Conan Unconquered bude realtime stratégia v Conan univerze |
Funcom si najal Petroglyph aby vytvoril realtime stratégiu postavenú v Conan univerze.
Funcom si najal Petroglyph aby vytvoril realtime stratégiu postavenú v Conan univerze. Práve ju ohlásili a volať sa bude Conan Unconquered. Hra však nebude štandardná realtimeovka, ale bude zameraná na obranu mesta. Budeme sa totiž snažiť vytvoriť armádu a prežiť útoky hord z Hyborie. Budeme sa brániť pred stále silnejšími útokmi. Popritom sa budeme musieť starať o zásoby, vyvíjať nové technológie a vylepšovať obrany.
Titul sa bude dať hrať ako singleplayer, tak kooperačne pre dvoch hráčov, ktorí budú na obrane mesta spolupracovať. Každý bude mať voľnú ruku v stavbe a vývoji a bude na vás ako dokážete spolupracovať a taktizovať so zásobami a umiestňovaním opevnení.
Celé to tak bude štýl hry ako They Are Billions, respektíve viac otvornej Tower defense hry s realtime bojmi, ale aj s pauzovaním a zadávaním rozkazov s cieľom vytvorenia neprekonateľnej pevnosti. K tomu vám budú prichádzať aj legendárni hrdinovia, kde každý bude mať svoje špecifické vlastnosti a sily. Napríklad príde aj samotný Conan.
Samotné mapy budú náhodne generované a umožňujú vysokú znovuhrateľnosť. Budete môcť objavovať aj okolité prostredia a hľadať tajné poklady v ruinách starých miest, ktoré vám v obrane pomôžu. Ale pozor, tie sú často chránené masívnym obracnami a musíte ich zlikvidovať, aby ste získali svoju odmenu.
Hra vyjde v druhom štvrťrok na PC.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Clair Obscur: Expedition 33 67
- The Elder Scrolls IV: Oblivion remastered bol predstavený a rovno vydaný 296
- The Elder Scrolls IV Oblivion remastered sa na Steame pekne rozbehol 129
- GTA San Andreas má dostupný slovenský AI dabing 52
- RECENZIA: Lost Records: Bloom & Rage 11
- Takto bude vyzerať iPhone 17 Pro s obalom 64
- RECENZIA: Amerzone - The Explorer's Legacy 3
- The Elder Scrolls IV: Oblivion Remastered bude ohlásený zajtra 31
- Porovnanie druhej epizódy The Last of Us season 2 seriálu s hrou 42
- Článok: Razer BlackShark V2 X White Edition 10 zobraziť viac článkov >
PC
Vývoj: Funcom / Petroglyph Štýl: Stratégia / Realtime Web: domovská stránka hry
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|