PRIHLÁS

Tvorca Assassin's Creed ukázal brutálnu prírodu vo svojom novom titule

Patrice Désilets predviedol na chorvátskej konferencii Reboot ukážku zo svojho pripravovaného titulu Ancestors: The Humankind Odyssey

pridal matus_ace 20.4.2018 o 14:00 pod hry
Tvorca Assassin's Creed ukázal brutálnu prírodu vo svojom novom titule

HRY > NOVINKY >

Patrice Désilets pracoval na Prince of Persia sérii, no známy je tiež ako tvorca Assassin's Creed. S Ubisoftom sa však nerozišiel práve najlepšie, a tak si založil vlastné indie štúdio Panache Digital Games, kde pracuje na ambicióznom titule Ancestors: The Humankind Odyssey. Ten bude o budovaní ľudského pokolenia naprieč miléniami a na chorvátskej konferencii Reboot z hry ukázal naozaj peknú in-game ukážku. Prebiehalo to však za zatvorenými dverami, nesmelo sa to natáčať a aj zástupca vydavateľa Take Two bol údajne nervózny, aby to neuniklo.

Čiastočne sa informácie dostali von. Celá ukážka vonku nie je, no niektoré médiá z nej majú ani fotky, medzi nimi napríklad VG247. Ukážka v mnohom pripomínala Assassin's Creed, keď v nej opica lozila po stromoch prirodzene a rýchlo. No o tom táto ukážka nebola. Bola o brutálnej prírode, ktorá v hre bude určite zohrávať svoju úlohu. Táto opica totiž veľmi skoro skončila v zuboch krokodíla. A tento krokodíl? Aj toho chvíľu na to zabil šabľozubý tiger, ktorého zas uškrtil had.

Tvorca Assassin's Creed ukázal brutálnu prírodu vo svojom novom titule

Posolstvo pre hru je tak jasné - ak v nej budete chcieť položiť základy civilizácie niekde pri opici, budete si musieť dávať pozor na to, kde sa v potravinovom reťazci nachádzate. Príroda v hre síce bude brutálna, no ukážka tiež predviedla interakciu medzi opicami v skupine. Aj túto pokojnú chvíľku ale nahradila scéna, kde sa opica snažila vykradnúť hniezdo, no skončila mŕtva a čiastočne zjedená vtákom podobným supovi.

Tvorca Assassin's Creed ukázal brutálnu prírodu vo svojom novom titule

Désilets nepredviedol súboje a ani žiadne širšie herné mechaniky, ktoré by nám prezradili viac o tom, ako sa hra bude hrať a ako v nej bude fungovať budovanie pokolenia. Vieme ale, že boj o prežitie bude zohrávať veľkú rolu a tiež si návštevníci mohli pozrieť grafiku, ktorá na malý tím rozhodne nevyzerá zle.

Tvorca Assassin's Creed ukázal brutálnu prírodu vo svojom novom titule





Páči sa mi! (+5)






Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
|Operation flashpoint red river... (0)
ahojte. včera som zakúpil na steam red river,zo st...
|Napajanie ntb (1)
Zdravičko ... Potreboval by som pomoc ... Kupil so...
|Zdielanie gamepass, steam na d... (3)
Ahojte , idem synovi kupit na vianoce jeho vlastne...
|Upgrade pc- bude stačiť zdroj... (14)
Zdravím, po dlhej dobe idem upgradovať PC, z toho ...
|Archelund a exilled kingdom od... (0)
Čo sa s týmito hrami stalo ? Príde niekedy Archelu...
|Screenshots (64615)
Vkladajte sem vaše zaujímavé screenshoty z hier. O...
|Čo vas dnes nasr... nahnevalo ... (44650)
Opozitum temy co vas dnes potesilo , takze sem sa ...
|Sector hraje ... (127735)
:diskoška o HRACH, ktore prave hravate, ale aj o t...
|Playstation 5 (1984)
Playstation 5 fórum - Všetko týkajúc sa tejto plat...
|Filmy filmy filmy film... (48007)
O filmoch. Hádam chápete....
|Svet, ukrajina, vojny ... (45756)
Sem môžete dávať správy zo sveta, o Ukrajine a ďal...
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
Sector.sk - hry, recenzie, novinky
Ochrana súkromia | Reklama | Kontakt
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2025 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk