Corsair vydáva dve nové herné hi-end myšky |
Niečo pre fanúšikov káblov a aj bezdrôtových technológií
Corsair na trh prináša dve nové herné myšky, ktoré nám prvý raz predstavili už začiatkom roka a teraz sa môžu dostať do rúk prvým hráčom. Sú to hi-end herné myšky, čomu zodpovedá ich cena, ale najmä ich vlastnosti.
Prvou z nich je Corsair Ironclaw RGB Wireless, čo je vylepšená a bezdrôtová verzia Ironclaw RGB zo začiatku roka. Ponúka 10 programovateľných tlačidiel, rozlíšenie optického senzora až 18000DPI a hlavne vlastnú bezdrôtovú technológiu od Corsairu nazvanú Slipstream. Cez pribalený dongle sa tak pripojíte s bezdrôtovým oneskorením menej ako 1ms. Má dosah 10 metrov a používa technológiu Intelligent Frequency Shift (IFS), aby myš držala vysokú kvalitu pripojenia aj pri rušení inými bezdrôtovými signálmi.
Okrem toho myš môže využívať aj klasické Bluetooth pripojenie, ktoré je pomalšie, no zase sa postará o dlhšiu výdrž batérie, ktorá takto na jedno nabitie môže vydržať až 50 hodín, no môžete ju používať aj ako káblovú myš. Ponúka 3 zóny pre dynamické RGB podsvietenie a využíva odolné a kvalitné Omron switche. Myška stojí 80 eur.
Druhou myšou je Corsair Glaive RGB Pro, čo je káblová myš zaujímavá najmä vďaka svojmu riešeniu pohodlia. Obsahuje totiž trojicu vymeniteľných ľavých strán pod palec, aby ste si našli takú, ktorá vám vyhovuje tvarom a aj povrchom. Obsahuje DPI Pixart optický senzor s možnosťou nastaviť rozlíšenie po DPI krokoch a 5 programovateľných nastavení citlivosti. Okrem toho myš ponúka sedem programovateľných tlačidiel.
Potom je to už klasiky. Aj táto myš využíva overené Omron switche, obsahuje trojicu zóny pre dynamické RGB podsvietenie (programovateľné cez iCUE, ako vždy) a možno niektorých poteší hliníkové scrollovacie koliesko. Aj táto myš stojí 80 eur.
Spolu s myškami vydávajú aj dve nové herné podložky, konkrétne Corsair MM350 a MM250 Champion Series. Tie prichádzajú v rozmeroch 450x400mm, sú hrubé 5mm. Nechýba obšitie po okrajoch proti strapkaniu (na drahšej MM350), gumená spodná časť proti šmykom a povrch pre hladký pohyb myši. Oproti predchádzajúcim modelom sú tieto podložky dizajnovo jednoduchšie a prichádzajú v čiernom vyhotovení. MM250 stojí 20 eur.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Alza spustila nové mega zľavy 21
- Oddysey boduje aj u divákov, dostáva vysoké hodnotenia 119
- Kratos bude v God of War seriáli preobsadený 41
- GTA 6 malo za prvý týždeň približne 3 milióny predobjednávok, pri vydaní môže pred 57
- Odyssea zaznamenala najväčší globálny štart v kariére Nolana, spravil tretí najväč 167
- Inde Navarrette, hviezda Posadnutosti dostala vzácnu kópiu Call of Duty Modern War 41
- NVIDIA má mať RTX 50 SUPER karty už pripravené, ich vydanie brzdia ceny pamätí 106
- DOJMY: Age After Age 2
- Proti koncu fyzických médií v PlayStation konzolách síce protestuje veľa hráčov, a 92
- Článok: Xiaomi 17T Pro 32 zobraziť viac článkov >















