Samsung predstavil lacný tablet Galaxy Tab A 10.1 |
Samsung dopĺňa svoju ponuku tabletov novou verziou lacnejšieho Galaxy Tab A.
HARDWARE > NOVINKY >
Samsung dopĺňa svoju ponuku tabletov novou verziou lacnejšieho Galaxy Tab A. Ten príde v dvoch verziách Galaxy Tab A 10.1 Wifi a LTE. Pričom Wifi bude za 209 a LTE a 269 eur. Tablet bude v kovovom vyhotovení a príde v čiernej, striebornej a zlatej farbe. Predávať sa začne 1. apríla.
Ponúkne 10.1 palcový FullHD displej (1920x1200) stereo reproduktory s podporou Dolby Atmos 3D, hrúbku 7.5mm s váhou len 470 gramov. Procesor pomenovali Lassen O+, čo je osemjadrový Exynos 7904 pohybujúci sa výkonom niekde v strednej triede.
Je škoda, že RAM pamäte je len 2GB alebo 3GB, podľa verzie, a interná pamäť tabletu je len 32GB, ktorú môžete rozšíriť SD kartou. Samotná batéria má 6150mAh a kamery sú 8MP vzadu a vpredu 5MP.
Páči sa mi! (+2)
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Dell tvrdí, že pol miliardy počítačov odkladá aktualizáciu na Windows 11 95
- Aký vianočný darček kúpiť hráčovi? 36
- RAM pamäte pre PC stúpajú cenou trojnásobne, bude to problém na nasledujúci rok 181
- Objavila sa séria animácií z GTA VI 26
- Filmy a seriály v decembri 2025 - Avatar, Stranger Things, Tomb Raider a aj Fallou 8
- Recenzia na seriál: Stranger Things 5 - Part 1 54
- GTA 4 RTX Remix Compatibility mod je dostupný k stiahnutiu 32
- Decembrové hry 20
- Zaklínač 4 neprinesie nový trailer na The Game Awards 41
- Akú konzolu, handheld alebo VR pod vianočný stromček? 23 zobraziť viac článkov >













