Max Payne pre súdom |
pridal saver 27.7.2003 o 10:26 pod hry
HRY > NOVINKY >
Istý wrestler z Utahu sa rozhodol žalovať Remedy za ich hru Max Payne kde vraj ukradli do hry jeho meno Darryl "Maxx Payne" Peterson ktoré používal pri wrestlingu. Chce od nich vysúdiť 10 miliónov. Dosť lame, ten chlap sa chce asi iba zviditeľniť keďže už zapadol do zabunutia, peniaze sa minuly a potrebuje ďalšie... no Amerika :) Chalp to ešte nazýva ako "Biggest battle of my life" kde si má vraj zachrániť identitu. Už len za tie reči by som ho zavrel.
Páči sa mi!
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rockstar predstavil bonusy pre predobjednávky a edície GTA VI, pridal nové zábery 283
- Rockstar odrezal hráčov štandardnej edície GTA VI od obsahu v hre 281
- GTA VI predobjednávky boli spustené, môžete nakupovať 297
- Najdrahšia hra na Steame stojí 1000 dolárov a nemá takmer žiadnu hrateľnosť 22
- Sony hovorí, že GTA VI sa najlepšie hrá na PS5, no PS5 Pro podporu nespomína 112
- GTA VI láme rekordy už v predobjednávkach, údajne ich má 39 miliónov 105
- Aké PC zložíte za cenu Steam Machine? Koľko vyjde zostava podobná Steam Machine? 107
- Valve po mesiacoch neistoty oficiálne potvrdilo ceny Steam Machine 119
- Steam Machine už dostáva prvé testy 159
- Sony spúšťa masívnu kampaň pre GTA 6, hra už ovládla domovskú obrazovku PS5 69 zobraziť viac článkov >













