Crackdown 3 ukazuje nový gameplay |
Ešte pred ComicConom, kde bude hra ešte bližšie predstavená poslali autori Crackdownu 3 nový gameplay.
HRY > NOVINKY >
Ešte pred ComicConom, kde bude hra ešte bližšie predstavená poslali autori Crackdownu 3 nový gameplay. Poslali ho youtuberovi theRadBrad , ktorý veľmi nevedel o čo ide, ale aspoň si môžeme pozrieť možnosti pohybu po meste a hlavne singularity zbraň, ktorá vytvorí čierne diery.
K tomu si vraj autori na ComicCon (22. júla) odložili zaujímavú informáciu o hre. Uvidíme, či už predstavia aj multiplayer, ale možno by bolo zaujímavejšie, keby do hry ohlásili aj singleplayerový sandboxový mod v plne deštrukčnom meste.
Zo zaujímavostí hra je doteraz najväčší Crackdown s dvakrát väčším mestom ako v prvej časti a to nie len do šírky, ale aj do výšky, kde je najvyšší mrakdrap dvojnásobne vyšší. Hra vyjde 7. novembra spolu s Xbox One X.
Páči sa mi! (+3)
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Metal Gear Solid Delta: Snake Eater 28
- DOJMY: Heroes of Might and Magic: Olden Era 36
- Nové Alza dni zľavy spustené 10
- Windows 10 podpora dnes skončila, ale môžete si ju predĺžiť na ďalší rok 143
- Článok: ROG Xbox Ally X 81
- Čo AMD prinesie do RDNA 5 GPU čipov? 83
- Black Myth: Wukong dostáva veľkú aktualizáciu s vylepšeným výkonom na PC a PS5 47
- Chat3D - AI revolúcia v 3D modelovaní 29
- Intel ukázal prvý čip na jeho novej 18A architektúre 30
- Tomonobu Itagaki zomrel vo veku 58 rokov 20 zobraziť viac článkov >
Xbox One
PC Vývoj: Microsoft / Reagent Games Štýl: Akčná Adventúra
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|