Samsung predstavil A50, mobil strednej triedy s čítačkou odtlačkov prstov v displeji |
Samsung pokračuje vo svojej A sérii a jej špecifikácie výrazne zvýšil.
Nový Samsung Galaxy A50 ponúkne priam funkcie hi-endov v cene strednej triedy. Totiž zapracuje čítačku odtlačkov prsta do displeja, pridá bezrámikový displej, dostatok pamäte, vodeodolnosť.
Samotný AMOLED displej bude mať 6.4 palca, 1080p rozlíšenie, doplní to 6GB pamäte a 10nm procesor Exynos 9610. Pridáva k tomu peknú 4000mAh batériu. Zadné kamery budú tri 25 MP, f/1.7, PDAF, 8 MP, f/2.2, (ultrawide) 5 MP, f/2.2, hĺbkový senzor. Pridáva prednú 25MP kameru. Celé to bude v IP68 vodeodolnom tele.
Je to veľmi pekná ponuka za 349 eur. U nás bude A50 dostupný v polovici marca v čiernej, bielej a modrej farbe.
Samsung predstavil aj nižšiu A30 verziu, tá sa u nás nebude predávať a ponúkne rovnakú veľkosť, rovnaký displej, rovnakú batériu ako A50, ale senzor odtlačkov prstov vzadu. S tým, že vzadu budú dve kamery, vpredu bude slabšia kamera a procesor bude ešte zo staršej 14nm série - Exynos 7885.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- 10 hier, ktoré zmenili herný priemysel k horšiemu 80
- Hráči plánujú týždňový bojkot PlayStation, chcú protestovať proti krokom Sony 119
- Avengers: Doomsday na Comic-Cone ukázal Dooma, tri vesmíry aj návrat Peggy Carter 25
- Spoluzakladateľ Rockstaru: Ak hráči chcú fyzické hry, firmy by im ich mali ponúkať 48
- EÚ schválila predaj Electronic Arts saudskoarabskému konzorciu za 55 miliárd dolár 83
- Microsoftu stačil týždeň, konzolovú exkluzivitu STALKER 2 spečatil úspešný trailer 48
- Koniec PlayStation diskov môže ohroziť trh s použitými hrami za viac ako 7 miliárd 183
- Kratos sa po God of War: Laufey vráti ako hlavný hrdina ďalšej hry 117
- Halo Campaign Evolved dostáva recenzie 74
- RECENZIA: Above the Snow 1 zobraziť viac článkov >















