PRIHLÁS

Kingston na Computexe predstavil nové pamäte aj disky

Kingston svoju prezentáciu zobral v téme pretekárskych áut a rýchlosti, takže hlavné novinky sú jasné.

pridal matus_ace 6.6.2024 o 10:17 pod hry
Kingston na Computexe predstavil nové pamäte aj disky

HRY > NOVINKY >

Na Computexe nechýba ani Kingston, ktorý tam tiež odprezentoval svoje novinky a tentoraz to celé ladil do tematiky pretekárskych áut a rýchlosti. Celé sa to nieslo v claime „Racing Beyond Limits“, takže je jasné, že rýchlosť je najvýraznejším prvkom týchto noviniek. Okrem toho ale aj Kingston nabieha na vlnu využívania umelej inteligencie:

Transformačný dopad umelej inteligencie a jej všestranných aplikácií, ktoré siahajú od strojového učenia, cloudu a edge computingu až po generatívnu umelú inteligenciu, úplne zmenil celé odvetvie a podnietil spoločnú snahu o využitie jej plného potenciálu,“ povedal Kevin Wu , viceprezident predaja/marketingu a rozvoja obchodu v regióne APAC. „Spoločnosť Kingston na veľtrhu COMPUTEX 2024 predstavuje rad nových vysoko výkonných pamätí a SSD diskov v prezentácii so závodnou tematikou, ktorá ukazuje, ako výrobky značky Kingston spĺňajú rastúce požiadavky na vysokokapacitné a vysoko výkonné riešenia. Spoločnosť Kingston je naďalej odhodlaná dodávať najlepšie riešenie vo svojej triede a posúvať hranice, pretože aj my 'pretekáme za hranicami možností'.

To sa pretavilo do týchto noviniek:

Kingston FURY Renegade DDR5 RGB Limited Edition

  • Prevedenie limitovanej edície: Pamäť má elegantné čierno-červené prevedenie chladiča inšpirované závodnými vozidlami. U tohto modelu sú k dispozícii exkluzívne efekty RGB podsvietenia .
  • Rýchlosť: 8000 MT/s
  • Kapacita: Set dvoch kusov, 48 GB (2x 24 GB)
  • 19 prednastavených efektov RGB podsvietenia a certifikácia pre Intel XMP 3.0

Kingston FURY Impact DDR5 (CAMM2)

  • Menšie rozmery, vyššia kapacita: Pamäťový modul s dvojkanálovým režimom ponúka kompaktnejšie rozmery, nižšiu spotrebu energie, vyššiu kapacitu a rýchlosť, čo je ideálne pre používateľov notebookov, herných notebookov a mobilných pracovných staníc.
  • Kapacita: 32 GB

Externý SSD disk XS1000

  • Nový farebný variant: Nová červená verzia pre štýlové uchovanie cenných životných okamihov.
  • Rozhranie: USB 3.2 Gen 2
  • Rýchlosť : Až 1050 MB/s pri čítaní a 1000 MB/s pri zápise
  • Kapacita : 1 TB, 2 TB

Kenting Bay (kódové označenie) PCIe 4.0 NVMe SSD

  • Exkluzívne preview: Zatiaľ nevydaný SSD disk sa môže pochváliť výkonom Gen 4x4 NVMe PCIe v kompaktnom prevedení M.2 2280.
  • Rýchlosť : Rýchlosť sekvenčného čítania/zápisu až 6000/5000 MB/s
  • Kapacita : 500 GB – 4 TB





Páči sa mi! (+2)






Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
|Problem s pc (2)
Zdravím mam starší PC Komponenty : Amd Ryzen 54650...
|Tainted grail patch 1.05 (1)
Zdravíčko chcem sa opýtať ci je najnovší patch 1.0...
|Wolfenstein et (2)
ahojte snazim sa nainstalovat Wolf ET no po instal...
|Oled monitor? rada pri kúpe (11)
Zdarec, potreboval by som vašu radu alebo lepšie p...
|Gamepass na pc , odkial kupuje... (7)
Ahojte, odkial kupujete gamepass na PC? Vyskusal s...
|Filmy filmy filmy film... (47399)
O filmoch. Hádam chápete....
|Serialy (16982)
prison break, lost, jericho, battlestar galactica ...
|Screenshots (63395)
Vkladajte sem vaše zaujímavé screenshoty z hier. O...
|Playstation 5 (1889)
Playstation 5 fórum - Všetko týkajúc sa tejto plat...
|Sector hraje ... (126225)
:diskoška o HRACH, ktore prave hravate, ale aj o t...
|Svet, ukrajina, vojny ... (41092)
Sem môžete dávať správy zo sveta, o Ukrajine a ďal...
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
Sector.sk - hry, recenzie, novinky
Ochrana súkromia | Reklama | Kontakt
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2025 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk