ROZDÁVAČKA KĽÚČOV

Rozdávačka kódov do Pixel Action HeroesSlovenské štúdio Cypronia dnes na Nintendo Switch prináša svoju multiplayerovú akciu Pixel Action Heroes, ktorá berie vizuálny štýl Minecraftu, mieša ho s paródiou na klasických akčných hrdinov a nechá vás v arénach nielen bojovať, ale aj ich stavať. Hra pôvodne vyšla na Wii U a nová verzia pre Switch prináša mnohé opravy a tiež nový obsah.

A keďže sa Wii U verzia už rok drží na prvom mieste predajov japonského digitálneho Wii U rebríčka, rozhodli sa vydanie Switch verzie osláviť. Od Nintenda nakúpili 500.000 kódov na hru, aby ich rozdali hráčov vo svete. Povedali nám, že chcú hru dať každému jednému Switch hráčovi na Slovensku, tak sme spolu s nimi pripravili rozdávačku, kde si stačí len zažiadať o hru a dostanete kód.

Má to jeden menší háčik. Nintendo poskytlo globálne len americké kódy, keďže je však Switch konzola region free, stačí si v nej založiť nový americký účet, na ňom aktivovať kód a stiahnuť hru a následne už môžete hrať z ktoréhokoľvek účtu.

Hra na našej stránke zozbierala v diskusiách rôznorodé reakcie a niektoré boli vážne až trošku agresívne. Ak by ste teda chceli autorov hry "zastreliť", budete mať dnes možnosť, keďže budú hrať na serveri s názvom "cypronia".


Rozdávačka je teraz len pre prihlásených používateľov

SECTOR MAGAZÍN

pdf

SECTOR MAGAZÍN
#112


SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
| Thrustmaster t150, pedále (1)
Zdravím sectoraci, chcem sa opýtať či nemá niekto ...
| Metro exodus vyhodnotenie súťa... (4)
Dobrý deň smiem sa spýtať kedy bude vyhodnotená sú...
| Stavba pc amd (8)
Zdravím ľudia, chcem sa spýtať na vaše rady čo by ...
| Metro exodus (3)
ahojte..možete mi prosím poradiť ako spustit metro...
| Stalker cop - minimapa (2)
Zdravím, posielam nejaké obrázky z mapky pre hru S...
KOMENTÁRE
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk