LG ako prvé začne s dualview hraním na TV |
LG spolupracuje s Microsoftom a prinesie dualview hranie do svojich 3DTV.
LG spolupracuje s Microsoftom a prinesie dualview hranie do svojich 3DTV. Zatiaľ čo Sony skúša novú technológiu len na monitore, LG ide priamo do TV, kde nová technológia bude fungovať na novom TV LW890T, ale aj spätne na celej Cinema 3D sérii televízorov. Bude stačiť dokúpiť hernú sadu (pasívnych) okuliarov, ktoré budú stať menej ako 20 libier.
Špeciálne okuliare zaistia, že každý hráč bude vidieť len svoj obraz v hre a teda už nebudú v splitscreene vidieť aj protivníkov postup. Oproti štandardným 3D okuliarom budú v herných vymenené šošovky, jedny budú mať dve ľavé, a druhé dve pravé.
Síce na IFA LG prezentovalo technológiu s Microsoftom na Xboxe a v úvode to bude obmedzené len na túto konzolu, do budúcnosti zrejme podporu dostane aj PS3.
Čo sa týka podpory, zrejme tituly Gears of War 3, Forza 4 a Halo Anniversary budú medzi prvými podporovanými.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Armáda SR nakupuje konzoly, Call of Duty a ďalšie hry za 40 000 eur 74
- Battlefield 6 ukázal prvý trailer s kampaňou 91
- Battlefield 6 ukazuje gameplaye z pre-aplha testu 94
- Battlefield 6 svojimi PC požiadavkami prekvapí 77
- Sony pravdepodobne začne vydávať exkluzívne PlayStation hry na Xbox a Nintendo Swi 154
- Sony žaluje Tencent, Light of Motiram je podľa nich kópiou Horizonu 98
- RECENZIA: Achilles: Survivor 12
- Battlefield 6 sa predstavil prvým trailerom 73
- Hangar 13 už pracuje na ďalšej Mafii, hoci The Old Country ešte nevyšla 31
- Death Stranding 2 po mesiaci prináša prvé štatistiky 66 zobraziť viac článkov >