PRIHLÁS

Bývalí vývojári z Telltale zakladajú nové štúdio, pracovať budú na hre s interaktívnym príbehom

Vo svojom projekte však chcú kombinovať skutočných hercov - televíziu či filmy s hrami

pridal play3man 10.2.2019 o 11:04 pod hry
Bývalí vývojári z Telltale zakladajú nové štúdio, pracovať budú na hre s interaktívnym príbehom

HRY > NOVINKY >

Bolo len otázkou času, kedy sa bývalí zamestnanci Telltale rozhodnú spojiť svoje sily a pracovať na vlastnom projekte. Teraz sa tak stalo a vytvorili Adhoc Games. Presnejšie ho založili dvaja bývalí vedúci vývoja.

Ich nový projekt nemusí na prvý pohľad príliš vybočovať z toho, čo robili v pôvodnom štúdiu, no po prezradení detailov sa zdá, že by mohlo byť zaujímavý. Chcú sa totiž pozrieť na interaktívne príbehy trochu inak, plánujú využiť skutočných hercov, kombinovať televíziu či filmy s hrami. Sami autori dávajú ako príklad aktuálny diel Black Mirror seriálu - Bandersnatch.

Nick Herman tvrdí, že práve Bandersnatch priniesol niečo, čo v ľuďoch prebudilo záujem o takýto typ zážitku - dostali to, o čom ani nevedeli, že chcú:

"Je to skutočne vzrušujúce, pričom to, čo chceme spraviť my, je neprebádané teritórium, ktoré môže byť kreatívne a zároveň aj komerčne úspešné."

Shorette kolegu doplnil práve tým, že o využití skutočných hercov sa už dlhšie rozprávali, pričom kombinovanie filmu, televízie a hier je to, čomu sa práve teraz venujú: 

"So streamovacími platformami v našich domoch, s mobilnými telefónmi v našich vreckách, sa nachádzame v unikátnej dobe, ktorá odstraňuje bariéry pre takýto obsah. Takže ako skupina ľudí, ktorá svoje zručnosti a skúsenosti získala na tvorbe interaktívnych príbehov, cítime, že teraz je ten správny čas vytvoriť štúdio, ktoré sa zameriava na vytváranie obsahu pre nový priestor."

 





Páči sa mi! (+2)






Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
|Herný kútik (2)
Zdieľajte s inými hráčmi svoj herný "kútik", vzájo...
|Xsplit premium na 12 mesiacov ... (0)
ahojte, ak niekto streamujete alebo sa nahravate, ...
|Commandos: origins (1)
Zravím vás. Pracujem na SK preklade hry Commandos:...
|Predam crash bandicoot n.sane ... (0)
Ahojte, predám cartridge verziu (komplet krabic...
|Ktory herny ntb (4)
Zdravim už dlhši čas rozmyšlam o kupe ntb mam 3 fa...
|Sector hraje ... (125304)
:diskoška o HRACH, ktore prave hravate, ale aj o t...
|Screenshots (62500)
Vkladajte sem vaše zaujímavé screenshoty z hier. O...
|Playstation 5 (1850)
Playstation 5 fórum - Všetko týkajúc sa tejto plat...
|Čo ma dnes potešilo ... (43264)
Sem mozte pisat co vas dnes potesio , co ste prije...
|Zľavy/akcie/rozdávačky - pc (246)
Ahojte, všimol som si (alebo som aspoň nenašiel...
|Svet, ukrajina, vojny ... (38341)
Sem môžete dávať správy zo sveta, o Ukrajine a ďal...
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
Sector.sk - hry, recenzie, novinky
Ochrana súkromia | Reklama | Kontakt
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2025 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk