Samsung Galaxy A8s vyjde v Kórei ako Galaxy A9 Pro |
Galaxy A8s bol najskôr vydaný len v Číne, aby predbehol Huawei s dierkou v displeji a až teraz dodatočne prichádza do ďalších krajín. Vyzerá, že sa bude volať A9 Pro.
Galaxy A8s bol najskôr vydaný len v Číne, aby predbehol Huawei s dierkou v displeji a až teraz dodatočne prichádza do ďalších krajín. Prekvapivo však pod názvom A9 Pro. Takto sa bude volať minimálne v Kórei, kde vyjde 28. februára.
A9 je zvláštny výber názvu, keďže samotný A9 má štyri foťáky a ak Pro má mať len tri, tak je to skôr downgrade ako upgrade na Pro verziu. Označenie A8s sa mu hodí viac a aj cenou sa dostane medzi A7 a A9.
A8s/A9 Pro ponúka tri kamery vzadu a 24 MP hlavný senzor, 10 MP telephoto (zoom) a 5 MP hĺbkový senzor pre zaostrovanie. Poháňa ho Snapdragon 710, má 6 GB RAM + 128 GB pamätí a 3400 mAh batériu. Samotný displej je 6.4 palcový FullHD plus s dierkou v displeji. Dierka je tu v ľavom hornom rohu, zatiaľ čo pri S10 sérii to bude pravý horný roh.
V prepočte cena ide až na €470. Uvidíme, aká cena bude u nás, ak teda raz príde aj sem.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nový AI model Claude Mythos je taký nebezpečný, že ho dostanú iba vybrané firmy 28
- RECENZIA: Life is Strange: Reunion 11
- DOJMY: Forza Horizon 6 32
- RECENZIA: Legacy of Kain: Ascendance 8
- Prvé zábery Elden Ring filmu Alexa Garlanda unikli na TikToku 32
- Prvých 20 minút hrateľnosti Samson hry 42
- Denuvo ochrana bola prekonaná, firma už pripravuje protiopatrenia 67
- Pripravuje sa návrat Uncharted série? 78
- Herečka Milla Jovovich vydala open-source systém MemPalace na dlhodobú pamäť pre A 45
- Sony údajne chystá výkonnú handheld konzolu, má prekonať Xbox Series S 100 zobraziť viac článkov >












