Red Dead Online dostáva nový režim Spoils of War, v ktorom budete kradnúť zásoby a brániť svoju základňu |
Nový režim je tímová záležitosť, v ktorej pôjde o kradnutie zásob a obranu svojej základne. Okrem toho sa zmení katalóg in-game vecí, kde pribudnú časovo obmedzené položky.
Rockstar Games znova aktualizovali Red Dead Online, kde pridali ďalší PvP Showdown režim a niekoľko drobností na vyskúšanie. Posledná aktualizácia bola vydaná len pred týždňom, takže sa zdá, že Rockstar sa snaží pokračovať v stabilnejšom a hlavne častejšom pridávaní aktualizácií do online zložky svojej poslednej hry. Režim Showdown je tímová záležitosť, ktorá nesie názov Spoils of War.
Rockstar režim popisuje nasledovne:
„V Spoils of War súťažia medzi sebou 2 až 16 hráči, pričom ide o tímovo založený režim. Bránia svoje zásoby a navzájom sa napádajú s tým, že sa snažia zásoby svojich protivníkov ukoristiť. Každý tím musí ukradnúť loot zo základne svojho súpera a vrátiť sa späť na svoju základňu, ktorú samozrejme musí ubrániť. Tím, ktorý ukradne najviac na konci zápasu vyhráva. Tento Showdown režim môžete hrať na rôznych miestach, vrátane Fort Mercer a Valentine.”
Ak ste nehrali príliš Showdown zápasy, možno ich budete chcieť konečne skúsiť viac, keďže ďalšie Showdown režimy majú priniesť o 20 % XP viac. Okrem toho sú pripravené aj drobné odmeny pre tých, ktorí vyhrajú prvýkrát. Rockstar vylepšuje tiež spôsob, akým funguje katalóg in-game vecí v hre. Katalóg bude pravidelne aktualizovaný, pričom niektoré odevy s obmedzeným skladovaním, budú k dispozícii len na stanovené časové obdobie.
Tento týždeň budú k dispozícii tieto odevy s obmedzeným časom:
- The Tasman Outfit (len pre mužov)
- The Danube Outfit (len pre ženy)
- Tied Pants
- Hitched Skirt (len pre ženy)
- Winter Shotgun Coat
- Gardenia Hat
- Squat Stovepipe Top Hat
Red Dead Redemption 2 je k dispozícii na Xbox One a PS4. Beta verzia Red Dead Online zatiaľ nemá žiaden oznámený konečný dátum. Rockstar v podstate zaujal early access spôsob, ktorým môže pokračovať v testovaní režimu aj tento rok.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Alza spustila Black Friday zľavy 76
- Plánujete kúpiť štvorkolku? Čo takto osemvrtuľovku Jetson One? 20
- Amech roky vedel, že jeho teplovodivá pasta SGT-4 poškodzuje chladiče a procesory 39
- RECENZIA: Painkiller 25
- Chcete byť Pro hráčom v Battlefielde 6? Priplatíte si. 82
- Aké ceny teraz majú grafické karty? 40
- OLED monitory sú už v cenách pod 500 eur 154
- Novembrové hry 31
- Ako vyzerá GTA IV s path tracingom cez RTX Remix? 31
- RECENZIA: Farthest Frontier 7 zobraziť viac článkov >
|
Xbox One
PC PS4 Vývoj: Take 2 / Rockstar Štýl: Akčná Adventúra
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||














