ale čo sa týka rozdielov konzoly a PC, PC je samozrejme kvalitnejšie ale len minimálne, nastavenia najvyššej kvality sú len mierne nad konzolovou, vylepšujú sa hlavne vyhladenia, efekty, strácajú sa nedostatky a obraz vyzerá dokonalejšie, ale je to stále ďaleko od toho, čo by sme si predstavovali od PC hry na CryEngine 2, nie to ešte trojke.
Crytek počas prezentácií stále tvrdil, že PC verzia bude najkvalitnejšia, ale v prezentovaní hry sa stále orientoval na konzoly, keďže si myslel, že PC hráčov má podchytených. Nakoniec to však prestrelil a PC hráči pochopili, ako ich stále ťahá za nos. Navyše hra má mať pri vydaní len DX9 mód, čím spadne len do kategórie obyčajných hier a bude sktočne otázne, či PC hráči budú podporovať ďalšie degradovanie značky (teda, ak sa do vydania hry nestane zázrak). Cryteku potom ostane len vyplakávať nad pirátstvom a zároveň tvrdiť, ako im na PC trhu záleží.
Oproti tomu DICE má s Battlefieldom 3 úplne iný prístup k maketingu, je to rovnako firma pod EA, rovnako prináša pokračovanie čisto PC značky aj na konzoly a rovnako prezentuje svoj kvalitný engine, ale zázadný rozdiel je, že to nerobí na konzolách. Ukazuje najkvalitnejšiu verziu pre PC, vďaka čomu hra vyzerá o generáciu vpred oproti všetkým konkurenčným titulom. Takto získa tú podporu PC hráčov, ktorú Crytek práve stratil.
Ale späť ku Crysisu 2, poďme ďalej hľadať klávesu Start, aby sme spustili aspoň demo.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Tomb Raider: Legacy of Atlantis a Tomb Raider: Catalyst oficiálne predstavené 105
- Budú toto tituly z vianočnej rozdávačky Epicu? Bude rozdávať aj RDR2? 49
- Nové zľavy pred Vianocami 30
- Mobily so 4GB pamäťou sa vrátia, niektoré hi-endy zrejme klesnú na 12GB 87
- Hogwarts Legacy je teraz zadarmo na Epic Store 32
- Half-Life 3 má byť launch hrou pre Steam Machine, vydanie cieli na jar 2026 71
- RECENZIA: Terminator 2D: NO FATE 56
- Tomb Raider: Legacy of Atlantis bude názov novej Tomb Raider hry 45
- Takto vyzerá Witcher 3 s AI filtrom 49
- Livestream z The Game Awards ocenení začne o 1:30 73 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS3 Xbox 360 Vývoj: EA / Crytek Štýl: Akcia Web: domovská stránka hry
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||




















