Sony sa opiera o rýchle SSD ako o jeden z hlavných prvkov PS5. Už na prezentácii ukazovali ako sa zrýchlil loading Spidermana oproti PS4, kde to kleslo z 15 sekúnd na menej ako sekundu. Hovorca Sony k tomu povedal:
"Ultra-vysokorýchlostné SSD je kľúčom k našej ďalšej generácii. Našou víziou je, aby načítanie obrazoviek bolo minulosťou, čo umožňuje tvorcom vytvárať nové a jedinečné herné zážitky."
Je však otázne, nakoľko by niečo také bolo reálne, keďže na PC už dlho aj rýchle SSD a aj rýchlejšie procesory ako budú v PS5 a vždy je potrebné čakať, ako na načítania, tak spracovanie údajov. Reálne sa to nedá eliminovať, ale v určitých štýloch hry, sa to môže viac minimalizovať. Hlavne to už nebude trvať 2 minúty ako pri niektorých hrách.
Zdroj:
wccftech.com
Páči sa mi! (+5)
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Planet of Lana II 1
- Ryan Hurst reagoval na prvý záber z God of War seriálu 33
- Nové megazľavy spustené 17
- Christopher Lambert si zahrá v novom Highlanderovi 28
- PlayStation 6 vraj veľké odloženie nečaká, vyššie ceny RAM nemajú výrazne zmeniť p 58
- Resident Evil Requiem sa rozbehlo na PC veľmi dobre 85
- Forza Horizon 6 ukázala svoju hrateľnosť 76
- Bližší pohľad na Crimson Desert a jeho Black Space Engine 17
- Aký procesor bude mať nová Xbox konzola? 35
- Sony reštartuje svoje filmové rozšírené Spider-man univerzum 41 zobraziť viac článkov >












