ROZDÁVAČKA KĽÚČOV

Rozdávačka kódov do Pixel Action HeroesSlovenské štúdio Cypronia dnes na Nintendo Switch prináša svoju multiplayerovú akciu Pixel Action Heroes, ktorá berie vizuálny štýl Minecraftu, mieša ho s paródiou na klasických akčných hrdinov a nechá vás v arénach nielen bojovať, ale aj ich stavať. Hra pôvodne vyšla na Wii U a nová verzia pre Switch prináša mnohé opravy a tiež nový obsah.

A keďže sa Wii U verzia už rok drží na prvom mieste predajov japonského digitálneho Wii U rebríčka, rozhodli sa vydanie Switch verzie osláviť. Od Nintenda nakúpili 500.000 kódov na hru, aby ich rozdali hráčov vo svete. Povedali nám, že chcú hru dať každému jednému Switch hráčovi na Slovensku, tak sme spolu s nimi pripravili rozdávačku, kde si stačí len zažiadať o hru a dostanete kód.

Má to jeden menší háčik. Nintendo poskytlo globálne len americké kódy, keďže je však Switch konzola region free, stačí si v nej založiť nový americký účet, na ňom aktivovať kód a stiahnuť hru a následne už môžete hrať z ktoréhokoľvek účtu.

Hra na našej stránke zozbierala v diskusiách rôznorodé reakcie a niektoré boli vážne až trošku agresívne. Ak by ste teda chceli autorov hry "zastreliť", budete mať dnes možnosť, keďže budú hrať na serveri s názvom "cypronia".


  Zadajte váš E-mail: SECTOR MAGAZÍN

pdf

SECTOR MAGAZÍN
#105


SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
| Chaserv1.49 po internete (0)
V roku 2012 gamespy zrušilo zmluvu so Slovenským t...
| Red dead redemption 2 (2)
Chcel by som sa spýtať, či Red dead redemption 2 p...
| Gwent - ore bugged (1)
Začal som hrať Gwent, a nepoznám tam ešte úplne vš...
| Máte niekto witcher 3 na xbox ... (0)
Zdravím, vymením FIFA16 alebo Madden17 za Witcher ...
| Forza horizont 3 hoot wheels (6)
Mam xbox one a zakupenu forzu horizont 3 zakupil s...
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2018 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk