PRIHLÁS

EA hovorí, že si nemôže dovoliť spraviť chyby pri spoplatnení Anthem alebo Battlefiedu V

EA samé povedalo, že úvodné spoplatenie Battlefront II pokazilo, ale dodáva, že si to už nemôže dovoliť a ani si to nedovolí.

pridal saver 16.4.2018 o 14:30 pod hry
EA hovorí, že si nemôže dovoliť spraviť chyby pri spoplatnení Anthem alebo Battlefiedu V

HRY > NOVINKY >

EA spravilo zmeny na najvyšších miestach, ktoré by mohli zaistiť, aby sa podobná veci ako pri Battlefronte II neopakovala. Laura Miele sa stala Chief Studios Officer a Patrick Söderlund bol povýšený na Chief Design Office, teda sa bude starať o dizajn hier.

Konkrétne Söderlund v interview povedal:

"Klamal by som, keby som povedal, že to, čo sa stalo s Battlefront a čo sa stalo so všetkým okolo looboxov, nemalo vplyv na EA ako spoločnosť a vplyv na nás ako manažment. Môžeme na to zabudnúť a predstierať, že sa to nestalo, alebo môžeme konať zodpovedne, uvedomiť si, že sme urobili nejaké chyby a pokúsili sa napraviť tieto chyby a poučiť sa z nich.

Mali sme zámer, ktorý bol zameraný na nás, zámer aby sme mali viac ľudí, ktorí hrajú hru a hrajú ju dlhšie. A tak ako veľa iných hier na trhu, aby sme si to mohli dovoliť, dostali sme nápad, ako na tom zarobiť. Ale spravili sme to zle. V dôsledku toho sme museli urobiť veľmi rýchle a drastické kroky, aby sme všetko zlé zrušili, odvtedy sme pracovali a redizajnovali systém postupu v hre. Zdá sa, že ľudia oceňujú to, čo sme urobili, hráči sa vracajú a vidíme silnejšie čísla. Zdá sa, že ľudia si myslia, že to z väčšej časti teraz máme správne nastavené. Neznamená to, že sa tam zastavíme. Budeme pokračovať v zlepšovaní hry, budeme tieto veci naďalej presadzovať a budeme musieť byť veľmi opatrní, čo to celé znamená pre budúce produkty.

Podnikli sme významné kroky ako spoločnosť, aby sme preskúmali a pochopili mechaniku okolo speňaženia, boxov a iných vecí v našich hrách skôr, ako sa dostanú na trh. V prípade hier, ktoré prídu, ako Battlefield V alebo Anthem, nám hráči dali jasne najavo, že si nemôžeme dovoliť urobiť podobné chyby. A ani ich nespravíme.

Je nám jasné, že hráči vidia spoločnosť inak ako my. A v tejto situácii, ako člen výkonného tímu, ako ten, kto riadi všetky štúdiá, to musím brať vážne. Musíme naďalej počúvať a pochopiť, čo to spôsobuje. Musíme byť veľmi opatrní v tom, čo robíme.

Musíme podniknúť kroky a ukázať ľuďom, že sme seriózni pri budovaní najlepších možných produktov, že máme záujem jednať s hráčmi férovo a že sme tu, aby sme priniesli čo najlepšiu zábavu. A v prípadoch, keď to nespravíme správne, musíme počúvať, poučiť sa z toho a stať sa lepšími."

Patrick Söderlund bol pôvodne šéfom DICE a teda vie, o čom hovorí, dúfajme, že sa do budúcnosti postará o správne navrhnutie podobných vecí. 





Páči sa mi! (+6)




NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA
  1. Netflix možno omylom prezradil, že GTA 6: Extended Look bude mať tri časti 41
  2. Alza spustila nové zľavy 9
  3. Mafia Omerta Edition ohlásená - spojí všetky štyri hry série, prvá Mafia dostane 6 54
  4. Problémy s tekutým kovom v PS5 sa znovu ozývajú, nepomáha ani horizontálna poloha 57
  5. RECENZIA: No More Room in Hell 2 7
  6. Výrobcovia pamätí si vopred zaistili miliardy, kríza môže trvať do 2029 75
  7. Netflix údajne môže za odhalenie GTA 6 dať až 100 miliónov dolárov 85
  8. The Lord of the Rings: War in the North sa práve vrátil v Legacy edícii. 23
  9. Obrovské AI dátové centrum Amazonu môže byť najväčším zdrojom emisií v USA 130
  10. GTA VI: An Extended Look má pripomínať film alebo seriál, preto bude na Netflixe 85
  11. zobraziť viac článkov >


Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
|Xbox hraci (5)
Ahojte, kde sa teraz pls najnovsie zdruzuju Xbox S...
|Hra na cd/dvd/blueray, ktoru s... (14)
Zdar vsetci. Aku hru si najviac cenite, ktoru mate...
|Hry, ktoré si treba aspoň raz ... (23)
Poslednú dobu tu čítam samé negatíva ovplyvňujúce ...
|Pc - na komunitu (11)
Ako sa zakladá web? Treba mať živnosť? Chcem web s...
|Linux a hry (4)
Ahojte chcel by som ci mi vie niekto poradiť čítal...
|Filmy filmy filmy film... (48903)
O filmoch. Hádam chápete....
|Off-topic (135456)
Čokoľvek, čo budete chcieť povedať, možete spraviť...
|Hlavná diskusia (33)
O všetkom, respektíve ak máte nejaké otázky alebo ...
|Diskusia k hlasovaniu (sector) (11544)
Tu môžete rozviesť svoje zahlasovanie v sector hla...
|Screenshots (67064)
Vkladajte sem vaše zaujímavé screenshoty z hier. O...
|Svet, ukrajina, vojny ... (57214)
Sem môžete dávať správy zo sveta, o Ukrajine a ďal...
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
Sector.sk - hry, recenzie, novinky
Ochrana súkromia | Reklama | Kontakt
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2026 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk