Far Cry Primal je plnohodnotnou hrou, ponúkne kampaň na 30 hodín |
Ubisoft by rád vyvrátil pochybnosti hráčov o svojej pripravovanej prehistorickej akcii Far Cry Primal
Ubisoft by rád vyvrátil pochybnosti hráčov o svojej pripravovanej prehistorickej akcii Far Cry Primal. Tí si, dalo by sa povedať, myslia, že ide len o Far Cry 4.5. V rozhovore pre IGN ale hru obhajuje jej hlavný scenárista Kevin Shortt. Tvrdí, že pre nich je Far Cry Primal plnohodnotnou Far Cry hrou. Hlavná kampaň by vám mala zabrať zhruba 30 hodín a pre hru vytvorili úplne nový svet, s novou faunov aj flórou. Je to plná hra, ak o tom niekto pochybuje, údajne bude stačiť stráviť s hrou len pár chvíľ na to, aby ste zistili, že to tak nie je. Je to naozaj nová Far Cry hra.
Zároveň obhajuje aj dobové zasadenie hry. V hre sa dostaneme do obdobia 10.000 rokov pred náš letopočet, čo je vraj pre hru vhodné, keďže to je obdobie, kedy sa ľudia začali usádzať a tvoriť dediny, čoho dôsledkom bolo aj viac vojen a konfliktov medzi kmeňmi, ktoré bojovali o prírodné zdroje. Ako už asi viete, v hre si vytvorili vlastnú reč a to z toho dôvodu, že používanie moderných jazykov pri vývoji jednoducho pôsobilo divne.
A prečo v hre nenarazíte na dinosaurov? No, Ubisoft nechcel nijako odbočiť zo zvoleného časového obdobia. Hra sa odohráva v dobe kamennej a už vtedy boli milióny rokov len minulosťou. Ľudia s dinosaurami nikto nežili v jednom období a tomu chceli zostať verní. Myslí si, že by to pre hráčov mohla byť zábava, no nie pre nich. Chceli reprezentovať dobu kamennú a to pomerne verne, aj keď si do nej pridali aj niečo svoje.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- God of War Laufey, spin-off God of War série, bol predstavený 399
- Rockstar sa tomu snažil veľmi zabrániť, ale zamestnanci sa nakoniec spojili v odbo 40
- Wolverine sa bližšie predstavil 101
- Júnové hry 23
- Nový výpredaj začal 6
- September sa zahustil hrami, ako sa vydavatelia snažia vyhnúť GTA VI 60
- State of Play začne o 23:00 136
- Amazon zrušil Stargate seriál... lebo bol pre fanúšikov Stargate 46
- Clutch bude nová racingovka kombinujúca Need for Speed a Forzu Horizon 49
- Horor Obsession môže byť jedným z najziskovejších filmov všetkých čias 10 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS4 Xbox One Vývoj: Ubisoft / Ubisoft Štýl: Akčná Adventúra Web: domovská stránka hry
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||















