Returnal si na Steame veľa hráčov nenašiel |
Posledné porty Sony hier sú v hrávanosti skôr sklamaním. Returnal si zatiaľ veľké publikum nenašiel.
Posledné porty Sony hier sú v hrávanosti skôr sklamaním a Returnal sa k nim teraz pridal. Kde začal na 5 tisícoch súčasných hráčov na Steame a teraz cez víkend do vytiahol na niečo cez 6 tisíc. Je to síce roguelike žáner, ktorý nie je pre každého, ale stále prekvapivo málo. Hodnotenie sa pohybuje na 80%.
Returnal sa tak pridáva k Sackboyovi, Uncharted a Milesovi Moralesovi, ktoré tiež mali len málo súčasných hráčov. Zároveň je to prekvapivý pád oproti predchádzajúcim Sony portom, kde God of War, Horizon alebo aj Days Gone išli lepšie.
Z týchto novších dobre išiel len základný Spider-Man, kde ho hráči chceli skúsiť, ale už len málo ich chcelo následne hrať aj Milesa Moralesa. Ale je to aj pre ceny, ktoré nastavuje Sony. Sú to staršie hry a drahé. Napríklad pri Returnale nastavili 59 eur a to je na staršiu a k tomu roguelike hru dosť.
Najvyššie počty jednotlivých Sony hier:
- God of War mal 73 tisíc súčasných hráčov
- Spider-Man - 66 tisíc
- Horizon Zero Dawn - 49 tisíc
- Days Gone - 27 tisíc
- Spider-Man Miles Morales - 12 tisíc
- Uncharted - 10 tisíc
- Returnal - 6 tisíc
- Sackboy - 453
Teraz však môže krivku znovu napraviť The Last of Us Part 1, ktorému pomôže aj seriál. Uvidíme, aké čísla dosiahne.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Mega výpredaj roka už začal 57
- V internetovej kaviarni sa kazí jeden Ryzen 7 9800X3D za týždeň alebo dva 115
- Assassin’s Creed Hexe má najdlhší vývoj v histórii série, bude najtemnejší 52
- BootROM kľúče pre PlayStation 5 unikli, môže to viesť k trvalým jailbreakom konzol 62
- Hry v roku 2026 43
- Steam zhrnul najúspešnejšie hry roka 2025 13
- Epic rozdáva hry Total War: Three Kingdoms a Wildgate 25
- Nemecký distribútor zastavil predaje vyšších RTX 50 kariet, nižšie obmedzil 120
- Epic Store dnes rozdáva hru Chivalry II 15
- Mafia 1 dostane mod Cosa Nostra II 12 zobraziť viac článkov >












