Analýza beta verzie Gears of War 3 |
Digital Foundry sa bližšie pozrelo na beta test Gears of Wars 3, teda hlavne na grafiku a výkon enginu. Oba parametre dopadli výborne.
Digital Foundry sa bližšie pozrelo na beta test Gears of Wars 3, teda hlavne na grafiku a výkon enginu. Oba parametre dopadli výborne. Hra výrazne zvýšila grafickú kvalitu a prakticky si už v betateste drží stabilných 30 fps, z ktorých sa odchýli skutočne len výnimočne. Ak má začať klesať, objaví sa skôr tearing, ale rovnako len na krátku dobu
Výnimku z čistého framerate ukazuje mapa Old Town, kde pri bojoch na blízko alebo pri efekte prachu klesá framerate k 20 fps. Zrejme tu to ešte dostatočne neoptimalizovali, stále je to beta, takže môžeme čakať zlepšenie do finálnej verzie v novembri.
Dojem 30 fps ešte zvyšuje motion blur skinning, ktorý je novou funkciou Unreal Enginu 3 pre Xbox360 a PC, ktorá umožňuje zapnúť motion blur na jednotlivé objekty alebo časti postavy. Napríklad, ak sa jedna ruka pohybuje rýchlejšie ako druhá, bude to poznať aj na motion blure. Rovnako do hry prídu vylepšenia videné v PC a Xbox verziách Bulletstormu a to napríklad vylepšené god-rays, ktoré sa napríklad bete prejavili pri piesočnej búrke v trenches mape.
Hra síce v nemá antialiasing, ale obraz je aj tak kvalitný a výraznejšie hrany neuvidíte. Rovnako si nejde nevyšimnúť vylepšené streamovanie textúr aj level of detail funkciu. Mimo toho sú, samozrejme, vylepšené tiene, realistickejšie svetlá, lepšia zeleň, použitých je množstvo transparencií a particle efektov.
Video na Digital Foundry ukazuje rozdiel medzi dvojkou a trojkou. Zatiaľ to je len multiplayer, efekty využité na maximum môžeme čakať v single kampani.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové zľavy boli spustené 5
- Microsoft zlacnil Game Pass Ultimate a PC Game Pass 64
- Assassin's Creed Black Flag Resynced sa predstavuje 92
- Toto nie je GTA VI 23
- V príprave je vraj ako pokračovanie Mafia: The Old Country, tak aj Mafia 2 remake 43
- Porovnanie pôvodného Assassin's Creed Black Flag a nového remaku 43
- RECENZIA: Ghost Master: Resurrection 1
- Článok: Corsair Vanguard Air 99 Wireless klávesnica 13
- Diablo 4: Lord of Hatred má prvé recenzie 33
- Čo prinesie Assassin's Creed Black Flag Resynced? 62 zobraziť viac článkov >
|
Xbox 360
Vývoj: Microsoft / Epic Games Štýl: Akcia Web: domovská stránka hry
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||














