Sony spúšťa crossplatform pre PS4, Fortnite ho dostáva ako prvé |
Tlak zo strany hráčov Sony donútil konať a tá sa rozhodla povoliť crossplatform aj s ostatnými konzolami v prvých tituloch. Presnejšie zatiaľ vo Fortnite.
Tlak zo strany hráčov Sony donútil konať a tá sa rozhodla povoliť crossplatform aj s ostatnými konzolami v prvých tituloch. Presnejšie dnes štartuje crossplatform vo Fortnite. To dostáva beta test a PS4 hráči si tak budú môcť zahrať so všetkými ostatnými platformami a teda s Xbox One, Switch, PC, Mac, Android a iOS hráčmi. Hra tak bude plne crossplatformová na všetkých platformách.
Sony hovorí, že je to veľká zmena ich politiky a momentálne sú v plánovacom procese v celej firme na podporu tejto zmeny. Keď budú mať viac informácií, podelia sa o ne s hráčmi a pridajú aj špecifické detaily času beta testu. Zároveň ohlásia aj to, ako to bude s ďalšími titulmi. Nakoniec ďakujú hráčom za trpezlivosť pri náročnom procese hľadania riešenia.
Vyzerá to tak, že crossplatformová budúcnosť je už plne otvorená. Ostáva čakať, ako sa to ďalej vyvinie.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Mega výpredaj roka pomaly končí 60
- Prvý pohľad na Sophie Turner ako Laru Croft v Tomb Raider seriáli 97
- Článok: Najlepšie hry roka 2025 59
- Smrteľne chorý fanúšik si možno zahrá GTA VI skôr 67
- Po vzostupe DDR4 sa znovu prebúdza aj DDR3 architektúra 60
- Ryan Hurst bude Kratos v seriálovom spracovaní God of War od Amazonu 30
- PS5 Pro má dostať veľký systémový update s PSSR 2.0 a podporou 120 FPS 96
- ChatGPT Go spustené, je to lacnejšie predplatné, ktoré ponúkne kompromis medzi cen 31
- Aké hry roka sme na Sectore vybrali od roku 1999 do roku 2025? 55
- God of War seriál má ďalšiu posilu - Teresu Palmer 26 zobraziť viac článkov >












