Rad Nothing Phone (3a) bude poháňaný procesorom Snapdragon |
Pomaly sa blíži predstavenie novej generácie Nothing Phone telefónov.
Technologická spoločnosť Nothing so sídlom v Londýne dnes odhalila, že rad Phone (3a) bude poháňaný procesorom Snapdragon, ktorý je pre nich dokonalou voľbou pre elitný výkon. Firma tak prejde z Mediatek čipov, ktoré poháňali predchádzajúci generáciu telefónov.
Generálny riaditeľ spoločnosti Nothing Carl Pei povedal: „S radosťou oznamujem, že sa s Phone (3a) vraciame k čipom Qualcomm Snapdragon. Oproti Phone (2a) Plus bude mať Phone (3a) o 25% rýchlejšie CPU a o 72% rýchlejšie NPU“. Nevieme tak, ktorý čip konkrétne to bude, ale už nejakú dobu sa šíria dohady o Snapdragon 7s Gen 3. Možno však Pro verzia ponúkne niečo výkonnejšie.
Rad Phone (3a) bude predstavený v rámci veľtrhu MWC 2025 už 4. marca o 11:00 stredoeurópskeho času. Fanúšikovia značky sa môžu zaregistrovať na stránkach nothing.tech a mať tak upozornenie na všetky novinky ohľadom nadchádzajúceho predstavenia.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- God of War Laufey, spin-off God of War série, bol predstavený 399
- Rockstar sa tomu snažil veľmi zabrániť, ale zamestnanci sa nakoniec spojili v odbo 40
- Wolverine sa bližšie predstavil 101
- Júnové hry 23
- Nový výpredaj začal 6
- September sa zahustil hrami, ako sa vydavatelia snažia vyhnúť GTA VI 60
- State of Play začne o 23:00 136
- Amazon zrušil Stargate seriál... lebo bol pre fanúšikov Stargate 46
- Clutch bude nová racingovka kombinujúca Need for Speed a Forzu Horizon 49
- Horor Obsession môže byť jedným z najziskovejších filmov všetkých čias 10 zobraziť viac článkov >







-bude-po-image-624-660.jpg)






