Webzen ukázal niekoľko nových záberov z ich prichádzajúcej MMO akcie Huxley, ktorá by mala vyjsť pre PC na konci roka a pre Xbox360 niekedy teraz. Vyzerá, že ich plány boli posunuté a ako útechu tu máme len obrázky. Hra bude fungovať na Unreal 3 engine a v postapokalyptickom svete si zabojujú proti sebe rôzne frakcie preživších ľudí o zdroje vzácnej energie.
Nové obrázky nevyzerajú práve na vrchol Unreal 3 enginu, ale ak by detaily vynahradila rozsiahlosť, môže sa to dať prežiť. Zaujímavé bude na hre hlavne spolupôsobenie PC a Xbox360 hráčov, kde každá skupina bude mať vo virtuálnom svete vlastné mesto, z ktorého sa vydávajú na questy, alebo zapájajú do rozsiahlych bojov (pridanie PS3 mesta by nebolo zlé, aj keď zrejme nereálne).
Na vydanie hry si zrejme ešte počkáme a pravdepodobne príde až po spustení Live Anywhere služby v lete.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rockstar predstavil bonusy pre predobjednávky a edície GTA VI, pridal nové zábery 242
- Pôjde cena GTA VI na 89 eur? 185
- Alza rozbehla nové zľavy 48
- GTA VI dostalo novú stránku, v ktorej ukazuje nový pohľad na mesto 71
- Rockstar predstavil oficiálny cover art pre Grand Theft Auto VI 162
- Jurassic World: Dominion je najdrahším filmom histórie, účtovné výkazy ukázali nák 15
- Rockstar odrezal hráčov štandardnej edície GTA VI od obsahu v hre 210
- Najdrahšia hra na Steame stojí 1000 dolárov a nemá takmer žiadnu hrateľnosť 20
- Valve po mesiacoch neistoty oficiálne potvrdilo ceny Steam Machine 119
- Zomrela herečka Daveigh Chase, hlas Lilo a hviezda Kruhu, mala len 35 rokov 18 zobraziť viac článkov >
|
Xbox 360
PC Vývoj: Webzen / Webzen Štýl: Akcia / Multiplayer
| ||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||












