Benchmarky SteamOS 2.0 sú zvláštne, AMD nepotešia |
Phornix spravil pekný súhrn 22 kariet a ich fungovania na Steam OS 2.0 a vyzerá, že AMD bude mať čo robiť s ovládačmi, Fury a R9 290 končia veľmi nízko.
> NOVINKY >
Phornix spravil pekný súhrn 22 kariet a ich fungovania na Steam OS 2.0 a vyzerá, že AMD bude mať čo robiť s ovládačmi, Fury a R9 290 končia veľmi nízko. Dostali sa až pod GTX460. Nvidia spolupracovala na Vulkan API a tlačí aj svoje Linux ovládače, takže si to zrejme už stihla zoptimalizovať, aj keď treba dodať, že systém, na ktorom je GTX680 rýchlejšie ako GTX980ti je veľmi zvláštny.
Konkrétne všetky benchmarky sa správajú zvláštne, majú taký schodíkový efekt, jednu maximálnu úroveň, na ktorej sa zoradia všetky Nvidia karty či to už je 130 fps, 150 fps, alebo 90 fps, a druhú uroveň o štvrtinu alebo polovicu nižšie, kde sa zoradia AMD karty spolu so slabšími Nvidia kartami.
Zatiaľ sa zdá, že Steam OS má pred sebou ešte dlhú cestu.
Páči sa mi!
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Planet of Lana II 1
- PS6 vs Xbox Next vs Steam Machine - porovnanie výkonu, špecifikácií a aj cien 83
- Nové megazľavy spustené 18
- PlayStation 6 vraj veľké odloženie nečaká, vyššie ceny RAM nemajú výrazne zmeniť p 68
- Christopher Lambert si zahrá v novom Highlanderovi 28
- Forza Horizon 6 ukázala svoju hrateľnosť 76
- Aký procesor bude mať nová Xbox konzola? 35
- Analýza ukazuje, že Sony prichádzalo o PC predaje pre neskoré vydanie hier na tejt 181
- Sony testuje rôzne nacenenia hier na PS Store 44
- Uchmatnite si Planet Coaster zadarmo 2 zobraziť viac článkov >













