Squad už má peniaze na vývoj a úspešne napreduje |
Taktická tímová akcia bola po niekoľkých dňoch nakopnutá na Kickstarteri a zbierka stále pokračuje. Do boja sa zapoja aj vozidlá.
HRY > NOVINKY >
Taktická tímová FPS Squad bola úspešne nakopnutá na Kickstarteri, kde už je vyzbieraná a prekročená potrebná suma 184 000 dolárov, a pritom do konca kampane ešte zostáva 23 dní.
Jednou z atraktívnych súčastí hry budú aj vozidlá. Prvým predstaveným je Humvee a vývojári nám čoskoro predvedú ďalšie. V hre sa bude bojovať aj na mape Kohat Toi s rozlohou štyri kilometre štvorcové, ktorá je vytvorená na základe satelitných údajov a navrhnutá v kolaborácii so skúsenými moddermi a kartografmi. Zámerom tvorcov je sprístupniť všetkým hráčom kompletnú bojovú výbavu a bez nutnosti grindovania kvôli jej získaniu. Bude to štandard, prípadne výzbroj odobria velitelia tímu a práporu.
Páči sa mi!
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Zomrel Cary-Hiroyuki Tagawa, známy ako Shang Tsung z Mortal Kombatu 19
- Netflix oficiálne ohlasuje odkupovanie Warner Bros za 82 miliárd dolárov 136
- Čo získa Netflix odkúpením Warner Bros? 52
- Ako teraz vyjde poskladanie PC? Oplatí sa stále zložiť si ho, alebo kúpiť už hotov 127
- RECENZIA: Blood: Refreshed Supply 37
- Remake Assassin's Creed IV: Black Flag prekvapí svojím podnázvom 16
- Nové zľavy pred Vianocami 16
- Netflix vyhral ponuku na odkúpenie Warner Brosu, začína rokovania 80
- Aké hry kúpiť pod stromček na Vianoce 2025? 23
- Uvidíme na The Game Awards trailer na remake prvého Tomb Raidera? 31 zobraziť viac článkov >
|
PC
Vývoj: Offworld Industries / Offworld Industries Štýl: Akcia / Taktická
| ||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||


















