Star Wars Battlefront rozšíri v prvom veľkom DLC maximálny počet hráčov |
Podľa leaknutých informácii prvé platené DLC pridá dva mody a novú mapu.
Podľa leaknutých informácii prvé veľké platené DLC pre Star Wars Battlefront nazvané Outer Rim pridá dva mody a dve mapy. Plus nové zbrane a možnosti postáv.
Jedna vnútorná mapa bude Jabbov palác na Tattoine, druhá otvorená budú továrne na Sulluste. Čo bude ale zaujímavé budú mody a to konkrétne Invasion mod. Ten totiž rozšíri počet hráčov na 60 a teda ponúkne 30 vs 30 boje. Bude to mod podobný ako Walker Assault, ale pridá viac vozidiel obom stranám. Invasion bude dostupný na Sulluste a Impérium sa bude v ňom snažiť oslobodiť továrne obsadené rebelmi. Budú mať 4 AT-AT, kde dve budú v hre od začiatku, ďalšie dve sa neskôr pridajú podľa toho ako sa budú vedieť rebeli obraňovať.
Druhý mod bude Scramble, ktorý bude 12 vs 12 a rovnako bude určený pre mapu z DLC, konkrétne Jabbov palác. Tu sa do hry pridajú nové Star Cards a obe strany budú môcť používať pasce. Ale pozor, na mape bude aj Rancor, ktorý nemá rád ani jednu stranu a trhať bude každého na koho narazí.
Outer Rim DLC vyjde v marci.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- The Elder Scrolls IV: Oblivion remastered bol predstavený a rovno vydaný 294
- The Elder Scrolls IV Oblivion remastered sa na Steame pekne rozbehol 129
- Grafických kariet je na skladoch stále viac, už dostanete aj RTX 5070 Ti za lepšie 62
- Aký monitor si vybrať za 100, 200, 400 alebo 1000 eur? Aký rozmer, obrazovku a pom 110
- Takto bude vyzerať iPhone 17 Pro s obalom 64
- GTA San Andreas má dostupný slovenský AI dabing 47
- The Elder Scrolls IV: Oblivion Remastered bude ohlásený zajtra 31
- Porovnanie druhej epizódy The Last of Us season 2 seriálu s hrou 42
- Battlefield ukazuje základ svojej hrateľnosti - deštrukciu 28
- X-Files reboot je už v príprave 65 zobraziť viac článkov >
PC
PS4 Xbox One Vývoj: EA / DICE Štýl: Akcia / Multiplayer Web: domovská stránka hry
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|