Tvorcovia Alan Wake a Quantum Break pripravujú nový projekt, jeho kódové označenie je P7 |
Ďalšia hra od Remedy má byť vydaná na čo najširšie spektrum platforiem, zatiaľ viac neprezradili.
Čo bude ďalej s vývojármi Alana Wakea a Quantum Break? Túto otázku si kladú mnohí, pričom nasledujúca správa by do tejto problematiky mohla vniesť viac svetla. Súčasťou poslednej správy o ziskoch štúdia Remedy je totiž niekoľko ďalších poznatkov, ktoré zahŕňajú potvrdenie nového herného projektu s kódovým označením P7.
Existencia tohto titulu je asi všetko, čo vieme, avšak Remedy tiež potvrdili, že ich cieľom je, aby sa tento titul dostal na čo najširšie spektrum platforiem, takže by nemalo ísť o exkluzivitu na jeden systém. S tým súvisí aj informácia, že ich Northlight engine, ktorý bol vytvorený pre Quantum Break, bude podporovať aj systém PlayStation 4.
Okrem projektu P7 robí Remedy aj pokračovanie CrossFire, ktoré vzniká v partnerstve s kórejským štúdiom Smilegate. Prvá hra totiž bola masívnym hitom, ktorý dosiahol 650 miliónov registrovaných používateľov a viac ako 1 miliardu ročných príjmov.
Mnohí sa pýtajú tiež na pokračovania hier Alan Wake a Quantum Break. O prvej zmienenej nevieme vôbec nič, len to, že sami Remedy by pokračovanie niekedy radi pripravili, nakoľko majú už nejaké nápady, no pravdepodobne to záleží aj od toho, či ho chce aj Microsoft, nakoľko hra vznikala s ich partnerstvom. V prípade Quantum Break situácia s pokračovaním nie je veľmi ružová. Šéf marketingu v Microsofte Aaron Greenberg totiž povedal, že síce sa Quantum Break predáva veľmi dobre, no podľa neho rovnako ako nie každý film, tak nie každá hra potrebuje pokračovanie.
Čo by ste od Remedy ďalej radi videli vy?
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- YouTube blokuje prehrávanie videa v prehliadačoch pri zamknutej obrazovke na mobil 99
- Nové zľavy už boli spustené, môžete nakupovať 41
- Zomrela Catherine O'Hara zo Sám doma aj The Last of Us 33
- Filmová adaptácia hry Split Fiction už má scenár 45
- Nový Xbox Magnus má byť hybridná PC konzola 134
- Fallout 76 je dočasne zadarmo pri príležitosti finále seriálu 7
- The Last of Us seriál bude mať zrejme len tri série 97
- Rambo prequel sa už natáča, robí ho režisér Sisu 28
- CXMT ide proti prúdu, predáva lacné DDR4 pamäte 52
- Sony si patentovalo ovládač bez tlačidiel 49 zobraziť viac článkov >












