H-Hour: World's Elite po stopách SOCOM |
Spirituálny nasledovník konzolovej série dostal od hráčov zelenú a prestrieľa si cestu na PC a PS4.
HRY > NOVINKY >
Herných projektov na Kickstarteri je neúrekom, nie všetky však prejdú sitom hráčskej priazne a vyzbierajú požadované sumy. Taktickej tímovej akcii H-Hour: World's Elite sa to podarilo, takže sa jej dočkáme na PC a PS4.
H-Hour je spirituálnym nasledovníkom série SOCOM od pôvodných tvorcov. Jedná sa o multiplayerovú akciu, ktorá bude mať nie menej ako šesť máp, štyri nové herné módy a nástroje pre podporu komunity a klanov. Nejedná sa o vylepšenú verziu SOCOM, ale hru postavenú od podlahy s tímovým multiplayerom a inšpirovanú obľúbenými konzolovými titulmi.
Kickstarter kampaň H-Hour: World's Elite bude ukončená o štyri dni, ale keďže hranica 200 000 dolárov už bola pokorená, je len otázkou času, kedy sa zapojíme do boja.
Páči sa mi!
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- História GTA série 229
- GTA VI bolo odložené, ale dostalo rovno aj dátum vydania 227
- GTA VI dostalo druhý trailer! 297
- RECENZIA: Vivat Slovakia 119
- Alza spustila nové zľavy 14
- RECENZIA: Days Gone - Broken Road (PC) / Remastered (PS5) 64
- John Wick 5 film začne nový príbeh 40
- Mafia: The Old Country dostala gameplay trailer 154
- Mafia: The Old Country sa bližšie predstavuje v developer streame 79
- Porovnanie GTA V a GTA VI 91 zobraziť viac článkov >
![]() |
PC
PS4 Vývoj: SOF studios / SOF studios Štýl: Akcia |
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|