IGN si zahralo multiplayer Vietcongu 2 a spísalo z neho pár dojmov. Preview verzia ponúkla po multiplayerovej stránke klasické módy, ako DM, TDM, CTF. Zahrali si ich na dvoch mapách, jednej džungľovej a jednej mestskej. Hneď na začiatku ich zaujali možnosti modifikovania postavy, kde si na nej môžete zmeniť rôzne vonkajšie prvky, aby ste sa odlíšili od ostatných. Ďalej nechýba ani výber classov a výber zbraní, ktoré budete používať.
Grafika podľa IGN nie je najkrajšia, ale ani najhoršia. Enginu chýbajú rôzne efektíky, ktoré by hru zvýraznili. Rovnako aj objekty a textúry boli menej kvalitné. Na druhú stranu si pochvaľovali zbrane, ktoré boli autentické. Rovnako realitu preniesli aj do hrateľnosti, kde vylepšili prvky z prvej hry a pridali sériu nových, napríklad nemôžete mieriť, keď ste pri stene, zbrane sa nabíjajú pomaly, nemôžete bežať, keď ste ranení, vaša rýchlosť je obmedzená podľa toho, koľko toho nesiete atď.
Na hrateľnosť v CTF a DM módoch sa nesťažovali, po mapách boli rozmiestnené tony zbraní, mín a aj explozívnych barelov, ktoré efektívne zneškodnia nepriateľa. Zaujalo ich ešte množstvo nastavení servera, od automatického team banovania, idle kickovania, high ping kickovania, až po hlasovanie o kickoch, banoch a mapách. Takéto možnosti by sa zišli napríklad aj v Battlefielde 2.
Celkovo Vietcong 2 vyzerá dobre, znovu síce nebude v top grafike, ale to nebol ani jeho predchodca a dopadol veľmi dobre, ako po singleplayerovej stránke, tak aj v multiplayeri. Hra vyjde už v októbri a ako zvyčajne, aj teraz sa určite dočkáme českej verzie.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Alza spustila nové mega zľavy 22
- Odyssea zaznamenala najväčší globálny štart v kariére Nolana, spravil tretí najväč 171
- DOJMY: Age After Age 2
- Inde Navarrette, hviezda Posadnutosti dostala vzácnu kópiu Call of Duty Modern War 42
- Proti koncu fyzických médií v PlayStation konzolách síce protestuje veľa hráčov, a 100
- Lara Croft ukazuje nový pohyb v Tomb Raider: Legacy of Atlantis, vývojári odhaľujú 16
- Microsoftu stačil týždeň, konzolovú exkluzivitu STALKER 2 spečatil úspešný trailer 48
- EA Sports FC opäť trafilo majstra sveta, predpoveď vyšla už piatykrát po sebe 17
- EÚ schválila predaj Electronic Arts saudskoarabskému konzorciu za 55 miliárd dolár 70
- Koniec PlayStation diskov môže ohroziť trh s použitými hrami za viac ako 7 miliárd 183 zobraziť viac článkov >
|
PC
Vývoj: 2K Games / Illusion Softworks Štýl: Akcia
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||













