Koho plánuje kúpiť Microsoft? |
Znovu sa skloňuje veľké odkúpenie Microsoftom, zatiaľ nikto nešpecifikoval o čo môže ísť.
Znovu sa skloňuje veľké odkúpenie Microsoftom, zatiaľ nikto nešpecifikoval o čo môže ísť, ale má vraj ísť o podobne veľkú akvizíciu ako pri Bethesde.
Nevieme ani to, či je to pravdivé, lebo tieto odkúpenia sa skloňujú pravidelne a z väčšiny nie je nič. Už dlhšie sa teoretizuje o Take 2, ktoré bolo minulý rok na predaj, dávnejšie sa spomínala Sega a hovorilo sa aj o Square Enix. Možno práve niektorá z východných firiem by bola pre Microsoft zaujímavá. V každom prípade, každá akciovka sa odkupuje veľmi ťažko a dlho.
Tak či tak, viac insiderov je prekvapených z toho, čo počuli.
I am hearing some CRAZY RUMORS regarding another huge potential Microsoft acquisition. I don't want to say any specifics as I don't even know if all this is true yet, but damn.
- SKULLZI 💀🎮 (@SkullziTV) September 16, 2021
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Alza rozbehla nové zľavy 20
- GTA 6 predobjednávky možno budúci týždeň nebudú, Rockstar sa vraj nechystá rozposi 67
- Sony dvíha cenu PS Plus predplatného 115
- The Expendabelles bude ženský spin-off The Expendables 78
- Subnautica 2 odštartovala obrovským úspechom, za hodinu predala milión kópií 42
- Strauss Zelnick uviedol, že súčasný termín vydania hry GTA 6 znamená 18-mesačné me 41
- Článok: Honor Magic8 lite 7
- Warhorse potvrdilo svoje dve nové hry - Kingdom Come a Middle Earth RPG 76
- Sony Interactive Entertainment mení stratégiu: veľké singleplayer hry majú ostať e 120
- Predaje Kingdom Come: Deliverance priniesli vyše 65-tisíc dolárov na obnovu hradu 28 zobraziť viac článkov >













