Netflix a Blizzard pravdepodobne chystajú animované adaptácie značiek Diablo a Overwatch |
Prezradil to na svojom LinkedIn profile sám CEO Activision Blizzard Nick van Dyke
CEO ActivisionBlizzard Nick van Dyke zaradil do svojho profilu na LinkedIn informácie, ktoré poukazujú na to, že Netflix pracuje na animovaných adaptáciách dvoch Blizzard značiek Overwatch aj Diablo.
Podľa uvedeného profilu je Van Dyke „výkonným producentom televíznej adaptácie Diablo vykreslenej v anime štýle, ktorá je momentálne v predprodukcii na distribúciu prostredníctvom Netflixu.“
O niečo ďalej sa v životopise hovorí aj o „animovanej sérii založenej na licencii Overwatch“. Aj keď tu Netflix nie je výslovne uvedený, je pravdepodobné, že keďže pracuje na adaptácii Diabla, Overwatch bude v taktiež v produkcii Netflixu.
Blizzard ani Netflix oficiálne nič nepotvrdili, takže stále neexistuje žiadna záruka, že ktorýkoľvek z týchto projektov nakoniec uzrie svetlo sveta.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Alza spustila Black Friday zľavy 93
- Grand Theft Auto VI sa zase odkladá! 182
- Do nového Múmia filmu sa vráti Brendan Fraser a Rachel Weisz 47
- Zaklínač na Netflixe stráca divákov 92
- Plánujete kúpiť štvorkolku? Čo takto osemvrtuľovku Jetson One? 20
- Amech roky vedel, že jeho teplovodivá pasta SGT-4 poškodzuje chladiče a procesory 39
- Aké ceny teraz majú grafické karty? 42
- Predator Badlands končí v recenziách prekvapivo dobre 67
- RECENZIA: ARC Raiders 64
- Novembrové hry 31 zobraziť viac článkov >














