Nintendo predstavilo Pokémon Sword a Pokémon Shield, pokračovanie hlavnej série |
Značka Pokémon dnes oslavuje 23 rokov a Nintendo si pre nás pripravilo oznámenie noviniek
Dnes oslavuje 23 narodeniny jedna z najsilnejších herných značiek vôbec - Pokémon, Nintendo si pre nás pri tejto príležitosti pripravilo Pokémon Direct, ktorý začne o 15:00 a oficiálne vieme len to, že v ňom máme očakávať novinky ohľadne značky. Direct bude kratší, potrvá len 7 minút, no aj tak to je dosť času na to, aby prípadne predstavili novú core Pokémon hru pre Nintendo Swirch, ktorá by priniesla 8. generáciu. Všetko to môžete naživo sledovať tu:
Ako sme čakali, Nintendo nakoniec predstavilo pokračovanie hlavnej RPG série, ktoré nám prinesie 8. generáciu Pokémonov a zavedie nás do nového sveta. Tým je bohatý nový región Galar, ktorý ponúkne variabilné prostredia a úplne nové druhy Pokémonov.
Ako sme už u Nintenda zvyknutí, opäť vyjde súčasne dvojica hier - Pokémon Sword a Pokémon Shield. Zatiaľ nepoznáme konkrétny dátum vydania, ale mali by sme sa ich dočkať koncom roka 2019. pravdepodobne v novembri, ako býva zvykom. V prezentácii sme videli aj trojicu štartovacích Pokémonov, ktorých budú mať hráči na výber - rastlinný Grookey, ohnivý Scorbunny a vodný Sobble.
Na záver už len prezradili, že toto nie sú jediné Pokémon novinky na tento rok, ale dočkáme sa viacerých.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Sam Altman z OpenAI hovorí, že jeden príkaz v ChatGPT spotrebuje pätnástinu čajove 38
- The Witcher 3 by mal dostať nové DLC 62
- Nové Alza zľavy ku dňu detí 36
- RECENZIA: Mario Kart World 104
- Harry Potter seriál už obsadil Malfoyovcov 38
- Článok: Nintendo Switch 2 43
- MindsEye podľa očakávaní kvalitou neohúrilo 72
- Článok: Dnes by Dead Space nedostal zelenú - vydavatelia sa boja riskovať 16
- PlayStation Plus Premium a Extra predstavilo júnové hry 17
- Nové mega zľavy spustené 29 zobraziť viac článkov >
Switch Vývoj: Nintendo / Game Freak Štýl: RPG
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|