Mafia II s texture módom |
Keďže autori z 2k Czech už pracujú na tenise a popritom ešte zliepajú arkádové platené expanzie, skutočnú prácu pre Mafiu 2 musia spraviť užívatelia.
HRY > NOVINKY >
Keďže autori z 2k Czech už pracujú na tenise a popritom ešte zliepajú arkádové platené expanzie, skutočnú prácu pre Mafiu 2 musia spraviť užívatelia. Presnejšie tu už máme prvý hires textúre mód, ktorý do hry prinesie vyššiu kvalitu. Stiahnuť si ho môžte tu.
K tomu už svoj mod priniesol aj ENB, ktorý ponúka celú paletu vylepšení v grafike. Mod si môžete siahnuť tu viac informácii na oficiálnej enb stránke.
Ak ešte nemáte odomknutý Free Ride mód stiahnite tento mod, ktorý pridá do menu možnosť voľnej jazdy po meste, plus rôzne ďalšie ešte nedokončené misie.
Páči sa mi!
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Gothic 1 Remake 70
- Alza rozbehla nové zľavy 39
- Capcom oznámil dlho leakovaný remake Resident Evil Veronica 59
- Summer Game Fest predstavil množstvo nových titulov 93
- Stronghold 4 sa vracia ku koreňom série a príde do Early Access ešte tento rok 17
- Senua, bude pokračovaním Hellblade série, ale už plne akčná adventúra 33
- Článok: Mafia: The Old Country - Man of Honor ukáže mladého Salieriho a jeho americké sny 1
- Recenzia na film Vládcovia vesmíru 9
- Metro 2039 ukázalo svoju hrateľnosť a naznačilo dátum vydania 35
- Ennio Salieri sa vráti v expanzii Mafia: The Old Country - Man of Honor 41 zobraziť viac článkov >













