Na čom pobeží NFS The Run? |
Podobne ako Battlefield 3 bude hra na PC požadovať DX10 alebo DX11 systém.
EA ponúka požiadavky na NFS The Run a keďže hra beží na Frostbite engine, podobne ako Battlefield 3, bude na PC požadovať DX10 alebo DX11 systém. Vyzerá, že casual hráči dostanú dôvod na opustenie XPčiek.
Minimum:
OS: Windows Vista SP2 32-bit
DirectX: DirectX 10
Processor: 2.4 GHz Intel Core 2 Duo alebo podobné AMD
RAM: 3 GB
HDD: 18 GB
Grafika (AMD): 512 MB RAM ATI Radeon 4870
Grafika (NVIDIA): 512 MB RAM NVIDIA GeForce 9800 GT
Zvukovka: DirectX kompatibilná
Ovládanie: Klávesnica, gamepad alebo volant
Online: 512 Kbps alebo rýchlejší
Doporučené:
OS: Windows 7 SP1 64-bit
DirectX: DirectX 11
Procesor: 3 GHz Intel Core 2 Quad alebo podobné AMD
RAM: 4 GB
HDD: 18 GB
Grafika (AMD): 1024 MB RAM ATI Radeon 6950
Grafika (NVIDIA): 1024 MB RAM NVIDIA GeForce GTX560
Zvukovka: DirectX Compatible
Ovládanie: Klávesnica, gamepad alebo volant
Online: 512 Kbps alebo rýchlejší
Need for Speed: The Run vychádza 18. novembra.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rockstar predstavil bonusy pre predobjednávky a edície GTA VI, pridal nové zábery 274
- Pôjde cena GTA VI na 89 eur? 185
- Rockstar odrezal hráčov štandardnej edície GTA VI od obsahu v hre 270
- Alza rozbehla nové zľavy 48
- GTA VI dostalo novú stránku, v ktorej ukazuje nový pohľad na mesto 71
- GTA VI predobjednávky boli spustené, môžete nakupovať 285
- Jurassic World: Dominion je najdrahším filmom histórie, účtovné výkazy ukázali nák 15
- Najdrahšia hra na Steame stojí 1000 dolárov a nemá takmer žiadnu hrateľnosť 22
- Sony hovorí, že GTA VI sa najlepšie hrá na PS5, no PS5 Pro podporu nespomína 112
- Valve po mesiacoch neistoty oficiálne potvrdilo ceny Steam Machine 119 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS3 Xbox 360 Wii Vývoj: EA / EA Štýl: Racing Web: domovská stránka hry
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||














